Blue Angels reborn

  • Autor subiect DeletedUser20814
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20814

.....

1. Aici nu te contrazic
2. Atunci inseamna ca si statistica minte? Statistica spune foarte clar peste 600 de sate le-ai luat din interiorul tribului
3. Dinainte de fuziune , singurele ferme care le-am avut de la voi au fost de la ghostmaster , in rest nimic . Ai dreptate fara ajutorul colegilor nu reuseam .
Nu la asta m-am referit . M-am enervat cand ai spus ca nu stiu sa joc si am scos trupele din satul respectiv . Eu cred ca am procedat bine , si statistica am puso mai mult sa iti arat ca am axperienta foarte mare la defence . Asta fac de juma de an incoace
4. Acuze nefondate zici? Cine vorbeste ? Poate nu felul ca vorbeai tare ma deranjat ci felul ca nu stii sa porti o discutie . Cand cineva iti spune ceva il lasi sa termine si dupa iti spui parerea nu intri peste el . Asta tine de bunele maniere.
5. Imediat caut prin mesaje si voi posta aici

Nu cred ca sunt singurul care te critica
 

DeletedUser

Fratucu' poti sa joci si 1000 de ani triburile doar aparandu-te, asta nu e joc, de fapt nu are rost sa mai joci, esti inchis intr-o capcana, jocul tau devine stresant, decat jucatori care stiu doar sa se apere mai bine lipsa..jucati voi tu si altii doar defensiv sa vedem cate satisfactiia i de la acest joc..va spun eu zero, veti avea numai deceptii..

Amice' cand imia duci acuze nefondate si eu ti-am zis si explicat ca nua fost treaba mea si ma acuzi de lucruri ce nu le-am facut doar nu te astepti sa fiu calm si sa vorbim asa "civilizat"..nu tu esti persoana care sa ma invete bunele maniere, in primul rand ar trebui tu sa mai lucrezi la mentalitate ca ai lipsuri mari si la strategie de joc ( indiferent care ) ca nu le ai..
 

DeletedUser20814

......

Si daca atacam ce rezolvam? Ii luam satul si dupa il pierdeam deoarece nu aveam cu ce sa il apar.

Sa stii ca era mai palpitand cand vedeam ca vin 300 de atacuri .
Ce bine ma simteam cand le fentam pe toate , cand le omoram iltimul nobil , etc........
 

DeletedUser4920

Aliat , cred ca am inteles totii esenta problemei , jocu asta se numeste triburile bachus , si este joc de echipa ceea ce faci tu acum este o vendenta personala , ai ajuns intr-un stadiu foarte trist din punctul meu de vedere sa joci triburile cu ura...sa ii ziceti multam lu Aliat pentru ca el se ocupa de fiecare membru in parte la orice ora din zi si din noapte , pune enorm de multa pasiune in joc si o face chiar bine , cu toti avem parti bune sau rele , de aceea suntem oameni sa putem balansa calitatile cu defectele.
 

DeletedUser20126

Safiron si ceilalati din WANTED ia luati-va talpasita pe aici si de va mai prind va bag la innobilare interna, pliscu' mic si jucati pe harta si in joc, xnu i-ti zic nimic ca nu il cunosc pe bahus deloc si dupa parerea mea e doar unu care tzipa ca nu-i convine viatza..dar dragule de tine,mai bahus viatza nu e niciodata dreapta...te ridici te si cobori..daca vrei sa fie totul bine joaca strategie gen Star Craft...

Aliat-tu i-mi ziceai mie sa-mi i-au talpasita dar tu ce faci? eu raspundeam la niste acuze care mi se adresase de rain si de catre minora bruneta...am raspuns in felul meu cat am putut de bine si m-ai acuzat de lucrul acesta. Prietene chiar daca ai atata experientza si ai respectul fatza de multi jucatoride pe lumea 5 si alte lumi nu esti mai presus de nimeni dar nu asta e problema nu e acuz de nimic.poti sa rupi forumul nu ma intereseaza...ideea e: nu mai lua toate vorbele care apar in seama.fi calm man;)
 

DeletedUser17078

ALIAt ai gresit cand i-ai innobilat pe cei cu bulina galbena si mai ales ca erau prieteni cu Bachus pentru ca acei oameni innobilati au luptat contra celor de la 3-sla contra voastra.Tu cum te-ai simti daca tribul tau ar fuziona iar Kingflex ar fi 5 zile inactiv pentru ca are o problema iar apoi tu il vezi in innobilari interne.
 

DeletedUser

1. Nimeni ce este din WANTED si a fost cu bulina galbena nu a fost dat afara sua innobilat intern, cand cineva are bulina galbena primeste in joc un mesaj de la mine sau dmihaiilie, daca respectivul in timp scurt este in mod repetat cu galben atunci se voteaza ce facem cu el...sunteti informatii gresit
2. Daca Kingflex il vei gasi vreodata cu bulina galbena eu iti dua toate satele mele tie moca, in primul rand stie sa joace si da sitter cum trebuie sa faca toti in al doilea rand este in interesul lui sa fie cat mai activi si sa progresese in joc ca sa nu fie inactiv

P.S. Bagati tare ca eu chiar vreau sa stiu ce aveti in cap toti ..ca numa' acuze de doi lei si de dat din taste pe aici vad ca nimic din ce spuneti nu are substanta si adevar..
 

DeletedUser17078

1. Nimeni ce este din WANTED si a fost cu bulina galbena nu a fost dat afara sua innobilat intern, cand cineva are bulina galbena primeste in joc un mesaj de la mine sau dmihaiilie, daca respectivul in timp scurt este in mod repetat cu galben atunci se voteaza ce facem cu el...sunteti informatii gresit
2. Daca Kingflex il vei gasi vreodata cu bulina galbena eu iti dua toate satele mele tie moca, in primul rand stie sa joace si da sitter cum trebuie sa faca toti in al doilea rand este in interesul lui sa fie cat mai activi si sa progresese in joc ca sa nu fie inactiv

P.S. Bagati tare ca eu chiar vreau sa stiu ce aveti in cap toti ..ca numa' acuze de doi lei si de dat din taste pe aici vad ca nimic din ce spuneti nu are substanta si adevar..



Am dat un exemplu omule...in fine ..multa bafta lui bachus cat si tie ALIAT.
 

DeletedUser

bai , chiar nu mai stiu ce sa cred de voi . . bachus01 , din ce vad , tu ai facut topicul asta pentru un razboi intre tine si ALIAT , sau ma rog , tu ataci , dar cand vine ALIAT cu explicatii la acuzele tale , iti schimbi parerea ,ii dai dreptate , si asa mai departe . . cand am vazut ce intentii ai , mai .... a promis omu ca nimeni si nimic nu ii mai poate schimba decizia de a da inchidere cont , am zis , gata , s-a enervat . . apoi , la 15 minute cand am vazut ca ai dat circulara ca nu te mai retragi , ca iti faci trib si lupti atat in potriva lui ALIAT , cat si in potriva dusmanilor nostrii , am zis .. bai , omu asta are ganduri mari , nu renunta asa usor la lupta .. vad ca are boala pe 3-SLA , hai ca poate il sprijin si eu sa ii mai nimiceasca pe aia putin , ca la ALIAT care e la 5 continente de el oricum nu are ce sa ii faca , aparanduse nu ii poate lua sate , iar ALIAT nu si-ar prinde mintea cu el sa il atace . .
Cat despre tribul tau , vad ca e degeaba topicul asta , tot 2 oameni ai in trib , tu si sitter-ul tau . .
Daca as fi moderator , pe tine te-as avertiza primul , si nu oricum , cu 15 puncte :D
Ce-ar fi sa o lasi mai moale cu acuzele , si sa ne spui cate ceva din strategia pe care o vei folosii in tribul-legenda care tocmai a renascut pe lumea 5 Oo ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bafta pe harta! nu stiu in ce masura isi mai au rostul acuzele in afara unor probleme personale care va privesc pana la urma doar pe voi. poate veti fi mirati dar voi fi de acord cu ce a postat KingFlex, fiecare face ceea ce considera ca e mai bine pentru tribul sau . iar alte triburi in momentul in care au acceptat fuziunile ar fi trebuit sa se gandeasca mult mai bine, strigatele tardive sunt cam inutile.
 

DeletedUser

Bachus, intre 2 servicii vad ca ai prea mult timp,dar nu e problema mea cum il folosesti. Pana la momentul de fata esti singurul care a ridicat probleme ,si dupa cum ti-am zis, tot ceea ce face ALIAT acolo este mai mult decat in regula, pot spune chiar ca omul acorda extrem de mult timp doleantelor a zeci-sute de "nepasatori", de cele mai multe ori neglijandu-si propria persoana. Ca amic, acesta este singurul lucru pentru care imi fac griji pentru el. In rest, este un Conducator care pune suflet si e normal , absolut normal, sa iei masurile pe care el le ia cand stii ca investesti atat de mult timp,incat iti spun eu ca si din bun-simt trebuie urmat chiar daca nu esti mereu de acord cu el , si spre deosebire de Dumneata, care n-ai nici o treaba cu responsabilitatile de genul acesta, pragmatismul lui ALIAT e aducator de succes.
Mult Respect aliatilor nostri !
 

DeletedUser10688

Nu il mai ridicati in slavi atat pe aliat.
EU UNUL M-AM CONVINS RECENT CA OMUL ASTA NU ARE CARACTER. Desi eram dusmani in joc , merita aprecieri ptr efortul depus in WANTED dar ultima lui isprava a pus capac si mi-a schimbat parerea ptr totdeaua.

Aliat daca nu stii despre ce vorbesc(desii sunt convins ca stii) e vorba de cum ai luat satele lui stavros-bb care era pe sitter. L-ai convins pe cel ce era sitter la el sa iti goleasca satele si i-ai luat int-o noapte toate satele

Daca tu care te lauzi ca esti o persoana integra te pretezi la asa ceva, da-mi voie sa iti spun ca ceea ce a spus bachus e floare la ureche, ar trebui spuse mult mai multe.

Decat sa fac asa ceva in joc ptr 10 sate sau cate or fi fost ...vorba lui bachus mai bine dau stergere cont....dar probabil goana dupa sate te indeamna si la sa ceva.

Acum urmeaza sa te lauzi probabil si cu statistica ...cate sate ai luat de la 3-SLA...pacat ca statistica nu arata si modul in care le-ai luat

Acum probabil o sa spui ca ai curatat satele si mai stiu eu ce alte minciuni,,,,la moralul la care il aveai tu pe acel jucator nu ai fi luat satele alea in vecii vecilor...mai ales ca iti sparsesei o gramada de atacuri pe colegii mei cu cateva zile inainte. Deci asta nu tine...

Acesta e un "mare jucator" ....el marele Aliat
Oricum rusine ptr ce ai facut.....mai bine rup in joc 500 atacuri si iau numai 1 sat dar il iau cu fruntea sus, il iau pe merit nu prin inselatorie.
 

DeletedUser

apoi Krash Slayer , fix tu mai lipseai de aici . . .este o vorba , daca taceai , filozof ramaneai . . . in primul rand jocul asta se joaca cu cap . degeaba stii sa joci , daca nu stii cum sa joci . . degeaba ai cap daca nu ai minte . ALIAT cu ce e de vina ca ala a golit satele ? bravo lui , sa inteleg ca puterea lui de convingere este mult peste ce credeam eu , huh ?
Si . . . chiar nu va inteleg atunci cand vorbiti despre personalitatea unui jucator . . te asigur ca daca l-ai cunoaste pe ALIAT in RL nu ai mai avea aceeasi parere despre el . . eu unul am ajuns la concluzia ca voua va e ciuda , si nu numai asa , ci rau de tot . . acum , poate incepi sa ii suflii in fund lui bachus , poate poate se baga de partea voastra , dar te asigur ca nu se va intampla . .
Nu stiu ce sa zic , moderatorii vad ca nu intra cu sanctiuni , poate se distreaza si ei pe prostiile postate de voi . . si bine fac ,serios . . eu asa ma distrez pe seama voastra in fiecare seara , doamne doamne :x
 

DeletedUser

pai si eu ti-am atras atentia ca topicul asta se numeste " Blue Angels reborn " , nu loc unde sa se afirme looserii . cat despre mentalitatea ta cu lasatul de joc , lasate frate , ca noi continuam sa pacalim lumea de la voi din trib sa goleasca satele la sitteri :)
iar cand ai zis ca " il urmati ca niste catelusi si nu iesiti din cuvant " , iar a vorbit gura fara tine . . nu stii ce sa faci si tu ca sa iesi in evidenta , dar te ajut eu daca vrei . . tocmai au inceput preselectiile pentru mister triburile.ro . . . poti incerca acolo , am auzit ca se dau si premii :D
 

DeletedUser

Flexule, stiu ca nu e treaba mea sa ma bag dar am lejera senzatia ca si tu te strici pe zi ce trece :( si aici nu vorbesc decat de faptul ca te cunoscusem altfel pe acest forum. o iei incet incet intr-o mistocareala mult prea ieftina fata de omul inteligent care cred eu ca esti. scuze ca nu m-am abtinut dar esti la a doua faza pe azi, imi cer scuze daca te-am jignit, departe de mine intentia asta. si offtopic, fara nici o legatura cu subiectul. doar ca te cred mai bun de atat!
 

DeletedUser10688

stis linistit flex ca nu tin sa ies in evidenta pe forum....nu ma dau in spectacol ca altii. Banuiesc ca adevarul supara de vreme ce ai sarit ca ars.

iar faza cu stersul contului era pus intr-un context,,,"decat sa ma pretez sa fac asemena inselatorii mai bine dau stergere cont"...dar poate ptr unii ca tine sunt mai presus 10 sate si inselatoriile decat decat niste principii

iar daca tu crezi ca misto din asta de "colt de strada" ma impresioneaza te inseli.....am vazut destui ca tine la viata mea.....numai gura e de ei. si daca crezi ca te conversezi cu vreun pustan care e impresionat de "gargara asta" iara te inseli.

cand o sa ai un post care sa merite comentat poate mai vorbim....pana atunci fugi sa prinzi bilete ...la spectacolul de care pomeneai...paote vei avea surprize acolo....ca sunt destule vedete la voi in trib
 

DeletedUser


@ n109ud
pai . . ce sa zic , imi pare rau ca te-am dezamagit :D o sa incerc sa imi repar greseala :rolleyes:
 

DeletedUser20814

apoi Krash Slayer , fix tu mai lipseai de aici . . .este o vorba , daca taceai , filozof ramaneai . . . in primul rand jocul asta se joaca cu cap . degeaba stii sa joci , daca nu stii cum sa joci . . degeaba ai cap daca nu ai minte . ALIAT cu ce e de vina ca ala a golit satele ? bravo lui , sa inteleg ca puterea lui de convingere este mult peste ce credeam eu , huh ?
Si . . . chiar nu va inteleg atunci cand vorbiti despre personalitatea unui jucator . . te asigur ca daca l-ai cunoaste pe ALIAT in RL nu ai mai avea aceeasi parere despre el . . eu unul am ajuns la concluzia ca voua va e ciuda , si nu numai asa , ci rau de tot . . acum , poate incepi sa ii suflii in fund lui bachus , poate poate se baga de partea voastra , dar te asigur ca nu se va intampla . .
Nu stiu ce sa zic , moderatorii vad ca nu intra cu sanctiuni , poate se distreaza si ei pe prostiile postate de voi . . si bine fac ,serios . . eu asa ma distrez pe seama voastra in fiecare seara , doamne doamne :x



mad: cand te supara adevarul , imediat incepi sa demonstrezi contrariul .

Se pare ca cei din wanted nu au inteles un lucru despre mine: daca vroiam luam legatura cu 3-a , nu mai faceam Tam-Tam aveam satele blindate si k21 cadea de tot . Dar nu am facut asta pentru ca niciodata nu pot sa imi atac prietenii cu care colaborez de un an .

Nu am inteles Kingflex , cum adica asiguri u ca nu se va intampla? Nimeni nu imi zice mie ce sa fac .

Vorbeai de sanctiuni . Cred ca ar trebuii sa fii tu primul sanctionat
 

DeletedUser

nu serios , dar e bai mare cu tine . cu alte cuvinte , "musti mana care te hraneste" ( in cazul nostru ) , ori nu ai inteles ce am vrut sa spun acolo , si ai facut iar ce faci de obicei si tu , sa te bagi aiurea , ca sa nu zica lumea ca nu ai postat . . .
In postul respectiv ma refeream la calitatile tale ca jucator , cele de a lupta pana la capat , a nu renunta la lupta , astfel , asigurandu-mi compatriotii de razboi ca nu vor avea sanse sa te ia la ei in trib :) Daca vrei sa ma contrazici si sa intrii la ei , nu ai decat , dar poti sterge de pe acum profilul tribului ~B-A~ :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus