~brv~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

in ziua de azi sa ai spion intr-un trib inseamna sa joci murdar sau mai ales sa dai atacuri la secunda sau daca te ataca mai multi in aceasi minut zice omu ca ai multiaccount, doh...mai treziti-va la realitate
 

DeletedUser

michele..despre Wt nu am comentat nimik...de immo am zis...in razboi orice este permis...acest lucru este adevarat..adevarul este..ca aveti conducere buna...ca ati dat atacuri organizate..felicitari..dar pentru faptul ca ati avut spioni in trib..si ati stiut cand nu avem trupele acasa..acesta se cheama joc murdar;);)


P.S. ma scuzati doamna/domnisoara crioli, daca "penibilul" trib Arkan..nu se ridica la nivelul "maretului" trib IMMO,astfel incat sa nu avem o tema privind acest subiect:D:D
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
hai sa dati cartile pe fata mariijucatorii sa zica acuma cati admini de pe alte lumi aveti in trib..si cu riscul unei expluderi de pe forum tin saprecizezi ca aceste persoane au niste atacuri cu totul debordante..si cu asta am inchieat tot....va agitati ca prostii..b-sea o sa domine lumea sunt cei mai isteti..stau la ccutie analizeaza si vor da in toata lumea..nu cunosc ei aliantele:))
 

DeletedUser

hai sa dati cartile pe fata mariijucatorii sa zica acuma cati admini de pe alte lumi aveti in trib..si cu riscul unei expluderi de pe forum tin saprecizezi ca aceste persoane au niste atacuri cu totul debordante..si cu asta am inchieat tot....va agitati ca prostii..b-sea o sa domine lumea sunt cei mai isteti..stau la ccutie analizeaza si vor da in toata lumea..nu cunosc ei aliantele:))

esti penibil...doar atat pot sa zic...
 

PRADA

member
Scor reacție
6
hai sa dati cartile pe fata mariijucatorii sa zica acuma cati admini de pe alte lumi aveti in trib..si cu riscul unei expluderi de pe forum tin saprecizezi ca aceste persoane au niste atacuri cu totul debordante..si cu asta am inchieat tot....va agitati ca prostii..b-sea o sa domine lumea sunt cei mai isteti..stau la ccutie analizeaza si vor da in toata lumea..nu cunosc ei aliantele:))

Cum mai, pe bune ? Nu era vorba ca Idiotii vor conduce lumea ? =)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
joc jocul asta de ceva ti,p cat sa fi avut admini in preajma si sa vad de ce sunt in stare:) lasa-ma cu penibilul. nu ma poti considera penibil ca spun niste adevaruri. faptul ca viata ta este jocul asta e partea a doua faptul ca nu iti poti controla nervii e partea a treia..dar sa spui ca sunt penibil da dovada de prostie din partea ta
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Da serios, chiar ma amuza sloganul vostru =)

And yes, I'm your faaaan, I loooove youuuuu! :p (Sper sa nu-mi sara Lord Adex in cap ca scriu in engleza, dar pare mult mai credibil) =)=)
 

DeletedUser

Da serios, chiar ma amuza sloganul vostru =)

And yes, I'm your faaaan, I loooove youuuuu! :p (Sper sa nu-mi sara Lord Adex in cap ca scriu in engleza, dar pare mult mai credibil) =)=)

Nu e un slogan...e adevarul inspirat din realitate

"Ghidurile pentru idioţi vor conduce lumea, în cele din urmă, aşa cum idioţii o fac de multă vreme."
("Wakefield", Andrei Codrescu.)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
hmmm a devenit topicul asta de maxim intersd..sa il redenumim interese lumea 15 ca toate triburile isi zic disputele aici
 

DeletedUser

pff...aja e..mie imi place de crioli...dar nu stiu ce varsta are:))ca m-as da un pic la ea..sau pentru ca faptul ca eu sunt in Arkan si ea IMMO..e diferentza ca de la cer la pamant:))):))

Crioli..daca vrei...iti dau satele mele...orice vrei:)):))
 

DeletedUser

joc jocul asta de ceva ti,p cat sa fi avut admini in preajma si sa vad de ce sunt in stare:) lasa-ma cu penibilul. nu ma poti considera penibil ca spun niste adevaruri. faptul ca viata ta este jocul asta e partea a doua faptul ca nu iti poti controla nervii e partea a treia..dar sa spui ca sunt penibil da dovada de prostie din partea ta

tu ai recitit ce ai scris in mesajul pe care l-am catalogat drept penibil?...

iti reamintesc eu...

cu riscul unei expluderi de pe forum tin saprecizezi ca aceste persoane au niste atacuri cu totul debordante

ce poti spune la afirmatia asta?...ori ca esti noob si pana acum nu ai mai vazut un sat de atac...ori vrei sa scuzi faptul ca Arkan nu are macar o organizare cat de cat...sa poata rezista...

despre viata personala nu cred ca esti in masura sa comentezi...si cred ca ti-ai dori sa ai o viata personala ca a mea...:p

de unde ai dedus tu ca nu imi pot controla nervii?...:))

si daca tot spui ca "au niste atacuri debordante" ... pune si tu cateva...sa ne convingem



cat despre comentariul asta lui ciprian the lord of war...

pff...aja e..mie imi place de crioli...dar nu stiu ce varsta are:))ca m-as da un pic la ea..sau pentru ca faptul ca eu sunt in Arkan si ea IMMO..e diferentza ca de la cer la pamant:))):))

Crioli..daca vrei...iti dau satele mele...orice vrei:)):))

cand ma uit la profilul tau de pe lumea 15...imi si imaginez ca ai maxim 11-12 ani...daca ai mai mult de atat imi pare foarte rau de tine...dar nu cred ca se mai poate face nimic...

daca te uitai la profilul lui crioli puteai vedea ca are 30 de ani...si nu cred ca iti poti permite sa vorbesti asa...

oricum...bafta in continuare...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pff...ati imbatranit pe forum:):))..eu cred ca ati uitat ce inseamna jocul fratilor...mai faci glume..prieteni..dusmani...aja e mijto..luati prea in serios jocul...e culmea:))))


P.S. ce poza draguta cu tigrul ala dragut al meu..:)):))


Profilul lui Crioli


I'm Crioli


CE mijto suna:))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu si tigrul meu asteptam, eu va i-au satele..iar tigrul va manaca soldatii


Cine mai i-a sat pe langa mn..aveti cuvantul meu ca il voi lua inapoi,nu conteaza dipomatia


asta e profilul tau...pe langa faptul ca e prea infantil...nici nu stii limba romana...;)...

PS: sper ca nu e nevoie sa iti dau PM ca sa iti spun greselile...:))
 

DeletedUser

eu si tigrul meu asteptam, eu va i-au satele..iar tigrul va manaca soldatii


Cine mai i-a sat pe langa mn..aveti cuvantul meu ca il voi lua inapoi,nu conteaza dipomatia


asta e profilul tau...pe langa faptul ca e prea infantil...nici nu stii limba romana...;)...

PS: sper ca nu e nevoie sa iti dau PM ca sa iti spun greselile...:))

mai alecs112..politia in actiune(mai era un 1,dar am lasat asa)...care e problema..te legi de tigrul meu:))ai grija ca musca,eu nu m-as lega de el
 

DeletedUser

oricum vad ca nu iti dai seama de greseli...:|...nu mai spun nimic...
 

DeletedUser

pfff...ce destept esty frate:)):))mai lasati si voi triburile..toata ziua numai pe triburile:))...mai distrati-va fratilor..ca asa e frumos:)):))
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Reveniti la subiect si fara atacuri (fie ele subtile sau nu).

@ciprian the war demon, fii mai atent la scrierea cuvintelor, evita limbajul tip YM.
@lord catau, te straduiesti, dar nu suficient. mai cititi odata inainte sa apasati "reply" va rog.
 

DeletedUser

Reveniti la subiect si fara atacuri (fie ele subtile sau nu).

@ciprian the war demon, fii mai atent la scrierea cuvintelor, evita limbajul tip YM.
@lord catau, te straduiesti, dar nu suficient. mai cititi odata inainte sa apasati "reply" va rog.

ok frate..nu mai vorbesc ca pe mess...in fine..eu am spus ce am avut de spus..daca aveti replica la vorbele mele de pe paginele anterioare...le astept aici..daca nu aveti replica:D:D..asta e:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus