Bratva/WUT vs. Pigs/ [OUT]/JR/LTR-A/FIND!

  • Autor subiect DeletedUser48261
  • Data de început

DeletedUser46680

Cat o sa le mai ai? Va iau la pachet!

sickoss , ralph y sickkos , immortal , si etc nume ce le-ai avut , aici e singurul loc in care mai joci , cum te prind adminii cum te banneaza , nu te mai da mare si tare . ca nu reprezinti nimic
 

DeletedUser46680

Sa tinem aceste citate, sa nu se piarda, pentru zilele urmatoare cand se va lasa just ellite din cauza unei probleme la unghiuta stanga de la piciorul drept.

Ca bine zici , marele Bratva sa dus cu tot cu marii jucatori care dau stergere , mai mare rusinea
 

DeletedUser48323

De spus sunt multe. Am citit topicul asta din prima zi in care a fost deschis dar am tăcut si o voi face si in continuare. HNR nu e un trib de top cu oameni de top. HNR e un trib de oameni cu caracter care a demonstrat ca marea alianta LUPII, WUT, BRATVA a ajuns acolo unde ii este locul datorita jocurilor de culise pe care le-au facut, datorita oamenilor de acolo care au depasit limita unui joc si au facut lucruri murdare de fiecare data cand au avut ocazia
 

DeletedUser41586

sickoss , ralph y sickkos , immortal , si etc nume ce le-ai avut , aici e singurul loc in care mai joci , cum te prind adminii cum te banneaza , nu te mai da mare si tare . ca nu reprezinti nimic

ba mendax:))) tu nu ai fost scos de pe harta pana acum?:))
 

DeletedUser47249

Da unde e ma just elite aka hannibal sa spuna ca iar e vina lui 13 ?
 

DeletedUser42487

Am lipsit o zi si am pierdut ceva triburi ... Ofer recompensa.. Stie cineva ceva de elite?
 
Sus