Black vs LIGHT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ultima data cand am jucat... nu... dar am prieteni ce lucreaza la securitate si stiu tot ce misca... mai ales ce e prin nord...
 

DeletedUser

absolut

stii ce misca in nord cum a stiut valjan ... dar s a trezit in sud
 

DeletedUser29419

dominick to esti jolly jocker pe L6 sau ai fost. Erai alergic la rosu in sensul ca fugeai de el. Erai de o nevinovatie crasa ca sa nu ii zic altfel cand cereai la dusmani sa faci schimb de sate. Erai un sifon mai ceva ca DUnarea ca sa iti salvezi pielea. Ma contactau ceilalti sefi de trib sa ma intrebe ce e cu tine ca erau si ei scarbiti.
Acum cred ca ai ramas doar pe forum sa te mai simti barbat ca in rest ....
 

DeletedUser

dominick to esti jolly jocker pe L6 sau ai fost. Erai alergic la rosu in sensul ca fugeai de el. Erai de o nevinovatie crasa ca sa nu ii zic altfel cand cereai la dusmani sa faci schimb de sate. Erai un sifon mai ceva ca DUnarea ca sa iti salvezi pielea. Ma contactau ceilalti sefi de trib sa ma intrebe ce e cu tine ca erau si ei scarbiti.
Acum cred ca ai ramas doar pe forum sa te mai simti barbat ca in rest ....

pe atunci eram incepator acum stiu cum e sa pierzi sate sa le iei inapoi ... sa lupti pana dai inceput nou... nu ma deranjeaza.... +
asta o crezi tu... cu ramasu pe forum... am un cont frumusel pe l6... nu foarte mare.... in nord... si joc de partea voastra... a nordului...
si valjan a gresit ca a iesit atunci din goth cu gandu ca va face lex dar degeaba...
si apropo beiuga era nasol cand ~M~ pierdea sate pentru nofear pe banda... si nu misca nici unu acolo in zona k22 k23...bejbl4 zis si kingcaspian ce va mai aducea un sat doua pe saptamana... in rest erati mancati... sau marele intemeietor biancar care a recrutat de acolo din ~M~ fix pentru a opri expansiunea nofear... ca daca mai ramanea nofear pe harta k22 era al lor.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9326

NoFear ? acest trib a cedat exact ziua in care Black ia declarat razboi ;)

Nofear a fost format din multi inactivi si incepatori,foarte putini stiau sa joace,iar cei care stiau se regasesc acuma in Black ;)
 

DeletedUser

NoFear ? acest trib a cedat exact ziua in care Black ia declarat razboi ;)

Nofear a fost format din multi inactivi si incepatori,foarte putini stiau sa joace,iar cei care stiau se regasesc acuma in Black ;)


aaa si ce vrei sa spui ca geo4 3ngi sau sami nu stiau sa joace ??? sau nu erau activi???
si cos pentru stiinta ta biancar putea sa lase k22 pentru nofear... sa se lupte cu ei... dar voi cum sunteti hapsani ce a-ti zis... lasa ma ca astia sunt 25 de insi... ii mancam repede... mai luam 5-10 jucatori restu ii innobilam.... da esteadevarat cum sa reziste un trib de 80 de mil in fata unuia de 300....
 

DeletedUser9326

3ngi si sami166 nu stiau ce inseamna un razboi,doar interne stiau...uitate de-a lungul istoriei lui 3ngi sau sami166 sa vezi ca numa interne,cand era vorba de sprijine se faceau ca ploua iar cand era vorba sa atace se faceau ca nu aud,

in Black nu se tolereaza asa ceva...

dar nu inteleg..ce incerc eu sa iti explic tie cand tu esti un nimeni in drum ?
 

DeletedUser

3ngi si sami166 nu stiau ce inseamna un razboi,doar interne stiau...uitate de-a lungul istoriei lui 3ngi sau sami166 sa vezi ca numa interne,cand era vorba de sprijine se faceau ca ploua iar cand era vorba sa atace se faceau ca nu aud,

in Black nu se tolereaza asa ceva...

dar nu inteleg..ce incerc eu sa iti explic tie cand tu esti un nimeni in drum ?

pentru cei ca tine logic ca ploua.... ei is sprijineau jucatorii lor... nu pe tot care urla dupa sprijin cand vad 2-5-10 atacuri...
cum esti si tu asa a fost si el... au alternat perioadele in care a innobilat intern cu cele in care a innobilat din ~M~ ... totusi multi au crescut din satele cedate de 3ngi... si sami166 la fel... cate sate la luat de la str70 sau alecs14 si multi altii.....

tu personal ce ai face daca ai avea un inactiv ??? ai lasa sa apara barbarele ??? sau l-ai innobila ??? + ca nu trebuie sa imi explici discutam ca de la player la player
 

DeletedUser

ba "duminica" black a inceput cu 15 insi contra traciei si uite unde am ajuns

nofear a avut sansa in black dar a ales sa plece ... cand esti intr un trib nu i sprijini pe "ai tai" ci tribul

inainta no fear in k22 ca ii tineam noi ocupati pe m in celelalte k uri ....


multi vorbiti de pe pereti doar ca sa va aflati in treaba
 

DeletedUser9326

ce stiu ei ? ei vedeau doar statisticile si rapoarte...

nu au dus ei greul,doar un membru Black stie cat de greu a fost razboiul contra Traciei (membrii fostei tracii)
si uite ca acuma facem echipa buna ;)


ce stiu ei despre situatia cu NoFear ?niste oameni care le era teama sa atace si sa sprijine pe ceilalti,stiau sa ia dar sa dea nu prea..
spuneau una si faceau alta

dar ce stiu ei ?
 

DeletedUser

dasada voi si acuma faceti marea tampenie sa trimiteti rapoartele la tot tribu..... sau tot sa aiba drept de circulara.... ce e asta ???? una doua se trimit rapoarte mai departe.... ca sunt rosii ca sunt verzi ca sunt move toti le trimit...
 

DeletedUser

ca il au pe banc de partea lor :))

da prietene dar dovada este reala , am luat o gramada de sate de la voi , e normal ca sunt de partea lor , dar tribu vostru sa destramat din multe cauze chiar si din cauza mea am fost si sunt spion la voi in trib daca vrei dovada va arat ce postati pe forum , nu imi e frica sa recunosc ca vad tot ce misca la voi in trib ca am prea multe conturi la voi sa ma depistati , si nu mai incercati sa imi spargeti contu sau sa imi intre cineva in calculator cum am patit saptamana trecuta , mi-a intrat cineva in calc ca mi-am schimbat ip si adresa de email , asa ati ajuns? sa incercati sa trisati ?

Ultimele 20 de loginuriData IP Jucator de vacanta
20.01.11 23:25 77. asta e iip meu
20.01.11 23:09 80.239.242.95
20.01.11 23:08 77.81 asta e ip meu
20.01.11 23:01 80.239.242.95
20.01.11 22:50 80.239.242.95
20.01.11 22:50 80.239.242.95
20.01.11 22:45 80.239.242.47
20.01.11 22:45 80.239.242.47
20.01.11 22:45 80.239.242.47
20.01.11 22:45 80.239.242.47
20.01.11 22:44 80.239.242.47
20.01.11 22:44 80.239.242.47
20.01.11 22:44 80.239.242.47
20.01.11 22:44 80.239.242.47
20.01.11 22:44 80.239.242.47
20.01.11 22:41 80.239.242.47
20.01.11 22:39 80.239.242.47
20.01.11 22:39 80.239.242.47
cum e posibil asa ceva ????5 logari intr-un minut? eu intram el ma scotea nimeni nu stie parola mea are 25 de caractere pina nu am scos netu nu am scapat de acel intrus

asta e dovada ca intra cineva sa imi strice contu si sa trimita sprijinurile acasa asa ati ajuns? sa spargeti parole daca nu aveti sanse sa luati un amarat de sat de la mine?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pentru intrari ilegale pe cont tau, te rog sa faci un ticket la suport, si sa afli cine ti-a intrat pe cont, pana sa aduci acuze pe forum
 

DeletedUser

Pentru intrari ilegale pe cont tau, te rog sa faci un ticket la suport, si sa afli cine ti-a intrat pe cont, pana sa aduci acuze pe forum

am facut si incerca sa imi explice mie ca ,, contu meu este dinamic acum de ce nu mai este dinamic si ma uit la logari sunt aceleai ip,am sunat la firma si mi-a zius ca nu am ip dimanimc ma rog fie dar stiu ca un ip dinamic se schimba cateva cifre nu toate

2.8 Este interzis a se posta copia totala sau partiala a unui mesaj privat primit pe forum, in joc, sau in orice sistem de mesagerie,care contine insulte, jigniri sau acuze aduse echipei de admini/moderatori.
Postarea discutiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fara acordul scris al adminului respectiv, se sanctioneaza direct cu ban.


Eu iti recomand sa ai grija ce postezi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai daca umblii pe conturi care nu sant ale tale poate a intrat titularul de drept
ala e ip de polonia, si cred ca fabulatie din partea ta


dominick fa ti tu trib si condul cum stii mai bine ...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus