Bug Dupa Update

DeletedUser

pe lumea 12 am constatat acest lucru.
1.Cand intrii la Trib-->Membrii si dai Prelucrarrea drepturilor si selectezi drepturile cand dai memorare zice "Nu ai aprobarea să administrezi întemeietori."

asa face daca administrezi si un singur membru.

2.La privire generala tot la trib cand dai prelucrare la anunt intern au aparut butonul de culoare si de imagine + cel de marime care nici nu merg.
 

DeletedUser

1. Drepturile unui Întemeietor pot fi modificate doar de el sau de alt întemeietor, dacă la asta te-ai referit.

2. BB-Codu' de imagine, merge... bagi linku de la imagine între BB-Codes pentru aşa ceva şi dai direct "Memorare" ... am constat că atunci când dai "Privire control" , nu-ţi arată imaginea :). Iar BB-Codurile de SIZE şi COLOR, nu le-am încercat.
 

DeletedUser

am zis aia cu drepturile ca nu merge nici la un membru care are doar invitatie si circulara
 

DeletedUser

pe lumea 12 am constatat acest lucru.
1.Cand intrii la Trib-->Membrii si dai Prelucrarrea drepturilor si selectezi drepturile cand dai memorare zice "Nu ai aprobarea să administrezi întemeietori."

asa face daca administrezi si un singur membru.

2.La privire generala tot la trib cand dai prelucrare la anunt intern au aparut butonul de culoare si de imagine + cel de marime care nici nu merg.

Trimite un ticket la suport:http://triburile.ro/ticket_login.php
 

DeletedUser21652

imaginea am incercat-o eu pe l14 si nu merge
are dreptate omul
 

DeletedUser

:)

welcomem.jpg
 
Sus