Bratva/WUT vs. Pigs/ [OUT]/JR/LTR-A/FIND!

  • Autor subiect DeletedUser48261
  • Data de început

DeletedUser10188

:))
Doamne ce nivel mic puteti dezvolta din toate punctele de vedere. Nici o replica nu aveti care intr-adevar sa conteze, sa fie bine din toate punctele de vedere, sa justifice ceva. Voi postati doar de dragul de a posta, sa etalati nivelul la care sunteti si pe care nu il puteti depasi nici cu 100 de altfel de ajutoare.
Inainte aveam parteneri de discutii puternici, echilibrati, cinstiti...acum au aparut PIGS si LTR-A :)))
Ahahahhahahah


In caz ca nu ti-ai dat seama, cam toata lumea ce posteaza aici si nu-i in trib cu tine te ia doar la misto. Pacat ca a fost nevoie de cineva sa-ti spuna asta :)
 

DeletedUser48261

In caz ca nu ti-ai dat seama, cam toata lumea ce posteaza aici si nu-i in trib cu tine te ia doar la misto. Pacat ca a fost nevoie de cineva sa-ti spuna asta :)

Nu stiu ce vezi tu pe aici la "misto".
Cred ca am sa ma rezum sa imi vad de treaba mea si sa va ignor.
Din cauza celor cu gura mare ca tine au disparut posturile de pe aici...nu stii deloc cand sa te opresti.
Good luck !
 

DeletedUser41597

Da, exact. Atunci eram noi vs voi, bn, mvp si inca un tribulet(am uitat cum se numea)...:)

Deci sti ca 3 sate in plus sau in minus nu ma sperie :)

Nu stiu de MVP si celalalt tribulet. Eu am prins doar -Q- vs NW, BN mai erau doar 3 membrii activi in interiorul vostru.
 

DeletedUser47430

"Sanchi" nu stii :)) .. Atunci cum puteati lasa sitter la necunoscuti sa va faca splituri ? :))
 

DeletedUser5456

Nu stiu ce vezi tu pe aici la "misto".
Cred ca am sa ma rezum sa imi vad de treaba mea si sa va ignor.
Din cauza celor cu gura mare ca tine au disparut posturile de pe aici...nu stii deloc cand sa te opresti.
Good luck !
In caz ca nu ti-ai dat seama, cam toata lumea ce posteaza aici si nu-i in trib cu tine te ia doar la misto. Pacat ca a fost nevoie de cineva sa-ti spuna asta :)

nu stiu de ce am un feeling ca voi doi o sa ajungeti in acelasi trib :)
 

DeletedUser48134

MrW5mUX.gif
 

DeletedUser46680

just-elite nu te-ai saturat de atatea magarii ?? nu te poti opri , iti sta in fire ....

tot ca pe celelalte lumi , prin mesaje poti cuceri o harta , dai mesaje la cei slabi de inger.
pe 52 dai mesaje prin care acuzi conducerea tribului advers ca innobileaza doar ei interne , dar tu nu te uitai si in ograda ta
pe 55 dai mesaje la jucatorii din tabara adversa prin care acuzi ca v-au dizolvat tribul , minciuni , minciuni si iar minciuni , nu stiu cum mai suporti caracterul tau, numai arunca mesaje ca tribul tau te stie , nu stie nimic , dar o sa vada pe viitor adevarata ta fata
 

DeletedUser48261

Warlow...chiar nu stiu cine esti si nici macar nu ma intereseaza.
Probabil esti coleg de pionierat cu Salvatrucha, Doidedoi, Kevin...sau poate ei sub contul acesta ascunsi :)
Acuz pe buna dreptate cand o fac eu. Nu are nimeni ce sa imi reproseze mie.
Pe ro55 dau mesaje cui vreau eu si cand vreau eu atata cat imi permit si atata timp cat lumea cunoaste nivelul de inteligenta al marii conduceri Pigs + NWO + FIND + HNR.
Nu stiu ce minciuna ai gasit tu...dar la fel ca si cei de pe ro52 care tocmai isi primesc ceea ce merita intr-un tarziu, dezimformezi...e modelul preluat cumva din realitatea politica din ziua de azi ? Modelul PSD ? :)
Intreaba-l pe Diusi ce a facut cu Crazynoob...
Intrebati pe treispe ce a facut cu dizolvarea tribului nostru.
Intrebati FIND si HNR cum se aseamana si se aduna cu celelalte triburi de pe harta...doar se merita imbratisati :))
Dar a trecut si Valentine's day...va batem pe harta noi. Acolo trupele voastre nu pot vorbi prea mult.
 

DeletedUser46009

Warlow...chiar nu stiu cine esti si nici macar nu ma intereseaza.
Probabil esti coleg de pionierat cu Salvatrucha, Doidedoi, Kevin...sau poate ei sub contul acesta ascunsi :)
Acuz pe buna dreptate cand o fac eu. Nu are nimeni ce sa imi reproseze mie.
Pe ro55 dau mesaje cui vreau eu si cand vreau eu atata cat imi permit si atata timp cat lumea cunoaste nivelul de inteligenta al marii conduceri Pigs + NWO + FIND + HNR.
Nu stiu ce minciuna ai gasit tu...dar la fel ca si cei de pe ro52 care tocmai isi primesc ceea ce merita intr-un tarziu, dezimformezi...e modelul preluat cumva din realitatea politica din ziua de azi ? Modelul PSD ? :)
Intreaba-l pe Diusi ce a facut cu Crazynoob...
Intrebati pe treispe ce a facut cu dizolvarea tribului nostru.
Intrebati FIND si HNR cum se aseamana si se aduna cu celelalte triburi de pe harta...doar se merita imbratisati :))
Dar a trecut si Valentine's day...va batem pe harta noi. Acolo trupele voastre nu pot vorbi prea mult.

Tu termina razboiul cu internele si dupa sa vorbesti de NWO :d
http://prntscr.com/e94ua2
 

DeletedUser41586

Warlow...chiar nu stiu cine esti si nici macar nu ma intereseaza.
Probabil esti coleg de pionierat cu Salvatrucha, Doidedoi, Kevin...sau poate ei sub contul acesta ascunsi :)
Acuz pe buna dreptate cand o fac eu. Nu are nimeni ce sa imi reproseze mie.
Pe ro55 dau mesaje cui vreau eu si cand vreau eu atata cat imi permit si atata timp cat lumea cunoaste nivelul de inteligenta al marii conduceri Pigs + NWO + FIND + HNR.
Nu stiu ce minciuna ai gasit tu...dar la fel ca si cei de pe ro52 care tocmai isi primesc ceea ce merita intr-un tarziu, dezimformezi...e modelul preluat cumva din realitatea politica din ziua de azi ? Modelul PSD ? :)
Intreaba-l pe Diusi ce a facut cu Crazynoob...
Intrebati pe treispe ce a facut cu dizolvarea tribului nostru.
Intrebati FIND si HNR cum se aseamana si se aduna cu celelalte triburi de pe harta...doar se merita imbratisati :))
Dar a trecut si Valentine's day...va batem pe harta noi. Acolo trupele voastre nu pot vorbi prea mult.

E Mendax mă. Ce s-a întâmplat cu Doi și copilul?
 
Sus