BLANK vs 3252364367823578u235-8 triburi

urssmircea

member
Scor reacție
1
:))) negricel, stai linistit ca nici cu tine nu imi este rusine... daca te pun sa te uiti fix in ochii mei sau sa faci 1 split mai degraba resusti splitu ;) am vazut ca ii cam fuge un ochisor si nah de aia mai degraba cred ca reusesti splituletu...


daca a fost spart sau cumparat vre-un cont fa tiket... scrie in regulament, degeaba acuzi aici ca nu rezolvi nimic + de asta vreau sa vad si eu 1 dovada 1 singura la tot ce acuzati sa vedem ca este cum zici tu pentru ca mereu orice acuza aduceti nu aveti nici 1 singura dovada ... deci practic voi doar speculati
 

DeletedUser45396

Bai aragaz cu 4 ochi, daca aveam fata aia nu imi permiteam sa ies din casa iar daca mai aveam si caracterul ala jegos, nici nu indrazneam sa deschid gura.
Vezi de cumpararea ta de conturi, vezi de jucatul pe 10 conturi odata(stii tu cum), vezi ce spargerea de conturi si nu-ti mai cauta anturaj cu mine!
Mai pe romaneste, mars de aici bozgore :*

speis de la grigu?
 

DeletedUser1924

:))) negricel, stai linistit ca nici cu tine nu imi este rusine... daca te pun sa te uiti fix in ochii mei sau sa faci 1 split mai degraba resusti splitu ;) am vazut ca ii cam fuge un ochisor si nah de aia mai degraba cred ca reusesti splituletu...


daca a fost spart sau cumparat vre-un cont fa tiket... scrie in regulament, degeaba acuzi aici ca nu rezolvi nimic + de asta vreau sa vad si eu 1 dovada 1 singura la tot ce acuzati sa vedem ca este cum zici tu pentru ca mereu orice acuza aduceti nu aveti nici 1 singura dovada ... deci practic voi doar speculati


Cocosel, nu stiu ce ai vazut tu si unde, dar esti cam pe langa.

Repet, fa-ti magariile in liniste, si scuteste-ne pe noi ca sincer, NI SE BREHANE de tine/voi.

PS : Cateii care tot comenteaza pe aici, e a 3-a sau a 4-a oara cand imi raspundeti la mesaj fara sa fiti bagati in seama! Simtiti nevoia sa fiti bagati in seama?


Succesuri, noliferilor!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47204

Cand pierdeti nu mai aveti timp de joc, cand erati cu 75% din harta erati on non stop, ca sa vezi :rolleyes::rolleyes:

59 e gata pentru voi, bafta pe speciala.. ah, stai, ca si aia o pierdeti :eek::eek::eek:
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Cocosel, nu stiu ce ai vazut tu si unde, dar esti cam pe langa.

Repet, fa-ti magariile in liniste, si scuteste-ne pe noi ca sincer, NI SE BREHANE de tine/voi.

PS : Cateii care tot comenteaza pe aici, e a 3-a sau a 4-a oara cand imi raspundeti la mesaj fara sa fiti bagati in seama! Simtiti nevoia sa fiti bagati in seama?


Succesuri, noliferilor!


inca odata vorbesti de magarii si alte porcarii dar dovezi nu vad nimic ...


cum sa zici ca am cumparat conturi cand voi va certati intre voi si vine domnu viktor sau altu si imi spune "ai sitter inobilati satele"

domnu sollo cont spart fara logari gresite ? cred ca cineva din blank se gandise "parola lu solo este 123456, hai sa incercam si pac a functionat din prima"



deci negricel, nu stiu cum ii oglinda dar incearca sa iti fixezi vederea ca sa vezi si tu ce sa intamplat pe harta oke ? pana atunci degeaba plangi aici daca nu ai dovada pentru nimic si doar speculatii inutile



voi ati fost vanduti din interior de propria echipa, asta nu cred ca se poate numi ilegalitate atata timp cat nu stiti ca intr-un razboi exista si spioni pe care voi ii considerati prieteni dar ce sa zic ... pentru jucatori ca tine care nu au vazut cum arata granita sau ca politie militara care inreaba "unde ii k45? ca nu stiu sa ma uit pe harta" chiar este trist :))) jucator ca testament care se lauda pe conferinta voastra cu printuri unde are 90k trupe in centru blank si intre timp method pierde 50 sate pe granita de sud :)) .... cam astia sunteti voi ... sunteti niste noobi adunati pe acolo si cand dati peste altii care sunt peste nivelul vostru adica nici nu stiu daca aveti nivel in categoria aia dar nah ... daca dati pe altii care stiu ce au de facut incepeti sa plangeti ... ragnar jucator de academie a tribului revo pe 54 , testament coplayer peste tot iar aici singura lui lupa a fost cu barbarele , puppets plangea la usa revo pe 54 la fel a plans aici la usa blank de 2 ori refuzat (trist no?) , politie militara jucator mediocru in revo aici in method conducator si cotat unu dintre cei mai buni din trib , frozen jucator ce nu a vazut granita dar plange pe extern , etc etc deci cam astia sunteti si cu asta defilati asa ca baga servetele, sterge lacrimile si obisnuiestete sa pierzi in fata celor superiori tie in fata tentativei de trib ce a fost method
 

DeletedUser45396

Salut! Vreau sa spun ceva ce am pe suflet. Nu mai suport presiunea,nu pot sa dorm noaptea.
Testament are dreptate pe contul meu a jucat carmi!
Mi-a dat site-ul www.cumsabatimethodcandeiau3continentesivoi1.triburile.ro(sa intrati pe si pe site-ul www.numaifumasauosaplangamatapestesicriu.http si sa comandati bricheta cu energie solara care se poate incarca doar noaptea)
Deci aia e acum sper sa pot sa dorm.

Aa si inca ceva creatorul jocului a jucat si el in BLANK nu stiu ce cont dar a jucat o buna perioada de timp.

Imi pare rau pt jucatori precum testament, politie militara, deanwinchester de o calitate superioara dar nu te pui cu carmi si echipa ei.
Deci noroc si sanatate sper ca acum ca stiti adevarul sa intelegeti ca aia e :)


Ps: eu detin TELDRUM ,Dragnea e papusa mea!!
 

DeletedUser47204

upload_2018-2-23_20-53-20.png


Ei se apara , nu cumva sa treaca un full, si dupa cateva ore urla dupa def :eek::eek::eek:



In ultima vreme au invatat sa faca si splituri baietii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47204

deci, am vrut sa fac o statistica da nu ma lasa nici tw stats-u , schimba triburile in asa fel incat nu se incarca nici ala :))

eu zic ca o putem folosi asta in schimb

upload_2018-2-24_10-34-58.png
 

DeletedUser45396

Vezi ca il superi pe tedominpsihic(care e autodominat psihic) :))))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
0.8 wooow o adevarata performata :)))) cand ai jucatori ca b3st (full n00b) cam astea sunt rezultatele ... testament inca plange pe conferinte ca vai ce a facut blank ... vai vai vai
 

DeletedUser1924

0.8 wooow o adevarata performata :)))) cand ai jucatori ca b3st (full n00b) cam astea sunt rezultatele ... testament inca plange pe conferinte ca vai ce a facut blank ... vai vai vai
Orbete, iar cauti anturaj? :))
Vezi prin fundul ala de borcan?
 

DeletedUser35749

Pffff,chiar ti-a gasit ce raport sa pui bestule care esti tu best. Era in plus si l-am lansat unde am prins,ce e asa wow in asta?:))))
Eu am fost pe granița de la începutul lumii, tu ce ai facut barbarule?
Hai zat
 

DeletedUser48469

Cand pierdeti nu mai aveti timp de joc, cand erati cu 75% din harta erati on non stop, ca sa vezi :rolleyes::rolleyes:

59 e gata pentru voi, bafta pe speciala.. ah, stai, ca si aia o pierdeti :eek::eek::eek:
Tocmai tu te-ai gasit sa vorbesti...Tu cum ai facut pe l54?In rest tin sa-i felicit pe castigatori :D
 

DeletedUser47204

Pe 54 ? daca ai jucat acolo stii ca i-am umilit, se luau 150 sate pe organizat, problema e stilu nostru de joc ca nu stam acasa 1 an de zile zilnic ca sa inchidem o lume, mie unu nici nu imi pasa acest lucru.

Daca nu ai jucat vorbesti degeaba si te bagi in seama ca musca in lapte ! :rolleyes::rolleyes:
 
Sus