BLooM te rugam sa ne lasi sa ne certam.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3101

sacalaka a spus:
daca mai continuati cu provocarile la adresa lui Stranutelul, o sa aveti mai mult timp pt. a va bucura de vacanta de vara.

Numele lui este stranutelul, nu hapicu.
Daca am avut treaba 2 zile deja v-o luati in cap.

Atacurile la persoana vor fi aspru pedepsite.


am unul...:D
 

DeletedUser5981

Ceva imi spune ca va fi liniste o vreme pe forum... :p

Currently Active Users Viewing This Thread: 15 (11 members and 4 guests)
 

DeletedUser3251

vai de capul satului, stricati externul.
Ia impachetarea si la bere.
 

DeletedUser3251

eu propun sa se faca o sectiune de off topic pe fiecare lume, cred ca este mai eficient :D
 

DeletedUser

Guess what? Am revenit. Am citit toate postarile, vor urma sanctiunile. Fiecare va primi exact ceea ce merita. Nu va dura mult...

Apropo....ati gresit ceva...cand v-ati considerat soricei. Eu si colegii mei suntem soricei, deci, voi elimina concurenta :rolleyes:

4.1. Unele sectiuni au reguli specifice. Va rugam sa le cititi inainte de a posta.

2.5. Vã rugãm ca înainte de postarea unui topic nou sa va asigurati cã acesta este în sectiunea corespunzatoare, pentru ca moderatorii sã nu fie nevoiþi sã îl mute mai tarziu.


1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.

Prin urmare, snactiunile sunt in felul urmator:

warn: horror, FreeSoul, brad1, ady the king.


Stiti ce urmeaza, nu?

"Toti primiti warn pt. spam si sustinerea lui!"... :D

Daca l-ati fi ascultat....


Topic inchis, spam inutil, nu necesita nici macar mutare la offtopic. pentru plangeri contra deciziilor mele aveti dreptul de a depune ticket cu mentiunea " forum".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guess what? Am revenit. Am citit toate postarile, vor urma sanctiunile. Fiecare va primi exact ceea ce merita. Nu va dura mult...

Apropo....ati gresit ceva...cand v-ati considerat soricei. Eu si colegii mei suntem soricei, deci, voi elimina concurenta :rolleyes:

a zis cineva ceva urat? ce sactiuni? vreo neregula ceva?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus