Bratva/WUT vs. Pigs/ [OUT]/JR/LTR-A/FIND!

  • Autor subiect DeletedUser48261
  • Data de început

DeletedUser41597

Eu zic sa mai asteptam sa se stabilizeze harta si sa ramana jucatorii activi in partea cu FIND! . Sa nu uitam ca WUT a disparut si asa au castigat multe sate acolo.
 

DeletedUser10188

Eu zic doar ce este in statistica, ce va fii pe viitor nu am de unde sa stiu.
 

DeletedUser42487

Acum au trecut la circulare date in celelalte triburi.. Cica conducerea lor e fenomenala, nemaivazuta, nemaintalnita.. Restul umblam cu cioara vopsita si cu chestii necurate. Mai ca imi vine sa le cer invitatie la cat de corect joaca :|
 

DeletedUser35749

isThatBianca feb 27, 10:25
Multi ma cunoasteti de pe diferite lumi unde ati jucat impotriva mea sau cu mine in echipa si cunoasteti ca nu dau curs prostiilor facute de multi.
Vreau sa va atrag atentia asupra faptului ca sunteti dezimformati total despre tot ce se intampla aici in [player]bratva[/player], despre modul de joc si despre anumiti jucatori aflati la conducerea tribului.
Multi dintre voi probabil nu inteleg sau nu vor sa inteleaga fiind rau intentionati ca celelalte triburi de pe harta se folosesc de voi, anumiti jucatori isi dau arama pe fata cand vine vorba de onoare si toate cele ce tin de joc.
Veniti sa jucati alaturi de noi, [player]just-elite[/player] va poate invita.
Nu va mai lasati folositi de NWO si FIND care v-au pus in fata unui trib de elita ca adversari.

Cu stima si respect,
Al vostru mereu aproape ROCK :)
Ne plictisesti !!
 

DeletedUser42487

Al vostru mereu aproape ROCK


Eu nu am inteles faza asta... el e aproape ROCK? Mai are pana ajunge ROCK? Cum il putem ajuta sa ajunga?
 

DeletedUser43196

”Nu va mai lasati folositi de NWO si FIND care v-au pus in fata unui trib de elita ca adversari.”
Parte 1:
Triburi: FIND!
Parte 2:
Triburi: Bratva, Bra-BL, »Bra A, »Bra B, »Bra C, »Bra D, »Bra E

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 213
Tabăra 2: 817
Diferență: 604

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54
Tabăra 2: 11
Diferență: 43

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 646,551
Tabăra 2: 2,126,231
Diferență: 1,479,680

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 231,913
Tabăra 2: 46,128
Diferență: 185,785

chart


Traiasca Elitele!:)
 

DeletedUser35749

Nu si-a mai luat doza de recrutari dom'le, simte nevoia de o academie noua, o alianta ceva :)
 

DeletedUser24091

De unde atatea elite boss?
E prea mica harta pentru toate B-elitele...
 

DeletedUser42487

Totusi ceva nu e in regula.. e prea liniste.. De ce tac ...elitele??
 

DeletedUser48259

Al vostru mereu aproape ROCK


Eu nu am inteles faza asta... el e aproape ROCK? Mai are pana ajunge ROCK? Cum il putem ajuta sa ajunga?

Nu știu dacă înțelegi sensul expresiei sau doar comentezi sa pari inteligent la "faza" asta.Repet, sa pari...
 

DeletedUser41586

Nu știu dacă înțelegi sensul expresiei sau doar comentezi sa pari inteligent la "faza" asta.Repet, sa pari...

Cred ca tu vrei sa pari inteligent, repet, sa pari..Nu prea cred sa fi scris Bianca intentionat asa ci doar a gresit partitura "Al vostru mereu aproape ROCK "
El, mereu e doar aproape ROCK, niciodata in totalitate, right?
 
Sus