Bug injumatatire timp constructie

estamel

member
Scor reacție
0
Buna seara !

As vrea sa raportez un bug legat de folosirea pp la injumatatirea timpului de constructie pe L22.

Am facut si ticket in acest sens , insa cred ca trebuie anuntat si aici.
Cred ca nu merge injumatatirea timpului de constructie la mai mult de 3 comenzi in acelasi timp.
Cum dau a patra oara injumatatire la cladirile aflate in circuitul de constructie , imi arata timpul la jumatate la ultima comanda , insa se modifica timpul la alta comanda - de la 50% la 100%.

Si nu - nu mi se pare , mi s-a intamplat deja de 2 ori.
Sau nu merge la mai mult de 3 comenzi si nu am citit eu bine pe undeva ?

Va rog investigati.
PP = bani -> trebuie privita situatia cu seriozitate..
 

DeletedUser33975

pai foarte bine ca nu merge,ar trebui sa nu mearga deloc,se pare ca pe acest joc devine ca in RL,ai bani esti bun,oare de asa ceva avem nevoie intr-un joc?unde mai apare concurenta in acest fel?(la buzunar????) si un joc pt. ce il joci? sa te distrezi si sa fii mai bun ca altii( incerci,chiar de nu poate reusi asta la toti),ma insel? dar la cum se continua pe acest joc ,parca vad ca maine/poimaine cu 5 euro iti cumperi un full de atac/deff...nu m-ar mira sa vad asta,a-ti face bani frumosi la cati disperati pt. un sat sunt pe aici.

traim in Romania si asta ne mananca toti banii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asa asa , bine le zici ;) inno in fond e o societate pe profit da ce naiba joc e ala in care joaca peceul singur pentru tine si tu asculti muzica pe youtube ?
 

DeletedUser33975

ce joc il poti juca asa? sa asculti muzica pe youtube(banuiesc ca si vizionezi videoclipul) si PC-ul joaca in locul tau?:)
 

DeletedUser33975

hmmm....intra pe skype si explica-mi cum :p cine stie,poate voi mai juca vreodata pe undeva acest joc...

cu ajutorul noii versiuni? ca eu cand jucam inca nu auziem de asa ceva,de autoclick-uri da,dar sa lucreze PC-ul singur si tu sa poti lucra altceva pe el inca nu am auzit :(
 

DeletedUser31083

pai foarte bine ca nu merge,ar trebui sa nu mearga deloc,se pare ca pe acest joc devine ca in RL,ai bani esti bun,oare de asa ceva avem nevoie intr-un joc?unde mai apare concurenta in acest fel?(la buzunar????) si un joc pt. ce il joci? sa te distrezi si sa fii mai bun ca altii( incerci,chiar de nu poate reusi asta la toti),ma insel? dar la cum se continua pe acest joc ,parca vad ca maine/poimaine cu 5 euro iti cumperi un full de atac/deff...nu m-ar mira sa vad asta,a-ti face bani frumosi la cati disperati pt. un sat sunt pe aici.

traim in Romania si asta ne mananca toti banii


Ai perfecta dreptate...poi ce inseamna asta...ori suntem jucatori ori nu mai suntem
 
Sus