BN vs Catch

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Asta ai inteles tu ca , colegii mei iti dadeau comenzile ? poate colegii nostrii e mai corect fiindca asa cum stiu eu sti si tu despre cei ce pot juca pe triburi diferite si mai scapa o informatie la voi una la noi alta si la urma raman in barca care pluteste . O ti atata sus si tare cu 64 ... Ati avut un pas in plus , conducere mai calculata si alianta de inceput cam atat bv nu e vorba de aroganta fiindca nu un trib sau un jucator iti sau isi pemite .Pe 61 ati fugit cand abia a inceput nu faci comparatie ? Ti-am spus ce a fost acolo ramane acolo ce e aici e aici .Nu am nimic contra ta sau a colegilor tai sti bine ca am vorbit daca era sa se faca alianta nu aveam resentimente fiindca pot face diferenta intre ce a fost ce este si ce va fi . Inntotdeauna ai sa vezi doar ceea ce vrei tu sa vezi e cam greu cu autocritica dar aia nu inseamna ca ai dreptate .

,,Ca mnk au castig de cauza? Ne doare-n pix sincer, macar ei au jucatori sa-si permita arogante, si daca vor castiga lumea asta, bravo lor, voi o sa fiti dupa inceput nou sau inexistenti atunci.,,

Concluzie : Si daca iau bataie ce conteaza o spun mai departe de 64 . Totusi nu inteleg de ce ai mai intrat pe joc daca iti e indiferent ca mnk castiga ?

Sefule, RS nu poate bate la momentul asta Roma pe niciun fel de setare a lumilor. Si cred ca nici in viitor.
 

DeletedUser9326

Eu cred ca am mai multe lumi duse pana la capat decat voi doi la un loc. Terminati va rog cu chestiile astea.

Iar iti dai filme !? Poate faci referire la lumile pierdute
Totusi, in Catch sunt cativa jucatori experimentati. Nu inteleg cum pot sa joace in trib cu un noob, mincinos si hot ca tine.
 

DeletedUser49219

Sefule, RS nu poate bate la momentul asta Roma pe niciun fel de setare a lumilor. Si cred ca nici in viitor.
spun doar atat 61 .
ma retrag de la discutii fiindca nu are nici un rost sa vorbim de trecut , a fost ... acum e 69 vor mai fi alte lumi si jocul continua cu mine cu tine cu altii care vor dori sa joace si asa mai departe , cert este ca in toate triburile sunt jucatori mai buni mai rai insa conducerea si strategia care o are face o lume castigata sau pierduta .
 
Scor reacție
0
Cat am jucat eu mai mult de 4-6 sate voi nu vedeati la mega organizatele care le faceati. Cat am jucat eu s-a mentinut un echilibru total in randul jucatorilor. Saitou, toata lumea nu se rezuma la gasca voastra de subnutriti. Cat am jucat eu cred ca v-am inchis peste 100 de suporti, 10-12 conturi principale, sa reamintim de Zmeul - cont sters, blocaj total la mau100 din partea HT si zona lui Hephaistos. Despre ce vorbim ?
Aaa...ati dat in Patrykana organizat si l-ati pus in ***. Asta nu stiu...nici nu ma prea intereseaza de altfel mai nimic din moment ce nu mai eram pe acolo.
Trebuie sa va demonstrez voua ceva in mod special ? Nu vreau sa joc in unele conditii. Nu vreau pur si simplu.
Va e dor de mine ? Sau ce dreaq tot mormaiti pe aici ?
Joc cat vreau si cat nu vreau. Pentru voi observ ca e un mod de viata si il tratati cu maxima seriozitate. Bravo ! Inseamna ca ati avut multe aspiratii de v-ati oprit la jocul asta :))

P.S. : De cand nu ati mai dat si voi o buca ? Tot palmela e baza ?


Iti permiti sa faci arogante? Spuneai ca bei sampanie in club cu fetele , dupa ce te-a luat foka la ture ai scris ca "eu nici nu beau sampanie". Lasa ca e bine ca dai tu la "buca". Tura viitoare iti cumpar eu prezervative ca nici d'astea n-ai bani,te inmultesti si e pacat , deja ai 7 si nu le dai de mancare ...


Folosind expresia lui Dicsie .. Esti exemplul concret de besina pe stomacul gol. Ai stat cat ati avut deff, cand te-ai trezit in c*rul gol ai cedat.
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Imi permit sa raspund in legatura unui post pe care nu l mai vad, scris de nusha, "domnul" nusha, lumea 61; cred ca sunt cel mai in masura sa clarific odata pt totdeauna acea lume in legatura cu el avand in vedere ca eu l-am bagat la interne.

Adevarul e ca acest om a jucat pe 61 consistent, chiar a vrut sa se implice in toata regula. Si a facut-o. Ba chiar a facut un organizat mai bun ca cel precedent la acea ora la un moment dat(multi zic ca nu l-a facut el, ci coplayeru de atunci, un bun jucator de speed triburile). Ca sa rezum, a inceput sa ceara intre 30 si 200 pp la toti membrii tribului pt cp zicand ca da inapoi cand ia salariu. Din pacate i s-au dat peste 9000(noua mii) de pp. Eu fiind conducator m-am simtit ultimul om cand am descoperit acest lucru. Evident nu s-a raspandit vestea repede, multi s-au simtit pacaliti si se simteau naspa sa o zica public. S a facut o tema pe forumul intern pt cei pacaliti de el, se adunasera 6000 pp. La 6000 pp furate mi s a parut corect sa l bag la interne.

Inca continua sa faca asta. Asta e cea mai mare problema.

Edit: Faza cu rezolvarea acestei probleme la nivel de sistem si "admini" e o vrajeala maxima.; faza cu retragerea tuturor pp urilor si ca s a rezolvat problema. Esti un 0.Cum a zis cineva mai sus, cum iti mai permiti sa scrii p aici sau mai ales cum mai iti da dreptu tie careva sa scrii aici?

Cum e posibil asa ceva? Cum e posibil ca un om ca asta mai are acces aici?
 
Ultima editare:

DeletedUser29124

Imi permit sa raspund in legatura unui post pe care nu l mai vad, scris de nusha, "domnul" nusha, lumea 61; cred ca sunt cel mai in masura sa clarific odata pt totdeauna acea lume in legatura cu el avand in vedere ca eu l-am bagat la interne.

Adevarul e ca acest om a jucat pe 61 consistent, chiar a vrut sa se implice in toata regula. Si a facut-o. Ba chiar a facut un organizat mai bun ca cel precedent la acea ora la un moment dat(multi zic ca nu l-a facut el, ci coplayeru de atunci, un bun jucator de speed triburile). Ca sa rezum, a inceput sa ceara intre 30 si 200 pp la toti membrii tribului pt cp zicand ca da inapoi cand ia salariu. Din pacate i s-au dat peste 9000(noua mii) de pp. Eu fiind conducator m-am simtit ultimul om cand am descoperit acest lucru. Evident nu s-a raspandit vestea repede, multi s-au simtit pacaliti si se simteau naspa sa o zica public. S a facut o tema pe forumul intern pt cei pacaliti de el, se adunasera 6000 pp. La 6000 pp furate mi s a parut corect sa l bag la interne.

Inca continua sa faca asta. Asta e cea mai mare problema.

Edit: Faza cu rezolvarea acestei probleme la nivel de sistem si "admini" e o vrajeala maxima.; faza cu retragerea tuturor pp urilor si ca s a rezolvat problema. Esti un 0.Cum a zis cineva mai sus, cum iti mai permiti sa scrii p aici sau mai ales cum mai iti da dreptu tie careva sa scrii aici?

Cum e posibil asa ceva? Cum e posibil ca un om ca asta mai are acces aici?

Exact tu te-ai gasit sa vi cu morala?Omula dat un backstab colegilor, cu pp-uri...asa cum tu ai dat un backstab aliatilor.Acelas caracter il aveti amandoi, daca a facut asta.Asa ca reciteste ce ai scris mai sus si fa exact ce ti-ai dori ca el sa faca.
 

DeletedUser49138

Imi permit sa raspund in legatura unui post pe care nu l mai vad, scris de nusha, "domnul" nusha, lumea 61; cred ca sunt cel mai in masura sa clarific odata pt totdeauna acea lume in legatura cu el avand in vedere ca eu l-am bagat la interne.

Adevarul e ca acest om a jucat pe 61 consistent, chiar a vrut sa se implice in toata regula. Si a facut-o. Ba chiar a facut un organizat mai bun ca cel precedent la acea ora la un moment dat(multi zic ca nu l-a facut el, ci coplayeru de atunci, un bun jucator de speed triburile). Ca sa rezum, a inceput sa ceara intre 30 si 200 pp la toti membrii tribului pt cp zicand ca da inapoi cand ia salariu. Din pacate i s-au dat peste 9000(noua mii) de pp. Eu fiind conducator m-am simtit ultimul om cand am descoperit acest lucru. Evident nu s-a raspandit vestea repede, multi s-au simtit pacaliti si se simteau naspa sa o zica public. S a facut o tema pe forumul intern pt cei pacaliti de el, se adunasera 6000 pp. La 6000 pp furate mi s a parut corect sa l bag la interne.

Inca continua sa faca asta. Asta e cea mai mare problema.

Edit: Faza cu rezolvarea acestei probleme la nivel de sistem si "admini" e o vrajeala maxima.; faza cu retragerea tuturor pp urilor si ca s a rezolvat problema. Esti un 0.Cum a zis cineva mai sus, cum iti mai permiti sa scrii p aici sau mai ales cum mai iti da dreptu tie careva sa scrii aici?

Cum e posibil asa ceva? Cum e posibil ca un om ca asta mai are acces aici?
S-a gasit cine sa vina pe forum. Esti in aceeasi oala.
 

DeletedUser49138

Degetel tu pe ce cont joci? Iti dai atatea aere si pareri si esti un anonim. Noroc ca iti da maram cate un like si te mai scoate putin din porumb.
Dar tu cine esti? Am uitat un jucator(nu stiu daca pot sa te numesc asa) anonim care se plimba din trib in trib fara pic de onoare pe jocul asta.Oare asta esti ?
Vezi ca aici e un razboi ,lasa oamenii sa discute doar despre el,tu esti neimportant.
 

DeletedUser8906

Parte 1:
Triburi: Catch, Catch1, Catch2, Catch3, Catch4, Catch5, catch6, Catch7
Parte 2:
Triburi: BN, BN1, BN2, BN3, BN4, BN5, BN6, BN7, BN-8, BN9, BN10, BN11

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 1
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,133
Tabăra 2: 638
Diferență: 13,495

chart
 

DeletedUser8906

Parte 1:
Triburi: Catch, Catch1, Catch2, Catch3, Catch4, Catch5, catch6, Catch7
Parte 2:
Triburi: BN, BN1, BN2, BN3, BN4, BN5, BN6, BN7, BN-8, BN9, BN10, BN11

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 0
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,230
Tabăra 2: 0
Diferență: 13,230

chart
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Deci presupun ca nici nu trebuie sa mai fac organizate la nivel de trib....:(
 

Atașamente

  • Screenshot 2019-03-29 at 09.58.19.png
    Screenshot 2019-03-29 at 09.58.19.png
    269,6 KB · Vizualizări: 75
Sus