BlooM va cere ajutorul !

DeletedUser

Mesaj catre conducatorii triburilor de pe Lumea 1.

Vreau sa continuam o traditie referitoare la aceasta lume, si anume topicul Stirile Lumii 1. E un lucru bun si ajuta, zic eu, pentru formarea unei opinii despre un trib; in plus, e istoria acestei lumi, de la infiintarea ei.

Haideti sa colaboram in interes comun, si pentru asta am nevoie de voi. Perioada lipsa de pana acum, o voi reface din postari, dar as vrea ca incepand de acuma, orice anunt oficial care va fi facut sa-mi fie trimis si mie intr-un PM pe forum sau in joc. Imi voi reactiva contul pe L1 strict pentru acest gen de mesaje.

*** STIRI ***

Sper sa putem colabora, si impreuna sa continuam istoria Lumii 1, cea mai veche si mai zbuciumata. Astept cconfirmarile voastre, daca ma veti ajuta sau nu, dar as aprecia daca mesajele vor fi scurte si la obiect.

BlooM.

P.S. Rog ca acest mesaj sa fie transmis tuturor jucatorilor cu drepturi din triburile L1, sunteti jucatori activi, si aveti mai multe relatii in joc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4933

Din partea tribului SH sunt de acord....iti voi trimite ori de cate ori va fi ceva nou.
Multumim pentru implicare.
 

DeletedUser

Poti conta si pe mine. Mi-a parut rau ca nu s-a mai continuat la vremea aia acel topic.
 

DeletedUser

Sunt de acord !
Singurele schimbări - doar că ZNA va renaşte, liderul Bsij s-a întors.
 
Sus