Blue Angels reborn

  • Autor subiect DeletedUser20814
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sunt alaturi de ALIAT de aproape un an de zile.si alaturi de el am sa raman. toate acuzatiile astea ce i le aduce bachus nu le inteleg. fac parte din conducerea WANTED,si culmea,chiar de inactivi ma ocup. nu inteleg, ce pretentii are bachus de la niste jucatori care timp de 10 zile nu au acceptat invitatiile? e ceva normal sa li se retraga. banuiesc ca au fost anuntati inainte de fuziune pe forum,prin circulare,etc. daca ei nu citesc forumul,mesajele,sunt inactivi,cum poti sa vi si sa spui ca acei jucatori erau buni colegi? politica pe care o duce ALIAT este foarte buna pentru tribul WANTED si sper sa continue tot asa.
 

DeletedUser20814

............

nu serios , dar e bai mare cu tine . cu alte cuvinte , "musti mana care te hraneste" ( in cazul nostru ) , ori nu ai inteles ce am vrut sa spun acolo , si ai facut iar ce faci de obicei si tu , sa te bagi aiurea , ca sa nu zica lumea ca nu ai postat . . .
In postul respectiv ma refeream la calitatile tale ca jucator , cele de a lupta pana la capat , a nu renunta la lupta , astfel , asigurandu-mi compatriotii de razboi ca nu vor avea sanse sa te ia la ei in trib :) Daca vrei sa ma contrazici si sa intrii la ei , nu ai decat , dar poti sterge de pe acum profilul tribului ~B-A~ :)

In nici un caz nu voi intra in 3-a . Si asta cred ca stiu multe persoane .

Voi lupta pana la ultimul sat . Inca ceva tineti-va in lesa membrii tribului si spuneti-le sa inceteze cu atacurile asupra mea ca sa nu fiu nevoit sa aplic alta strategie . Oricum nimeni nu va reusi sa ma scoata vreodata de pe lumea 5 , iar daca se va intampla voi incepe din nou la fel cum am mai inceput de 2 ori pana acum si cum de fiecare data am ajuns inapoi de un am cazut
 

DeletedUser

ALIAT daca tot spui ca tribul tau este asa de bun,de ce atunci cand jucatorii mai mici (de 500-700 000 puncte) care au mai multe atacuri de la noi sunt concediati ?
Daca erai intradevar un conducator bun ii protejai,dar asa lasa-ne.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

zi si mie un jucator care a fost concediat in timp ce avea atac de la voi :)
 

DeletedUser

sau mai bine sa o lasam balta .. ori l-am concediat , ori a plecat de buna voie determinat de noi / actiunile noastre ? whateva` :D
 

DeletedUser

ukraI a părăsit tribul.
26.07.
13:53 samaria a părăsit tribul.
26.07.
13:47 seba2dor a părăsit tribul.
26.07.
11:30 Roly Haiducu a părăsit tribul.
25.07.
15:39 Lord Cosynus a părăsit tribul.
 

DeletedUser20814

........

Vor urma si altii membrii .
Nici nu o sa va imaginati cati

Dupa cum am spus : " Buturuga mica rastoarna carul mare "
"Prietenii la nevoie se cunosc"
 

DeletedUser20814

.....

BLUE ANGELS reborn .

Am vorbit serios cand am deschis topicul .:cool:

Cei care sunt interesati sa vina in noul trib format sa ma contacteze .:rolleyes:

:)Vom fii din acei nebuni care vom lupta singuri !:)

:DGasca nebuna se reuneste !:D

Vorba unui bun prieten care sa lasat de joc BURNN BABY...........
 

DeletedUser18437

sa vedem ce va iesi :) sunt bucuros ca se mai gasesc oameni care se trezesc si recunosc unele lucruri, si au curajul sa lupta impotriva marelui ALIAT :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser20814

..........

14:17 IONUTCVA a fost concediat de către ALIAT.:eek:

Interesant . De ce l-ai concediat? Ai nevoie de sate in k11 sau iti era frica ca o sa intre in trib la mine :)


ALIAT voi fii cosmarul tau in fiecare noapte
;)
 

DeletedUser

raule eu trebuia sa postez faca cu concediatul>:p trebuia sa nu iti trimit si sa pun eu >:)
 

DeletedUser

somut
Puncte: 1.519.978
Rang: 570
Inamici învinşi: 19.072.209 (443.)
Trib: ~B-A~

:)
 

DeletedUser20814

ALIAT astăzi la ora 14:50 Citat Prelucrare Şterge
Observ ca din ce in ce mai multi vor sa plece dupa prietenul sau dupa mai stiu eu ce zic ei:

- Bachus01 a iesit si m-am acuzat de lucruri neadevarate
- prieteni lui ies
- xxx are contul de la yyy si face ce zice yyy
- alti cica sunta cuzatid e spionaji si niciodata nu li s-a zis asta sau nua u o explicatie logica de ce au iesit
- ca sa fie foarte clar, cei ce vor sa mai iasa sa iasa, au 2 zile la dispozitie, 48 ore, apoi votam pe forum ascuns conducerea noua diplomatie cu acest trib, daca va fi sau nu diplomatie, majoritatea va decide
- cei ce vor iesi dupa 2 zile/48 ore vor fi atacati indiferent unde se vor duce
- astazi este duminica, marti la orele 08:00 este termenul limita
- mult succes tuturor, eu nu mai trag de nimeni, nu mai le zic ce si unde gresesc, nu ma mai intereseaza .. sa fie sanatosi

O zi buna..!!
Răspunde Prelucrare


Aliat tie frica de mine? Surprize Surprize cu bachus01 continua . In maxim o saptamana iti vor mai pleca cel putin 10 membrii nu in trib la mine in alt trib .

Cand iti spuneam sa iti tii aproape prietenii spuneai ca nu te intereseaza , dar nu uita un lucru fara prieteni nu faci nimic , nici in viata reala
 

DeletedUser

@bachus01-Ai observat tu asa prin prisma inteligentei tale nemarginite , ca , in WANTED , ALIAT este un fel de Hitler nu?
Ce ti`ai zis..hai sa`i schimbam numele din ALIAT in Adolf nu?
Zici tu ca nu are prieteni(in joc ma refer bineinteles) , dar crede`ma ca are..poate ca au fost neintelegeri cu fostii membri COA&BA..dar este si normal..la o fuziune mereu exista 1-2-5-10 carora nu le convine..si poate mai multi..
Nu mai afirma unele lucruri aberante..rezuma`te la o statistica..o harta..o parere...etc etc
O zi buna in continuare!
 

DeletedUser

De-ar fi toti "curajosii" dupa thread-ul asta in stare sa stea in conducerea unui trib mai bine de 1 an, atunci ar avea dreptul sa comenteze.

Mereu il acuzati pe ALIAT, dar cei care il jignesc si vorbesc urat de el sunt invidiosii, nu ati fost in stare sa ajungeti ca el, si acum incercati sa aruncati cu noroi in el. Toti vorbiti ca innobileaza intern, si chiar daca aici afisati o alta fata, ca voi nu innobilati intern, cred ca salivati la fiecare cuvant pe care il scrieti ca nu aveti si voi de unde innobila intern, nu sunteti in stare.

ALIAT poate cunoaste mai multi tribali decat va stiti voi colegii de trib.

E si normal sa se trezeasca 1-2 nemultumiti sau bagatori de seama care sa arunce cu noroi, ca deh, asa e la noi :rolleyes:

Cine imi va da reply la mesaj va fi cel care se simte, si chiar daca veti nega asta aici, adevarul e cu totul altul ;)

O zi placuta tuturor !!! :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus