~brv~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26528

pfff...ce destept esty frate:)):))mai lasati si voi triburile..toata ziua numai pe triburile:))...mai distrati-va fratilor..ca asa e frumos:)):))

exact asa zic toti nobii care stau toata ziua pe triburile de obsedati ce sunt si au performante egale cu 0 , pentru ca atat ii duce capsorul .

on topic : Nu inteleg de ce se mai tine deschis acest topic .. atata timp cat este vorba despre un trib in dizolvare , care a scazut in clasament enorm de mult si care nu prezinta nici o importanta pentru lumea 15 .

Din cate observ , topicul e creat doar pentru lauda personala si cam atat ...pentru ca parerile deja se stiu , despre tribul ~brv~ .
 

DeletedUser2821

PAi sunt gata , le-am ars cativa jucatori , le-am luat aproximativ 15 sate si gata , se deizolva :)) !
 

PRADA

member
Scor reacție
6
"Suntem un trib cum rar se vede
Printre cei mai rafinati"


Mi se pare mie sau seamana a vers de manea !?

Probabil de la dezacordul cuvantului trib care pentru ei e "un trib rafinat -> doi tribi rafinati" =)

Acolo era toata smecheria =)
 

DeletedUser2821

Eu ce am zis din start ?
ca sunt cocalari si manelisti :)) , deci am dreptate , doar " the war demon " nu tot a manea iti suna :)) ??
 

DeletedUser

Eu ce am zis din start ?
ca sunt cocalari si manelisti :)) , deci am dreptate , doar " the war demon " nu tot a manea iti suna :)) ??

sa te pun un pic la punct cu engleza..poate nu stii..iti dau cateva lectii gratis

the war demon=demonul razboiului

Sper ca am elucidat misterul
 

DeletedUser

pff...aja e..mie imi place de crioli...dar nu stiu ce varsta are:))ca m-as da un pic la ea..sau pentru ca faptul ca eu sunt in Arkan si ea IMMO..e diferentza ca de la cer la pamant:))):))

Crioli..daca vrei...iti dau satele mele...orice vrei:)):))


ai grija sa nu ma dau eu la tine ca nu te vad bine.
si nu, nu ma refer la ceea ce te-ai referit tu. ca insinuarea ta frizeaza ridicolul mai mult decat toate afirmatiile tale de pana la aceasta ora pe acest forum!

p.s. ma apuc si de lectii de zoologie cu tine ca vad ca nu te prea pricepi la nimic. ce am eu la profil, nu este un tigru (ca al tau), se numeste puma. puma, intelegi? 2 animale extrem de diferite.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

michele..despre Wt nu am comentat nimik...de immo am zis...in razboi orice este permis...acest lucru este adevarat..adevarul este..ca aveti conducere buna...ca ati dat atacuri organizate..felicitari..dar pentru faptul ca ati avut spioni in trib..si ati stiut cand nu avem trupele acasa..acesta se cheama joc murdar;);)


P.S. ma scuzati doamna/domnisoara crioli, daca "penibilul" trib Arkan..nu se ridica la nivelul "maretului" trib IMMO,astfel incat sa nu avem o tema privind acest subiect:D:D

ce am spus in mesajele anterioare au fost simple glume..te rog sa ma scuzi crioli daca te-am jignit in vreun fel...dar ce rost ar avea jocul dc nu mai glumim putin:))

P.S. Parerea mea despre IMMO se vede in mesajul de mai sus;) si cu asta am terminat..va urez succes in razboi,veti avea nevoie;);)
 

DeletedUser28124

sa te pun un pic la punct cu engleza..poate nu stii..iti dau cateva lectii gratis

the war demon=demonul razboiului

Sper ca am elucidat misterul


Acum, să fim sinceri...
Ar putea fi:
- Dracul gol, dar gol de tot, nu aşa...
- Dracul războinic, dar de depaaaaarte, că de departe poţi face gură, de aproape nu-ţi dă-n mână.
- Demonul războiului, ha ha ha, vax albinas crema puca.
- Demonul lui Ciprian care-l sfătuieşte să se imagineze în rolul lui Rambo+Arnold+Lupul-din scufiţa roşie, ce poate omul să adune în cultura lui.
- Un demon care plânge, râde... neputând s-audă plânsu-şi. Ar fi o chestie mişto, asta... dar cuvântul "Ciprian" strică tot farmecul.
 

DeletedUser

Acum, să fim sinceri...
Ar putea fi:
- Dracul gol, dar gol de tot, nu aşa...
- Dracul războinic, dar de depaaaaarte, că de departe poţi face gură, de aproape nu-ţi dă-n mână.
- Demonul războiului, ha ha ha, vax albinas crema puca.
- Demonul lui Ciprian care-l sfătuieşte să se imagineze în rolul lui Rambo+Arnold+Lupul-din scufiţa roşie, ce poate omul să adune în cultura lui.
- Un demon care plânge, râde... neputând s-audă plânsu-şi. Ar fi o chestie mişto, asta... dar cuvântul "Ciprian" strică tot farmecul.

batrane eu in locul tau as tacea din gura..ai 50 de ani si iti arde de triburile:)))


sa mai inveti putine engleza..tot gratis si pentru tine

The war=razboiul (sa ma urmaresti atent,foarte atent)
Demon=demonul (aici ai grija..ca e mai greu,la varsta dumitale nu prea le ai)


the war demon=Demonul razboiului (sper ca ai inteles.maine dam lucrare;);) :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26528

Vreau sa-ti zic ca esti penibil in tot ceea ce postezi si felicitari !!! m-ai facut sa rad ))

kindere .
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Cipriane mami, tare mi-e teama ca au inteles ei foarte bine ce vrei tu sa spui, dar rad de tine =) Si ca ... tare mi-e teama ca acesti jucatori "le au" mai bine decat tine la engleza, si cam la toate, nu doar la engleza :)

Parerea mea, nu dau cu parul si nu arat cu degetul pe nimeni =)
 

DeletedUser2821

Hm.. .
Oare de ce imi pierd eu timpul cu tine ?
Esti un caz pierdut oricum , cel putin asa cred.
Dar iti explic :
Numele de genul - arata " puterea " jucatorului si cat de rau este el .
Ar trebui sa respecti oameni mai in varsta ( nu ma refer la mine ) , nu sa te iei de ei , ca tu pana una alta esti un frustrat de maxim 15 ani care vrea sa joace triburile si are noroc ca nu suntem langa el .
 

DeletedUser

batrane eu in locul tau as tacea din gura..ai 50 de ani si iti arde de triburile:)))


sa mai inveti putine engleza..tot gratis si pentru tine

The war=razboiul (sa ma urmaresti atent,foarte atent)
Demon=demonul (aici ai grija..ca e mai greu,la varsta dumitale nu prea le ai)


the war demon=Demonul razboiului (sper ca ai inteles.maine dam lucrare;);) :)

Auzi aici, pustiulica.
Daca voi invatati engleza la gradinita foarte bine(asta nu inseamna ca tu ai inventat aceasta limba)...si in primul rand ocupa-te putin si de romana(poate vrei sa dai un test maine)
La varsta ta(daca vorbim de warr=razboi, banuiesc ca ai vre-o 12 ani) numai vietnamezii purtau arma in mana(la alte popoare, in cazul cel mai rau, carau apa ori incarcau armele...sau te crezi Pistruiatu'?)
Iar despre demoni(ha...ha...) aici chiar esti prea verde sa stii ce-i aia fara sa dai un serch pe Google si nu are nimic de a face cu "omitrixuri" ori Scooby-Doo.
 
Ultima editare de un moderator:

Lord Catau

member
Scor reacție
1
@michele..ar trebui sa inveti ce e respectul.nu cred ca esti in masura sa vorbesti de mine sau de prietenii mei.pentru mine a fi "cocalar" este o insulta.dar normal domnul adex nu ia masuri ca sunteti priteni probabil si voi admini pe vreo lume..da deviez exclude-ma de pe joc. am ajuns odata cu reclamatiile departe si voi mai ajunge...daca mie mi-ai cerut sa incetez pentru nu stiu ce postari vad ca lor nu le zici nimic
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
iar pentru toti retarzii care se iau de modul modul meu de scriere.repet ..e tastatura wireless..daca nu a-ti intanlit asa ceva pana acuma va explic eu..tastand mai mult de o litera pe secunda este riscul sa nu se preia comanda

si inca ceva pentru voi: daca eu ca si invins am pledat aici vorbind frumos care e problema voastra si veniti cu texte de copii genul da-ti delete? si cine spuneati ca sunt cocalari?:)) apropo pentru idiotul care imi facea tribul de cocalari stii definitia cuvantului mai retard? sau iti trebuie google?
 

DeletedUser

Auzi aici, pustiulica.
Daca voi invatati engleza la gradinita foarte bine(asta nu inseamna ca tu ai inventat aceasta limba)...si in primul rand ocupa-te putin si de romana(poate vrei sa dai un test maine)
La varsta ta(daca vorbim de warr=razboi, banuiesc ca ai vre-o 12 ani) numai vietnamezii purtau arma in mana(la alte popoare, in cazul cel mai rau, carau apa ori incarcau armele...sau te crezi Pistruiatu'?)
Iar despre demoni(ha...ha...) aici chiar esti prea verde sa stii ce-i aia fara sa dai un serch pe Google si nu are nimic de a face cu "omitrixuri" ori Scooby-Doo.


ai tu un nume adevarat rau..n-am ce zice:)):))



P.S. omitrixuri= omnitixuri(daca nu stii despre ce vorbesti mai bine taci din gura
 

DeletedUser

Felicitari Lord Catau

Ai adus prin aceasta rubrica tribul BRV unde ai vrut tu "in centrul atentiei"

Eu am fost unul din cei care a contribuit la doua dizolvari a tribului BRV dar de fiecare data acesti "incepatori" sau reorganizat
Nu multe triburi au rezistat la atacuri de interior

Multi din jucatori care au postat mai sus judeca :atacul organizat,strategia,diplomatia acestui trib dar nimeni nu intreaba ??voi cand a-ti inceput sa jucati

Pentru niste incepatori va zic eu sunt buni si mai ales foarte uniti (conteaza mult)

Eu intreb
Voi cei care ati inceput cu lumea1 (se stiu ei) cum procedati

Va zic tot eu >VARZA<

Bravo BRV
 

DeletedUser2821

Ce organizare ma ?
In 2 saptamani le-am luat 15 sate , au trimis odata vreo 15 atacuri pe mine dar aveam 30k 30k 3k cav grea cand au ajuns atacurile de nici zidul nu mi l-au miscat desi doua atacuri contineau 200 de berbeci , asta e organizare :)) ?
Si rapid i-am dizolvat :) .
Un trib care este dizolvat este un trib slab si fara onoare , sincer mi-ar fi rusine sa imi fie trib ul dizolvat , nu as mai intra a doua oara in el .

@lord catau - tu nu intelegi oare ca ma refeream la BRV ?? - asta in partea cu cocalari .
Si da sunt prieten cu toti , te deranjeaza ?
Toti adminii si toti moderatorii , gata acuma esti fericit :)) ?
Ma ajuta foarte mult sa stii , eu primesc resurse moca , puncte premium .

Tu nu ai probleme de personalitate ca ciprian micutul , tu ai probleme cu jocul , ca nu prea il intelegi si sa nu mai vorbim de jucat.


Tribul BRV e pe moarte asa ca nu cred ca acest topic isi mai are rostul .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce organizare ma ?
In 2 saptamani le-am luat 15 sate , au trimis odata vreo 15 atacuri pe mine dar aveam 30k 30k 3k cav grea cand au ajuns atacurile de nici zidul nu mi l-au miscat desi doua atacuri contineau 200 de berbeci , asta e organizare :)) ?
Si rapid i-am dizolvat :) .
Un trib care este dizolvat este un trib slab si fara onoare , sincer mi-ar fi rusine sa imi fie trib ul dizolvat , nu as mai intra a doua oara in el .

@lord catau - tu nu intelegi oare ca ma refeream la BRV ?? - asta in partea cu cocalari .
Si da sunt prieten cu toti , te deranjeaza ?
Toti adminii si toti moderatorii , gata acuma esti fericit :)) ?
Ma ajuta foarte mult sa stii , eu primesc resurse moca , puncte premium .

Tu nu ai probleme de personalitate ca ciprian micutul , tu ai probleme cu jocul , ca nu prea il intelegi si sa nu mai vorbim de jucat.

Hai sa-ti spun..cine are probleme de personalitate...michele tu te crezi superioara tuturor...si toti cei care indraznesc macar sa te atace..pentru tine,nu sunt decat niste incercari patetice....atat si nimic mai mult...nu vreau sa dezbat acest subiect cu tine...pentru ca nu ma pot "ridica" la nivelul tau..cum ai afirmat in mai multe mesaje...iti urez decat bafta si succes..si fie ca cel mai bun sat castige;);) si cu asta am incheiat..ne vedem in joc...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus