brencus.&co.

  • Autor subiect DeletedUser40997
  • Data de început

DeletedUser40997

Foarte frumos conducatorilor tribului LoKo pentru ce ati facut, sunteti jalnici, marii conducatori de trib sa faceti treburi de astea, acum cand se termina lumea si pentru ce, ca vrea un copil de 16 ani sa castige lumea.
Nu stiu cati ani aveti (de Bruyne K., de Bruyne Kriss. , L.o.k.o? - i.a.kuza si Mytza Moldoveanu) da daca aveti mai mult de 25 e pacat de voi, ca va lasati influentati de un copil de 16 ani, care plange ca ia luat jucaria :))
Eu daca faceam parte din tribul LoKo chiar daca eram pe locul 1 - 5 - 10 - 15- 20 - 100 ieseam din trib, scurt si la obiect, pentru ca nu mi se pare normal ce faceti.

Daca ma insel in privinta motivului va rog sa postati motivul real pentru care ati facut chestia asta sa auda tot poporul ( cei care nu au curaj sa intrebe de ce a fost dat afara brencus. pentru a nu pierde cele 200 de pp-uri oferite de cei de la INNO) si asta in caz ca vreun conducator din cei enumerati mai sus mai are curaj sa mai posteze aici!
 

DeletedUser47359

brencus=tradator
Nu are rost sa vorbesti doar sa te afli in treaba.
Brencus a incercat sa sparga tribul LoKo dar nu ia iesit.
Pentru cele facute isi va primi pedeapsa.
E foarte normal daca nu si-a controlat iesirile care le avea in trib.
 

DeletedUser40997

Nu te-am enumerat printre conducatori care ar trebui sa zica motivul real pentru care a fost dat afara brencus. , asa ca inca astept motivul real.
Nu esti persoana potrivita care ar trebui sa posteze aici:)
Stii foarte bine ca nu e asa, mai degraba stateai in banca ta:)
Daca era tradator cum ziceai tu nu trebuia sa il primiti inapoi in trib, de ce sa primesti inapoi in trib un tradator ca mai apoi sa il inobilati intern:)
Daca erati transparenti cand a iesit brencus. din trib si ceilalti 2 nu trebuia sa faceti nici macar PNA, stii foarte bine de ce a iesit brencus. din trib...asa ca nu poti zice ca e tradator:)
 

DeletedUser

Robert :))) mai taci din gura m-a , iar de bruyne alt pusti de 16 ani 18 ani din cate stiu eu parca era immortal
 

DeletedUser41102

Bre, voi cine sunteti ca sa comentati ? Brencus nu mai are ce cauta in nici un trib serios pe nici o Speciala sau lume normala, pentru ca pana la urma asta se va intampla. Va zic istoria pe scurt sa nu picati de prosti cu posturile astea:

1. La inceput a dat mesaje la aia mici din zona lui, sa faca fuziune sa joace impreuna pe cont, bietii oameni / copii au acceptat, si pana la urma radea pe seama lor, " haha, ce i-am fraierit pe astia "
2. Cand Loko a ajuns cu satele langa el, a tradat HR si a plecat in Loko de frica pentru ca ii un noob. Dar, inainte de asta a avut o discutie de la barbat la barbat cu Mister3, ceea ce el nu stie ce ii.
3. Intrat in Loko, a continuat cu strambele , la un moment dat a parasit tribu, suparat rau pentru ca nu primeste interne, saracul om De Ce ?, l-a urmat.
4. Brencus a revenit in Loko cu coada intre picioare, si l-a lasat pe saracul De Ce in voia sortii, tot asa de frica sa nu fie innobilat.
5. Baga strambe peste tot pentru ca se crede important, dar defapt ii jalnic.

Discutia brencus - conducerea HR, inainte de a intra in Loko

[22.09.2015 11:53:07] Mister3: tu daca esti barbat adevarat
[22.09.2015 11:53:15] Mister3: si spui ca joci cu noi
[22.09.2015 11:53:28] Mister3: eu te cred pe cuvant si mergem impreuna
[22.09.2015 11:53:39] Mister3: daca nu joci cu noi la fel
[22.09.2015 11:53:49 | Editat 11:53:57] Mister3: ne despartim si esti barbat
[22.09.2015 11:54:21] Mister3: de aici plecam mai departe
[22.09.2015 11:55:24] brencus fero: Repet
[22.09.2015 11:55:47] brencus fero: Aici am.inceput și nu poti sa fiu omu ala sa ies și sa îmi atac colegi
[22.09.2015 11:56:27] brencus fero: Tot ce ca o singura persoana nu atac acolo.. în rest dau pe cine e nevoi
[22.09.2015 11:56:34] Mister3: deci mergem impreuna da ?
[22.09.2015 11:57:35] brencus fero: Dacă e sa nu mergem.. merg satele mele.. nu pleacă de aici
[22.09.2015 11:57:42] brencus fero: Atâta timp cât joc
[22.09.2015 11:57:43] brencus fero: Joc cu voi

Acum hai care mai comenteaza, cine are de gand sa ma contrazica, ii spun de acum ca nu are habar despre ce vorbeste.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

brencus va juca pe urmatoarele lumi cu alt id asa ca de el si de cei ca el nu putem scapa asa usor ;)
 

DeletedUser39475

V-ați găsit să-l plângeți pe trădător? A primit ce merita. Ba nu. Merita mai mult.
 

DeletedUser46904

:))))hahaha nabu a primit doar 1% din ce merita,cand de la inceputul lumii sa dadea bine pe langa cei mai mari ca el ca sa faca impresie si dupa sa tradeze
unde esti mare player???jucator de rank 1 care mereu va depinde de altcineva ca nu e in stare de nimic decat de acuze aiurea
obama,vezi ma nub pana la urma tot pierzi satele,nu mai bine ramaneai in hr si jucai asa cum trebuie(chiar si ud de frica ca altfel nu puteai fi):)))
bravo voua loko!!!!
 

DeletedUser40997

Bre, voi cine sunteti ca sa comentati ? Brencus nu mai are ce cauta in nici un trib serios pe nici o Speciala sau lume normala, pentru ca pana la urma asta se va intampla. Va zic istoria pe scurt sa nu picati de prosti cu posturile astea:

1. La inceput a dat mesaje la aia mici din zona lui, sa faca fuziune sa joace impreuna pe cont, bietii oameni / copii au acceptat, si pana la urma radea pe seama lor, " haha, ce i-am fraierit pe astia "
2. Cand Loko a ajuns cu satele langa el, a tradat HR si a plecat in Loko de frica pentru ca ii un noob. Dar, inainte de asta a avut o discutie de la barbat la barbat cu Mister3, ceea ce el nu stie ce ii.
3. Intrat in Loko, a continuat cu strambele , la un moment dat a parasit tribu, suparat rau pentru ca nu primeste interne, saracul om De Ce ?, l-a urmat.
4. Brencus a revenit in Loko cu coada intre picioare, si l-a lasat pe saracul De Ce in voia sortii, tot asa de frica sa nu fie innobilat.
5. Baga strambe peste tot pentru ca se crede important, dar defapt ii jalnic.

Discutia brencus - conducerea HR, inainte de a intra in Loko



Acum hai care mai comenteaza, cine are de gand sa ma contrazica, ii spun de acum ca nu are habar despre ce vorbeste.

1. Fiecare se dezvolta cum poate.
2. Fiecare are dreptul de a alege de care parte sa joace la un moment dat...nu a tradat tribul LoKo.
3. CA in orice trib, comunitate, grup exista si neintelegeri, a iesit din trib in urma unor neintelegeri, dar a revenit si aici vreau sa ajung...de ce a mai fost primit in trib daca era planificat sa fie bagat la interne? de ce a fost asigurat de catre marii conducatori LoKo ca nu va fi atacat, puteau pur si simplu sa il lase sa stea in Eoel si aia era...toata faza a fost ca brencus., De Ce? si Rege Klaus detineau o mare parte din K44 si le era frica, pe atunci inca mai miscau cei din HR si riscau sa piarda lumea:)
4. brencus. a revenit in LoKo printr-o invitatie de la marii conducatori LoKo si a cerut in repetate randuri invitatie pentru cei 2 ramasi in Eoel, dar tot marii conducatori LoKo, in loc sa dea un raspuns ferm (cei doi nu mai intra in trib au tot amanat), plus ca ruperea PNA-ului dintre LoKo si Eoel care s-a anuntat cu 12 ore inainte:) sa fim seriosi, macar 24 sau 48 de ore, in 12 ore poate nici nu erau pe cont cei 2...asta se cheama lipsa de profesionalism si lipsa fair-play. Ce era sa faca brencus. sa ii trimita sprijin lui De Ce? contra colegilor din LoKo, asta se chema tradare daca se intampla, dar acest lucru nu s-a intamplat.
5. Astea sunt strambe? discutia dintre brencus. si Master3 (alt naufragiat), ma faceti sa rad.
 

DeletedUser41102

Tu esti purtatorul de cuvant ?

Brencus nu va mai juca in nici un trib serios ti-am zis, sau va juca tot asa si la final va fi innobilat / demolat.
 

DeletedUser40997

:))
Ma faci sa rad..."Nu va mai juca in nici un trib serios" - da tu faci legea in toate triburile ca nu inteleg:)? sau tu crezi ca LoKo e un trib serios:)? Hai ca a fost tare asta, chiar am ras maxim:)

Nu sunt purtator de cuvant, chiar nu imi place ce s-a intamplat si de aia am postat aici sa vad ce parere au ceilalti despre ce au facut cei din LoKo, pentru ca multi nu au curaj sa zica pe forumul la loko nimic pentru 200 de pp-uri care le primesti la sfarsitul lumii daca faci parte din tribul castigator...asa si eu nu vreau sa scriu nimic pe forumul tribului si scriu aici:)
 

DeletedUser40439

Inca de pe vremea noii clasice se cunoastea reputatia lui brencus , nu stiu de ce te obosesti , marea mirare e ca tot mai gaseste naivi care sa il creada in ceea ce zice/face ,personal vreau sa ii felicit pe toti cei care au asistat la innobilarea lui , bravo baieti si fete!
 

DeletedUser41102

:))
Ma faci sa rad..."Nu va mai juca in nici un trib serios" - da tu faci legea in toate triburile ca nu inteleg:)? sau tu crezi ca LoKo e un trib serios:)? Hai ca a fost tare asta, chiar am ras maxim:)

Nu sunt purtator de cuvant, chiar nu imi place ce s-a intamplat si de aia am postat aici sa vad ce parere au ceilalti despre ce au facut cei din LoKo, pentru ca multi nu au curaj sa zica pe forumul la loko nimic pentru 200 de pp-uri care le primesti la sfarsitul lumii daca faci parte din tribul castigator...asa si eu nu vreau sa scriu nimic pe forumul tribului si scriu aici:)


nu eu iau aceasta decizie, toti o sa ia partea acestei decizii
 

DeletedUser8343

brencus=tradator
Nu are rost sa vorbesti doar sa te afli in treaba.
Brencus a incercat sa sparga tribul LoKo dar nu ia iesit.
Pentru cele facute isi va primi pedeapsa.
E foarte normal daca nu si-a controlat iesirile care le avea in trib.

Nu stiu cum i-ati copt-o dar am murit de ras cand am auzit cum l-ati scos.
Felicitari, era cazul ca tradatorii sa primeasca ce merita :D


V-ați găsit să-l plângeți pe trădător? A primit ce merita. Ba nu. Merita mai mult.

Thumbs Up!

Inca de pe vremea noii clasice se cunoastea reputatia lui brencus , nu stiu de ce te obosesti , marea mirare e ca tot mai gaseste naivi care sa il creada in ceea ce zice/face ,personal vreau sa ii felicit pe toti cei care au asistat la innobilarea lui , bravo baieti si fete!

Reputatia lui brencus de tradator a fost si pe L26 :)
 

DeletedUser523

Au fost machiavelici conducatorii in cazul brenucs. Mai intai l-au reprimit in trib si i-au dat impresia ca l-au ierta ca apoi, pac sa-i aplice pedeapsa care, in acest fel, a devenit si mai dureroasa :cool:
 

DeletedUser40997

Nu stiu de ce va complicati, totul a fost pentru a castiga conducatorii lumea, nu se vede? din clasament se vede clar ca au facut in asa fel sa castige ei...niste pusti de 16 ani, daca brencus. era pe locul 10-11 nu ii faceau nimic....pe Master3 l-au primit in trib cu conditia sa nu mai traga la locul 2-3...rasul lumii ce ati facut voi. Decat sa castig asa o lume mai bine ma impuscam cu cutitul:)
 

DeletedUser8343

Nu e corect ce au facut, asa-i :)
Dar s-au purtat cu el cum s-a purtat si el la randul lui cu altii :p
 

DeletedUser40997

Pai? Tu zici ca e bine ce au facut ei:)? Pai unde ajungem asa? Daca un hot fura de la tine, tu furi de la altul si altul fura de la altul unde ajungem:)? Da in fine, nu are rost, jalnici, josnici...da nu poti sa le ceri mai mult sunt niste copii de 16 ani...
Cand a inclinat balanta in favoarea LoKo a fost bun, atunci nu se mai numea tradator:), cand s-au vazut cei din Loko cu lumea castigata, hai ca ii luam satele sa fim noi pe primul loc si au gasit si motiv "tradator"...

Gata subiect inchis, s-a terminat lumea, au luat copiii 1000, 800 si 600 de pp-uri se bucura si ei...ca atat stiu.
 

DeletedUser8343

Nu, eu am subliniat doar ca de data asta a vazut pe pielea lui ce a facut el altora.
 
Sus