Blue Angels reborn

  • Autor subiect DeletedUser20814
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

bachus01 , din punctul meu de vedere ai ajuns la 0 barat / . Ca postezi pe extern ceea ce se intampla la noi in trib nu te face mai mare , desi stiu ca asta vrei . Mai sunt jucatori din tribul COA in trib care probabil iti sunt prieteni si mai mult decat sigur vor pleca si ei din trib , din acest motiv ai si tu cateva informatii din trib , bineinteles , informatii neinteresante.
Ma bucur ca ai avut ocazia sa citesti postul lui ALIAT , ai face mai bine sa iti iei "prietenii" mia repede in trib , altfel va fi rau de ei :) oricum va fi rau , tu nu le-ai explicat ca , in lipsa de ocupatie ai creeat ~B-A~ -ul , si ca tu nu mai prea ai chef sa joci si vei fi innobilat curand , iar soarta lor va fi aceeasi ? In fine , sa lasam faptele sa vorbeasca . . .
- ca sa fie foarte clar, cei ce vor sa mai iasa sa iasa, au 2 zile la dispozitie, 48 ore, apoi votam pe forum ascuns conducerea noua diplomatie cu acest trib, daca va fi sau nu diplomatie, majoritatea va decide
- cei ce vor iesi dupa 2 zile/48 ore vor fi atacati indiferent unde se vor duce
- astazi este duminica, marti la orele 08:00 este termenul limita
sa vedem si ce diplomatie vom avea cu voi , apoi incepe distractia (sau nu ??) :D
Skorpyon96 , imi pareai un baiat calumea , faceai parte din "baietii buni" din crazy,alaturi de minora bruneta , dar faptul ca te apuci si tu sa faci ce fac toti noobii (-sa posteze pe extern ce spioneaza la dusmani) nu te face mare !
Orcium , felicitari,vad ca ai trecut de 1 Mio pct .. :D
 

DeletedUser20814

.......

Chiar nu ma intereseaza daca imi declarati razboi !

Nu-i nimic , topoarele sus caii sunt gata . Let's go!

Nu mie frica ca o sa ajung la marginea hartii .

Nu o sa caut alt trib sa nu ma puteti ataca . Nu o sa fug ca un las !

Inca ceva ...... de fapt nimic
 

DeletedUser

pai clar ca nu o sa fugi mah . . . exact asa am facut si eu pe lumea 7 . . cand m-am saturat de joc si stiam ca o sa fiu innobilat , mi-am facut tribul meu si am declarat razboi la tot top10 ,si apoi m-am dat mare pe extern . .
 

DeletedUser

bachus01 , din punctul meu de vedere ai ajuns la 0 barat / . Ca postezi pe extern ceea ce se intampla la noi in trib nu te face mai mare , desi stiu ca asta vrei . Mai sunt jucatori din tribul COA in trib care probabil iti sunt prieteni si mai mult decat sigur vor pleca si ei din trib , din acest motiv ai si tu cateva informatii din trib , bineinteles , informatii neinteresante.
Ma bucur ca ai avut ocazia sa citesti postul lui ALIAT , ai face mai bine sa iti iei "prietenii" mia repede in trib , altfel va fi rau de ei :) oricum va fi rau , tu nu le-ai explicat ca , in lipsa de ocupatie ai creeat ~B-A~ -ul , si ca tu nu mai prea ai chef sa joci si vei fi innobilat curand , iar soarta lor va fi aceeasi ? In fine , sa lasam faptele sa vorbeasca . . .

sa vedem si ce diplomatie vom avea cu voi , apoi incepe distractia (sau nu ??) :D
Skorpyon96 , imi pareai un baiat calumea , faceai parte din "baietii buni" din crazy,alaturi de minora bruneta , dar faptul ca te apuci si tu sa faci ce fac toti noobii (-sa posteze pe extern ce spioneaza la dusmani) nu te face mare !
Orcium , felicitari,vad ca ai trecut de 1 Mio pct .. :D

eu am vrut sa vad ce ziceti ca au plecat acei oameni din trib:) atata tot...ms de urare:) incep sa dau tare;)stai calm puteam sa pun multe chestii dar m-am abtinut:) nu e frumos:) imi cer scuze daca te-a deranjat asta
ps: eu sunt minora bruneta pe extern:)) n1ud e minora blonda in joc:)
 

DeletedUser

Chiar nu ma intereseaza daca imi declarati razboi !

Nu-i nimic , topoarele sus caii sunt gata . Let's go!

Mai sus ai declarat ca vei deveni ``cosmarul`` lui ALIAT..cum vrei sa devii asta daca nu vei fi intr`un trib dusman WANTED?
Este o declaratie de razboi in ceea ce ai zis tu implicit..
 

DeletedUser

LoL frate ce de schimburi de replici si divergente de opinii

Sincer am ras de la inceputul pana la sfarsitul tuturor mesajelor din topicul asta,pentru ca s-a exagerat enorm de mult :)) =))

Eu zic sa incetati odata cu acuzele astea pe aici si sa trecti la treaba pe joc,acolo unde faptele vorbesc si nu vorbele.Bachus,termin afratello si vezi-ti de jocul tau si hai sa vedem ce facem cu tribul asta,lasa-le incolo de certuri si amenintari.Avem treaba pe joc,mult mai multa decat pe forum.
 

DeletedUser

la orice fuziune pica multi prieteni.Aliat este atat de dur pentru ca vrea perfomanta.Distruge orice prietenie.De asta Crazy nu a fuzionat cu nici un trib.Daca iti mai aduci aminte de povestiile alea n109ud -somut garantez ca nimic nu se schimba.

acum am inceput si eu sa citesc thread-ul asta. ca pareri:

1. ma bucur ca macar unul din cei care erau considerati slavitorii lui Aliat s-a razvratit si face ceva in sensul asta. Chiar daca e tardiv, putin si ineficient, intotdeauna am apreciat principiul, chiar daca n-a dus si la rezultat
2. Aliat e jucatorul perfect de triburile. Obsedat de joc, obsedat de autoritate si draconic cu "subalternii". Pentru ca, sa nu va inselati, cu exceptia a, poate, 5-10 oameni, pe restul va priveste ca si subalterni. Nasol e cand vad oameni carora se pare ca le-au cam murit laudatorii si dau singuri din gura, asta e un semn de slabiciune. Chiar nu s-a gaandit nimeni sa-i exploateze aceasta slabiciune ?!
3. Ultima chestie despre Aliat, ca nu-i fac omului caracterizari aiurea: scopul scuza mijloacele. Un principiu de, ma scuzati, rahat pentru oamenii integri dar al dreaq de bun pentru parveniti. Parveniti sunt si in joc, dragilor... guess who ?!
4. O maxima parere de rau am ca n-am putut "lucra" prieteniile si-n joc. Aia cu Nelu e doar una, mai sunt si altele. Nasol sa te trezesti ca nu-ti poti ajuta prietenii (desi le-as fi dat toate trupele sau satele). Tot nasol e sa vezi ca uneori "dusmanii" din joc sunt mai decenti decat "aliatii" (a nu se confunda). Ma refer aici la o groaza, incepand cu acidtzu. si terminand cu Krash Slayer (KingFlex, think again, would you?)
5. volken: "Mereu il acuzati pe ALIAT, dar cei care il jignesc si vorbesc urat de el sunt invidiosii, nu ati fost in stare sa ajungeti ca el, si acum incercati sa aruncati cu noroi in el" - chiar daca eu nu jignesc sau vorbesc urat, sunt un critic al lui Aliat. si, sa mor io, chiar nu-s invidios pe el. ce ar fi sa nu mai generalizezi/zati in situatii din astea, ca sa nu devin acid si sa te/va fac sa va doara capu' ?!
6. observ ca si fostul meu cont s-a "saturat" de Aliat. ce mishtoooooo :D
7. ultimul lucru: KingFlex, amice, nu ne-am intersectat. dar, nu stiu cum, aveam o parere bunicica despre tine.... din pacate, s-a schimbat. esti un fel de wanna-be Aliat ? un ministru de externe fara capacitati ? pe bune acum, fii decent si lasa mishtourile de 2 lei. nu ne dezamagi pe toti, ok ? stiu ca poti mai mult de atat :)

regards,
S
 

DeletedUser

somut prietene, ajutorul poate insemna multe lucruri si din punctul meu de vedere spadele sau cavaleria grea sunt la capatul listei :) e teribil de important pentru mine sa realizez ca nu sunt singurul care gandeste intr-un anumit fel, care isi doreste anumite lucruri, care refuza unele compromisuri. daca nu ar fi fost oameni care prin parerea lor sa ma confirme as fi crezut ca am dat si eu in megalomania si boala de putere a stim toti cui.
 

DeletedUser20814

...

Rog moderatorii sa stearga acest topic .

Gata cu vorbele . Sa facut cam mult tam-tam .

Sa lasam faptele sa vorbeasca de la sine
 

DeletedUser

hapciu , in sfarsit ti-ai dat si tu seama ca ai facut o greseala foarte mare deschizand topicul ? si .. despre ce fapte vorbesti ? :D
 

DeletedUser

somut prietene, ajutorul poate insemna multe lucruri si din punctul meu de vedere spadele sau cavaleria grea sunt la capatul listei :) e teribil de important pentru mine sa realizez ca nu sunt singurul care gandeste intr-un anumit fel, care isi doreste anumite lucruri, care refuza unele compromisuri. daca nu ar fi fost oameni care prin parerea lor sa ma confirme as fi crezut ca am dat si eu in megalomania si boala de putere a stim toti cui.

brei, io oricum te cred un fel de aliat :) asta depinde, evident, de cum interpretezi cuvantul "aliat" :D

poate ma strofoc si fac un club pe baza de cartela unde sa ne distram in mod organizat :D asa am scapa si de specimenele pe care ne tot straduim sa le eliminam dintre posesorii de lexic mai mare de 30 de "unitati". te bagi ?
 

DeletedUser

iti propun asta de nu mai stiu cat timp :) scuze pentru discutia in privat dar nu mai am cum sa il prind pe nebun pe joc. fa contul in nord-vest si da un semn.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus