BN vs Catch

Dicsie

member
Scor reacție
7
Daca esti curios de ce m-am lasat intreaba pe care vrei din Catch, florut, etc, nimic de-a face cu jocul. Valoarea pe joc mi-am aratat-o de-a lungul anilor, de vreo 9-10 ani. Lumile castigate doar cu contul dicsie sunt mai multe decat ai tu castigate de cand joci.
Limite zici...nu stiu ce sa zic, eu n-am dat un mesaj pe harta cum face mnk, sa cerseasca sate la inamici ca sa avanseze, hai sa fiu totusi corect, nu mnk, D4, si inca 2-3 "pe ascuns".

In alta ordine de idei, cine a jucat cu mine, sau "sub comanda" mea, sau chiar si impotriva mea stie ce-mi poate "pielea", nu am nimic de aratat la nimeni, iar cei cu care m-am batut pe aici sunt destui, unii poate au o parere mai buna iar unii mai putin buna.

Verifica twstats la lumile castigate si vezi cate sate am pierdut eu pe toata durata razboiului, cea mai recenta 64 unde la un moment dat aveam 3 granite.

In subsidiar iti multumesc ca-mi urmaresti activitatea, si ca am un fan infocat, dar totusi tot ai ramas cel mai pokemon din curtea scolii, chiar si dupa atata timp.

Spor tuturor pe lumea asta.

P.S: Daca totusi esti curios de ce nu joc pe aici, afara de motivele pe care ti le pot confirma colegii, mai este si cel atasat in fisier. Spor in a da din gura ca o muratura.
 

Atașamente

  • Screenshot 2019-04-30 at 02.36.52.png
    Screenshot 2019-04-30 at 02.36.52.png
    15,9 KB · Vizualizări: 102

DeletedUser49255

Eu zic sa ne indreptam atentia spre tribul ala Master. Am auzit ca dsa intoarce harta dupa sarbatori...
 

DeletedUser48261

Aceleasi arogante de 2 lei le prezentati.
App...au inceput blocarile in mnk pentru ce?
Scripturi ?
Multicont ?
Farm pe suporti ?
A?
Nu mai merg jucariile la capacitate maxima ?
 

DeletedUser39910

Daca esti curios de ce m-am lasat intreaba pe care vrei din Catch, florut, etc, nimic de-a face cu jocul. Valoarea pe joc mi-am aratat-o de-a lungul anilor, de vreo 9-10 ani. Lumile castigate doar cu contul dicsie sunt mai multe decat ai tu castigate de cand joci.
Limite zici...nu stiu ce sa zic, eu n-am dat un mesaj pe harta cum face mnk, sa cerseasca sate la inamici ca sa avanseze, hai sa fiu totusi corect, nu mnk, D4, si inca 2-3 "pe ascuns".

In alta ordine de idei, cine a jucat cu mine, sau "sub comanda" mea, sau chiar si impotriva mea stie ce-mi poate "pielea", nu am nimic de aratat la nimeni, iar cei cu care m-am batut pe aici sunt destui, unii poate au o parere mai buna iar unii mai putin buna.

Verifica twstats la lumile castigate si vezi cate sate am pierdut eu pe toata durata razboiului, cea mai recenta 64 unde la un moment dat aveam 3 granite.

In subsidiar iti multumesc ca-mi urmaresti activitatea, si ca am un fan infocat, dar totusi tot ai ramas cel mai pokemon din curtea scolii, chiar si dupa atata timp.

Spor tuturor pe lumea asta.

P.S: Daca totusi esti curios de ce nu joc pe aici, afara de motivele pe care ti le pot confirma colegii, mai este si cel atasat in fisier. Spor in a da din gura ca o muratura.

Ma Dicsie, lasa scuzele si ne onoreaza cu absenta ta, ca tot la acelasi rezultat se va ajunge. Te benoclezi degaba pe harta si pierzi timp :))
Toata harta stie ca ai nunta ca ai treaba..etc..etc.. dar tu asa nu esti prost de tot, ai vazut cum se misca harta, ce triburi sunt si ce lume grea te asteaapta apoi ai bagat placa cu nunta..ca nu mai ai timp..dar ai facut o alegere buna in opnia mea..tii la demnitatea ta si nu vrei sa iti iei umilinta :))
Cat despre mesaje cu cersit sate..as incerca sa iti explic diferenta dintre 'schimb de sate' insa va fi peste capacitatea ta de a intelege si va tebui apoi sa mai caut catvea sinonime pentru cuvantul 'prost' cand va trebui sa iti raspund a 2 a oara.
V-ati luat panica cand ati vazut cum venim peste voi si ati inceput cu jocuri de culise, conturi cumparate, circulare prin THUG, conferinte cu tribul Time...si tot pe noi ne acuzati si cautati scuze, dar afla ca eu inca nu am inceput 'jocurile de culise'.., ar fi pacat la valoarea care o avem sa apelam la astfel de miscari sa va dam motiv de plangeri si scuze dupa asta.
Eu am facut public umilirea voastra pe lumea asta prin cateva mesaje deja si o fac si aici sa fiu sigur ca ramane salvat mesajul. Harta n cap ce va luati si umulinta de va sar toate figurile si tonele de ppuri ce le-ati bagat pana acum :))
Nu ati fost in stare sa scoateti nici macar tribul lui marinciu care e atat de slab incat nu a castigat nici o lume pana acum, ba din contra, mare zarva, dusmanie, promisiuni in start ..apoi ce ati zis voi? ca daca va aliati cu ei ne bateti pe noi? =))
Ma, baieti bagati va mintile in cap, lasati ciocu' mic si nu va ridicati cu figuri la baiatu' ca o sa fac instructie cu voi pe harta. Voi radeti acum, cumparati toate conturile care sunt pe piata, salvati mesajul asta si discutam in viitor :)
Iar tu Dicsie, esti un anonim pt mine, data viitoare cand vrei sa imi mai folosesti intialele D4 in vreun mesaj sa vii sa iti ceri voie de la mine.

P.S: Eror404 asta , Florut si Mau100 care dau circulare la tribul THUG in ce categorie intra? Sau conturile Tudor soimarul ( pe care l-a cumparat marinciu cu 4k ppuri) sau contul Wink04, sau Kenvelo ( cumparate tot de voi) in ce categorie de jocuri de culise intra? :))

Error404 apr 28, 13:55
Hristos a inviat ,

Vin la tine cu o propunere , as dori sa vi sa joci alaturi de noi !


Cei din mnks dau astfel de mesaje :
Iar eu nu cred ca ai intrat pe aceasta lume pentru a ceda sate ! Noi nu dorim sate de la voi , dorim doar ca cei din mnks sa nu mai inainteze ! iar harta cred ca te va avantaja avand albastru si cu [ally]catch[/ally] si cu [ally]bn[/ally] si cu [ally]window[/ally] !
 

DeletedUser49255

Aceleasi arogante de 2 lei le prezentati.
App...au inceput blocarile in mnk pentru ce?
Scripturi ?
Multicont ?
Farm pe suporti ?
A?
Nu mai merg jucariile la capacitate maxima ?

Ba nu inteleg de ce te bagi in seama, am facut referire strict la un noob pe jocul asta. Arogante ? Tu ai facut gura mare ca ai rezistat pe speciala pe viteza 3 cu 70% din harta. Daca vrei sa fac si eu o aroganta iti zic cand o da 70% din harta pe tine sa vezi cum zbori pe viteza 1 si plangi pe 70. Nu mai face atata tam tam si vorbi aiurea de mnks ca pe 60 mai aveai putin si te puneai in genunchi pentru pna ul ala cu mnks.

Deci elite mai bine sa le uram succes ca eu si asa nu joc si ma rog nici tu doar ca de obicei iti dai seama cam dupa 2 luni asa
 

DeletedUser48261

Ba nu inteleg de ce te bagi in seama, am facut referire strict la un noob pe jocul asta. Arogante ? Tu ai facut gura mare ca ai rezistat pe speciala pe viteza 3 cu 70% din harta. Daca vrei sa fac si eu o aroganta iti zic cand o da 70% din harta pe tine sa vezi cum zbori pe viteza 1 si plangi pe 70. Nu mai face atata tam tam si vorbi aiurea de mnks ca pe 60 mai aveai putin si te puneai in genunchi pentru pna ul ala cu mnks.

Deci elite mai bine sa le uram succes ca eu si asa nu joc si ma rog nici tu doar ca de obicei iti dai seama cam dupa 2 luni asa

Cine dreaq plange ma ? Ce harta 70% ? Termina dreaq cu vorba asta. Cand va era harta favorabila si va mergeau toate schemele nu mai incapeati pe harta si erati peste tot cu mesaje ca suntem gata, ca ne spargem, ca ne dati cu harta in cap. Taci dreaq ca de tine numai gura este.

Ma Dicsie, lasa scuzele si ne onoreaza cu absenta ta, ca tot la acelasi rezultat se va ajunge. Te benoclezi degaba pe harta si pierzi timp :))
Toata harta stie ca ai nunta ca ai treaba..etc..etc.. dar tu asa nu esti prost de tot, ai vazut cum se misca harta, ce triburi sunt si ce lume grea te asteaapta apoi ai bagat placa cu nunta..ca nu mai ai timp..dar ai facut o alegere buna in opnia mea..tii la demnitatea ta si nu vrei sa iti iei umilinta :))
Cat despre mesaje cu cersit sate..as incerca sa iti explic diferenta dintre 'schimb de sate' insa va fi peste capacitatea ta de a intelege si va tebui apoi sa mai caut catvea sinonime pentru cuvantul 'prost' cand va trebui sa iti raspund a 2 a oara.
V-ati luat panica cand ati vazut cum venim peste voi si ati inceput cu jocuri de culise, conturi cumparate, circulare prin THUG, conferinte cu tribul Time...si tot pe noi ne acuzati si cautati scuze, dar afla ca eu inca nu am inceput 'jocurile de culise'.., ar fi pacat la valoarea care o avem sa apelam la astfel de miscari sa va dam motiv de plangeri si scuze dupa asta.
Eu am facut public umilirea voastra pe lumea asta prin cateva mesaje deja si o fac si aici sa fiu sigur ca ramane salvat mesajul. Harta n cap ce va luati si umulinta de va sar toate figurile si tonele de ppuri ce le-ati bagat pana acum :))
Nu ati fost in stare sa scoateti nici macar tribul lui marinciu care e atat de slab incat nu a castigat nici o lume pana acum, ba din contra, mare zarva, dusmanie, promisiuni in start ..apoi ce ati zis voi? ca daca va aliati cu ei ne bateti pe noi? =))
Ma, baieti bagati va mintile in cap, lasati ciocu' mic si nu va ridicati cu figuri la baiatu' ca o sa fac instructie cu voi pe harta. Voi radeti acum, cumparati toate conturile care sunt pe piata, salvati mesajul asta si discutam in viitor :)
Iar tu Dicsie, esti un anonim pt mine, data viitoare cand vrei sa imi mai folosesti intialele D4 in vreun mesaj sa vii sa iti ceri voie de la mine.

P.S: Eror404 asta , Florut si Mau100 care dau circulare la tribul THUG in ce categorie intra? Sau conturile Tudor soimarul ( pe care l-a cumparat marinciu cu 4k ppuri) sau contul Wink04, sau Kenvelo ( cumparate tot de voi) in ce categorie de jocuri de culise intra? :))

Si tu-ti iei filme cu cumparari ? :))))
Asta e o lume castigata prin recrutari multiple, excesive, incoerente. Nu pe valoare. Ca valoare are oricine cand pune 100 de n00beti sa atace in fata lui sau sa te sprijine.
Relocarile din Thug stie toata lumea cum sunt :)) Cum nu se poate mai veche schema asta...nu detaliem. Cand faceam eu deastea tu inca erai ajutor de picol.
Stai cuminte si nu mai suferi iarasi pe burta goala. Sufera cand ai pe ce...
Vorbeai de atacurile ce au fost pe voi de la diferiti jucatori. Dar voi cum atacati ? :)))
Stii...cand vezi doar ceea ce fac altii si ceea ce faci tu nu le pui la cantar, devine totul o mare prosteala. Tu nu esti cu nimic mai presus fata de multi de pe harta dar te dai important cu 15 academii de noobi in spate care te tin pe deff. Pai in orice alta ipostaza daca ai fi pus pe harta contra unui jucator bun, activ, cu experienta, care sa impinga si ceva pp in cont, tu nu ai misca deloc. Jocul tau se bazeaza intotdeauna pe altii, nu pe ceea ce poti face tu, pe ceea ce faci tu. Spre deosebire de multi de pe aici care joaca in echipa, tu esti o paleta de jucator, un individualist convins care nu are cum sa fie niciodata superior.
Frustrarile tale cu aerele astea de superioritate ce ti le dai poate vin din viata reala...unde ca picol, stie toata lumea ca esti frecat mult. Asa ti-ai pus tu in aplicare in viata virtuala tot ce patesti. E bine...ai un model. Macar sa reusesti in virtual :)))

P.S. : Atat vorbiti de umilinte de zici ca cine stie ce faceti asa special de nu a vazut nimeni niciodata. Si tu dai umilinte :)))) Umilul picol da umilinte :))))))))))) Culmea umilintei !
 

DeletedUser39910

JustElite tie nu tie rusine sa mai iesi public si sa scrii pe aici? Ma nobete, de pe cate lumi te-am scos pana acum? Cate lumi ai castigat tu contra mea? Sau pe cate lumi ai rezistat contra mea pe harta? Saracul saracilor, nu ai un leu sa te duci sa iti faci nevoile in centru si vii sa comentezi la postul meu? Intri pe orice lume care se deschide, si dai circulare peste circulare sa te milogesti la toti sa iti trimita si tie 10 pp uri sa se adune? Taci si inghite acolo ca esti cea mai slaba veriga de pe jocul asta, toti rad de tine pe aici..si oare de ce ? Zi mi un jucator care scrie ceva de bine de tine sau zi mi vreo lume care ai castigat o pe barba ta si nu pe conturi sparte, backstaburi cum ai facut pe multe ? Acum o arzi ca am recrutat toata harta? Pai ba terminatule , da Ctach si BN cate academii au ? nu tot ca noi? Baietii au intrat cu echipa de la bun inceput nu au recrutat pe harta , triburile au fost formate inainte si au intrat.
Lasa scuzele si nu mai incerca sa iti repari imaginea, ca esti un nobete sarac care nu are dupa ce bea apa. Stai acolo pe scaunel si benocleazate la twstas ul nostru cum o sa va dam cu harta n cap.
 

DeletedUser48261

JustElite tie nu tie rusine sa mai iesi public si sa scrii pe aici? Ma nobete, de pe cate lumi te-am scos pana acum? Cate lumi ai castigat tu contra mea? Sau pe cate lumi ai rezistat contra mea pe harta? Saracul saracilor, nu ai un leu sa te duci sa iti faci nevoile in centru si vii sa comentezi la postul meu? Intri pe orice lume care se deschide, si dai circulare peste circulare sa te milogesti la toti sa iti trimita si tie 10 pp uri sa se adune? Taci si inghite acolo ca esti cea mai slaba veriga de pe jocul asta, toti rad de tine pe aici..si oare de ce ? Zi mi un jucator care scrie ceva de bine de tine sau zi mi vreo lume care ai castigat o pe barba ta si nu pe conturi sparte, backstaburi cum ai facut pe multe ? Acum o arzi ca am recrutat toata harta? Pai ba terminatule , da Ctach si BN cate academii au ? nu tot ca noi? Baietii au intrat cu echipa de la bun inceput nu au recrutat pe harta , triburile au fost formate inainte si au intrat.
Lasa scuzele si nu mai incerca sa iti repari imaginea, ca esti un nobete sarac care nu are dupa ce bea apa. Stai acolo pe scaunel si benocleazate la twstas ul nostru cum o sa va dam cu harta n cap.

Ce imagine sa-mi repar eu ma ? Pe fanteziile voastre ? Pe dezinformarile voastre sa-mi repar eu imaginea ?
Daca eu sunt sarac tu cum te poti numi picolule cu cont. Stai dreaq in banca ta si nu mai vorbi la fel ca toti astia.
Pe ce lumi m-ai scos tu pe mine ? :)))))))))
Putin ma intereseaza ce faci tu pe ro69 ca oricum ceva bun nu.
Eu nu am spart niciun cont, cred ca iarasi vorbiti din auzite de pe la coltul strazii.
Nu am nimic cu Mnk. Tu nu esti de-al lor. Tu esti un parvenit peste tot. Toti te iau sa joci ca stiu ca esti un pierde viata ca sa stai pe conturi.
Cand eu eram realizat in viata de zi cu zi tu incercai sa faci primul milion la ciorap...milion de lei vechi, nu noi.
Stai parcat si tine frustrarile pentru tine si nu-mi purta de grija ca eu sunt bine cu ai mei.

P.S. : Sau ai stat si tu pe conturile alora pe speciala si esti suparat ca ai facut-o degeaba ? :))))

Tu nici macar cu aia 100 de nubeti nu ti ai aratat valoare bai barbarule. Hai culcat ca zbori pe 70 imediat

Bai O.B. - ule. Nu te mai baga unde nu incapi. Stai cuminte si nu mai vorbi asa. Daca eu nu am valoare, inseamna ca voi nu existati. Asta ca sa facem o comparatie mica intre mine si voi.
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ma Dicsie, lasa scuzele si ne onoreaza cu absenta ta, ca tot la acelasi rezultat se va ajunge. Te benoclezi degaba pe harta si pierzi timp :))
Toata harta stie ca ai nunta ca ai treaba..etc..etc.. dar tu asa nu esti prost de tot, ai vazut cum se misca harta, ce triburi sunt si ce lume grea te asteaapta apoi ai bagat placa cu nunta..ca nu mai ai timp..dar ai facut o alegere buna in opnia mea..tii la demnitatea ta si nu vrei sa iti iei umilinta :))
Cat despre mesaje cu cersit sate..as incerca sa iti explic diferenta dintre 'schimb de sate' insa va fi peste capacitatea ta de a intelege si va tebui apoi sa mai caut catvea sinonime pentru cuvantul 'prost' cand va trebui sa iti raspund a 2 a oara.
V-ati luat panica cand ati vazut cum venim peste voi si ati inceput cu jocuri de culise, conturi cumparate, circulare prin THUG, conferinte cu tribul Time...si tot pe noi ne acuzati si cautati scuze, dar afla ca eu inca nu am inceput 'jocurile de culise'.., ar fi pacat la valoarea care o avem sa apelam la astfel de miscari sa va dam motiv de plangeri si scuze dupa asta.
Eu am facut public umilirea voastra pe lumea asta prin cateva mesaje deja si o fac si aici sa fiu sigur ca ramane salvat mesajul. Harta n cap ce va luati si umulinta de va sar toate figurile si tonele de ppuri ce le-ati bagat pana acum :))
Nu ati fost in stare sa scoateti nici macar tribul lui marinciu care e atat de slab incat nu a castigat nici o lume pana acum, ba din contra, mare zarva, dusmanie, promisiuni in start ..apoi ce ati zis voi? ca daca va aliati cu ei ne bateti pe noi? =))
Ma, baieti bagati va mintile in cap, lasati ciocu' mic si nu va ridicati cu figuri la baiatu' ca o sa fac instructie cu voi pe harta. Voi radeti acum, cumparati toate conturile care sunt pe piata, salvati mesajul asta si discutam in viitor :)
Iar tu Dicsie, esti un anonim pt mine, data viitoare cand vrei sa imi mai folosesti intialele D4 in vreun mesaj sa vii sa iti ceri voie de la mine.

P.S: Eror404 asta , Florut si Mau100 care dau circulare la tribul THUG in ce categorie intra? Sau conturile Tudor soimarul ( pe care l-a cumparat marinciu cu 4k ppuri) sau contul Wink04, sau Kenvelo ( cumparate tot de voi) in ce categorie de jocuri de culise intra? :))


Ca sa vezi ca esti cel mai pokemon din curtea scolii, tu cel care pe 46 ai fost pokemonul suprem. Prietene, n-ai idee unde am jucat pe 46, asa ca plimba ursu.

Asa castigi tu razboaie? Ceri unor no-name sa dea stergere ca sa luati satele? Ala e schimb de sate?

Esti de departe mult mai penibil decat ai fost pe 39 unde am inchis impreuna si pe 46. Asta e pietrare cel mai bun jucator pe care tu l-ai cunoscut pe triburi? Rusinos :]]]

Frica de bataie? Pe 64 la un moment dat am avut 1500 sate in minus fata de RS, am renuntat nu? De aia sunt inca rank 1 acolo...treci in pokeminge.

Cred ca o sa ramai fara net la orange curand :D

P.S: Pt mine e ok sa fiu un nimeni pentru astia ca tine, ultimele spete de jucatori care acum au pretentie la respect dupa ce si-a vandut colegii de ani de zile. La mine niciodata niciun trib nu a indraznit sa ma intrebe: cat ma costa sa schimbi tabara, pentru ca m-am facut cunoscut prin faptul ca nu-mi tradez colegii, si nimeni n-a indraznit in 9-10 ani de joc. Intr-adevar, ai un mare avantaj aici, de asta nici nu mai ai contul D4.

Pentru tine intrebarea e daca tot 1k euro sau cu cresterea asta de preturi e mai ok 1,5 k.

Spoiler alert: Fisier atasat care arata ce inseamna schimb de sate pentru D4 si inca 2-3 pe care nu vreau sa-i fac de ras pe aici :D
 

Atașamente

  • Screenshot 2019-04-30 at 19.48.55.png
    Screenshot 2019-04-30 at 19.48.55.png
    251,4 KB · Vizualizări: 124
Ultima editare:

DeletedUser39910

Dicsitule, nu am mai jucat de la L54 si aici am intrat sa va fac instructie pe harta din intamplare cand m am intalnit cu Visina la un sprit si am vazut ca toata ''spuma'' s a adunat pe lumea asta.. a fost o provocare la care am reactionat instant.
Pentru ce s a intamplat pe l39 am sa imi iau revansa aici:) Cat despre L46 atat ma bucur sa te vad ca si acum va iti mai crapa vena cand iti aduci aminte :))
Lumea aia s a pierdut din cauza la United nobete unde frecai barbare si va intreceati care sa ia jefuitorul zilei , timp in care eu am facut spectacol cu TSL .
Dar oare tu de ce crezi ca un trib ca TSL mi a dat mie un nobete si un nimeni 1000 euro pe cont? Sau mai zi-mi un alt jucator de triburi care a luat suma asta sau apropiata pentru un cont in istoria triburilor pe .ro?
Si daca ai castigat atatea lumi..de ce nu ati castigat si L46? Ca aveai elita si forta acolo cu alinutzu..si ati dat stergere tot Nordul dupa ce am dat eu contul ca doar aveati mai mult de jumate de harta?
Insa eu zic sa lasam istoria, sa vedem prezentul unde iti ve ti lua macelu'pe harta dar pana una alta sa bagi o invitatie la baiatu la nunta ta sa vin sa iti trag 2 palme sa iti revii si sa bem un sprit apoi :)))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pretenas, eu am jucat in H pe 46, e clar ca n-ai nici cea mai mica idee unde :]]]]]]] Si cate nopti mi-ai povestit ce ai facut si dres si etc.. :]]]] Las-o balta...

Daca te uiti pe 46 m-am lasat din cauza cuiva si satele au mers in united, si dupa am intrat co player in H...din nou, n-ai idee unde din cate vad...las-o balta ca sa nu suflu din casa ;]
 

DeletedUser39910

Pretenas, eu am jucat in H pe 46, e clar ca n-ai nici cea mai mica idee unde :]]]]]]] Si cate nopti mi-ai povestit ce ai facut si dres si etc.. :]]]] Las-o balta...

Daca te uiti pe 46 m-am lasat din cauza cuiva si satele au mers in united, si dupa am intrat co player in H...din nou, n-ai idee unde din cate vad...las-o balta ca sa nu suflu din casa ;]

Eu unul nu imi mai aduc aminte toti jucatorii si toate detaliile, insa ma bucur sa aflu ca ai jucat cu mine acolo, inseamna ca stii exact cine sunt, ce pot, ce am facut si de ce am vandut contul, sau ce scripturi foloseau Tsl ul ca imi facea split la 002 miimi , sau ce a facut United pe lumea aia..asa ca hai sa nu mai dezgropam mortii ce am facut pe alte lumi si sa facem spam pe topicul asta.
Eu doar ti am raspuns mai sus la aberatiile si acuzatiile care mi le-ai adus ca cersim sate in granita cand noi le-am oferita sate la schimb in spate si de fapt ai vostri dau circulare si se milogesc la aia din THUG sa se intoarca contra noastra..
In fine..eu imi vad de ale mele pe harta si de promisiunile ce le-am facut..asa ca daca tot te-ai lasat mai potoleste cu acuzatii si scuze pe lumea asta.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ai mai sus un print cu ce inseamna "schimb" de sate la tine :]]]

din partea mea e normal sa se faca asa ceva pe joc, stim ca face parte din joc, problema mea e ca fix tu te-ai trezit sa comentezi, macar lasi pe ceilalti
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Eu unul nu imi mai aduc aminte toti jucatorii si toate detaliile, insa ma bucur sa aflu ca ai jucat cu mine acolo, inseamna ca stii exact cine sunt, ce pot, ce am facut si de ce am vandut contul, sau ce scripturi foloseau Tsl ul ca imi facea split la 002 miimi , sau ce a facut United pe lumea aia..asa ca hai sa nu mai dezgropam mortii ce am facut pe alte lumi si sa facem spam pe topicul asta.
Mai usor cu dezinformarile astea ....pe 46 ti-ai luat-o pe merit ,nu era nevoie de scripturi pt spliturile alea .
 

DeletedUser49255

:)))A zis ca dupa 67 e sansa lui sa termine tutorialul dar mai are timp nu e graba
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Mai usor cu dezinformarile astea ....pe 46 ti-ai luat-o pe merit ,nu era nevoie de scripturi pt spliturile alea .
Eu stiu cel mai bine :]]]] Cum plangea pe conferinte, cand a vazut ca nu ia sate a vandut, ca sa nu piarda "investitia si timpul alocat".
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Eu stiu cel mai bine :]]]] Cum plangea pe conferinte, cand a vazut ca nu ia sate a vandut, ca sa nu piarda "investitia si timpul alocat".
Nu stii nimic , doar a fraierit lumea , nu a vandut nimic . La nici 8h de la "presupusa vanzare" avea control asupra contului , dar a venit tavalugul TSL peste el si a disparut in statistici .
 
Sus