Bonus de noapte !

  • Autor subiect Jason Statham.
  • Data de început

DeletedUser

stiti ce va urma,nu?


delete account,nu are rost sa pierzi vremea pt. defectiunile lor:(


pp-urile se scumpesc ca benzina,de calitatea serverului credeti ca le pasa? sa bage multi bani in buzunar ca atunci e bine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In situatia in care bonusul de noapte nu dispare la ora 8:00:00:000 e clar o problema a jocului(serverelor)atunci in urma unui ticket nu ar fi normal ca si aparatorului si atacatorului sa li se faca un Rollback??

Asa mi s-ar parea normal plus nitcaiva scuze de la cei in cauza sau fiind vina unor persoane care nu pot interactiona cu playeri.posibil s azicem programatori..atunci din partea unui admin.
 

DeletedUser

In situatia in care bonusul de noapte nu dispare la ora 8:00:00:000 e clar o problema a jocului(serverelor)atunci in urma unui ticket nu ar fi normal ca si aparatorului si atacatorului sa li se faca un Rollback??

Asa mi s-ar parea normal plus nitcaiva scuze de la cei in cauza sau fiind vina unor persoane care nu pot interactiona cu playeri.posibil s azicem programatori..atunci din partea unui admin.

ar fi normal,bine zici...;)
 

DeletedUser20252

La dracu,ajung cu atac la 08:34 azi dimineata si ajung pe bonus de noapte si pierd de doua ori mai multe trupe.
Ce dracu fac astia ma?Chiar isi bat joc de noi,daca nu luam satul faceam crima si pedeapsa.
Sa vad cum imi recuperez eu pierderile.
 

DeletedUser

La dracu,ajung cu atac la 08:34 azi dimineata si ajung pe bonus de noapte si pierd de doua ori mai multe trupe.
Ce dracu fac astia ma?Chiar isi bat joc de noi,daca nu luam satul faceam crima si pedeapsa.
Sa vad cum imi recuperez eu pierderile.

o sa vezi=)))))))))asteapta doar:D
 

DeletedUser20252

"Vrem bani pentru imbunatatirea serverului".
Se imbunatateste o laie,imbunatatesc bagand optiuni ca sa bagam noi mai mult premium in joc.
 

DeletedUser

Oricum e bătaie de joc !
1 ) stai zi şi noapte să farmezi pt trupele alea !
2 ) stai noaptea să dai atacuri
3 ) şi te trezeşti dimineaţa fără trupe.

E normal să se întâmple aşa ceva ? Oricum RollBack nu se dă !
Sunt curios de câte ori se va mai întampla de acuma încolo !
 

DeletedUser

pff..si e 1 septembrie nu 1 aprilie :))

[10:29:11 AM] AbelarTaisha: eu nu vreau trupele,eu vreau satul pe care l-am atacat + trupele care ar fi ramas,am stat si eu odata pana la 4 si uite ce fac astia
[10:29:22 AM] AbelarTaisha: nu e 1 april? (think)
[10:29:26 AM] ......... =))
[10:29:29 AM] ........ esti nebun


ms de info dudule,astia pe skype nu au vrut sa imi spuna:(
 

DeletedUser

ei asta e,eu unul stiu ca in viata mea n--am cumparat pp si ca am ajuns fara pp la uimitorul punctaj de 3 mil puncte pe lumea 10 acum vreun an.
 

DeletedUser

o fac intentionat astia,daca nu dadeam cu mai multe trupe decat trebuie nu luam satul,naspa :(
 

DeletedUser35286

te ajuta destul de mult si la luatul satelor,te coordonezi ceva mai bine cu cp decat fara.
 

DeletedUser21652

ultima oara cand am folosit cp a fost cam acum 3 luni (cred)
 
Sus