bonusul de bere

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

propun activarea bonusului de bere. cel care castiga trebuie sa dea cate o bere la toti jucatorii existenti in momentul in care se inchide lumea (nu sunt incluse sitterele si multi-conturile).

sa curga berea
 

DeletedUser38023

Cred ca cei care sunt in top acum o sa se roage sa nu castige .. :D
 

DeletedUser10929

Pana la inchiderea lumii vor fi destule miscari in clasament, probabil ca vor incepe razboaiele diplomatice si incercarea de a aduce membrii cu punctaj, oricum o bere n-ar strica :D
 

DeletedUser13449

11.257 acum cu bunvointa colegului Robertf:)...pana acum...deja sunt un pic invidios ..satele de barbari vor fii mai multe decat satele mele:))) ajung Barbarele pe locul 1:)))
 

DeletedUser10929

Cel mai potrivit ar fi sa câștige satele de barbari, pt ca in rest nu sunt convins ca vre-un trib merita :)
 

DeletedUser

Se lucreaza la rezolvarea problemei dar at imbogatit asa de rau "tribul" Barbari de a trebuit sa cer ajutor :D
 

DeletedUser4249

nu o sa apucati in 2 luni sa luati toate satele de barbari care vor fi...dar le luati doar ca sa urcati in clasament nu de dragul jocului
 

DeletedUser

"N-ai tupeu" :D sau mai corect zis Knightul nu are onoarea nici macar sa-si stearga conturile (ceea ce oricum e fuga de razboi) asta e daca ati luat tot felul de personaje in trib pentru activitate/puncte... ai dreptatea nu e placerea jocului e reflexul sa nu lasi pe unii sau altii sa se urce pe tine :)
 

DeletedUser4249

de tine am auzit multe ...mai ales de faptu ca ai facut pna personal cu 90% din knight si ca faci schimb de sate pe vreme de razboi..deci in calitate de mare luptator ar trebui sa taci si sa gandesti ce zici..nu e fuga de razboi mai degraba "sictireala absoluta" ...HF in continuare la luat sate de barbari ca doar acolo am auzit de tribu "nmz=nistemicizmei" marele trib care ataca 1 an incontinuu pe silviu si anisia si nu reusesc sa ia mai mult de 1 sat la organizat daca l-ati luat si pe ala
 

DeletedUser

"Auzit multe" - ce sa-ti fac daca eram gard in gard si nu ai dat in mine ca atunci puteai vorbi din experienta :D, asta ca sa nu arunci cu pietre "razboinicule" :) , 99% au facut ca tine, 1% a avut respectul meu asa ca nu am dat eu in el si nici el in mine, de ultimul organizat din partea Knight am avut onoarea acum doi ani, stii si tu cum sa terminat, ca si ale noastre ratate pe silviu ;)
 

DeletedUser4249

nu imi aduc aminte organizat pe tine:)) poate aveai si tu 10 sate atunci si nu stiam de tine..cat despre pna-urile tale am luat pe fiecare in parte din trib ca sa dea pe tine la un organizat au raspuns toti " nu ma atac cu lordkiller ca asa ne-am inteles" si printre ei sunt bimbo aceeasi toti care au granita cu tine
 

DeletedUser13449

Te rog sa nu ma implici in discutie robert, ce a fost intre contul Silviu si Nmz ramane in trecut (eu unul chiar nu inteleg de ce se face referire la subiectul asta ...am vazut si in scrisorica lui balonel(emil) daca cineva ar fi in masura sa comenteze as fi eu direct si persoanele implicate >>multumesc pentru intelegere<< ), acum suntem in prezent si mergem spre viitor...O zi buna!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

robert cum a fost ultimul eu imi aduc aminte oricat de departe ar fi, trupele de pe contul tau le-a pus ely la drum :D (povestit de ea) respect reciproc am avut cu un singur jucator Knight restul au facut ca tine de asta am pus in ghilimele "razboinicu" ... discutia cu aceeasi30 a fost care ma impins sa fiu pentru alianta impotriva voastra, imi promitea razboi asa ca cu "intelegere" intre noi chiar nu poti sa ma invinovatesti :D

Ca m-am purtat/am discutat omeneste cu ei, e normal totusi e numai un joc, dar pna particular nu am avut cu ei la fel cum nici cu tine...


silviu iti respectam intimitatea :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus