Bug L2

DeletedUser

Nu stiu exact ce este , dar azi dimineata ....cand am intrat pe L2 , am vazut asta
vem0cw.png

nu am trimis sprijin pe niciunul din satele de barbar , dar mi-a aratat ca trupele au stationat acolo , desi nu am folosit acele sate , sunt intr-o zona doar de aliati si nimic de cucerit , deci ce rost avea sa mai intru la ele , iar azi am vazut ca au stationat trupele....
Inca ceva , am vrut sa mai cuceresc un sat , si deaceea am trimis curatarea si apoi nobilii , culmea , curatarea care trebuia sa ajunga cam in 30 - 50 min , a ajuns imediat dupa ce i-am trimis , am citit raportul cum ca am atacat acel sat....
apropo , uitati inca o imagine ca sa vedeti diferenta de ora
16h11ya.png

este ora 11:05 , si eu am primit mesajul la ora 11:26
 

DeletedUser

nice...time traveling:cool:
ps..de ce mai joci pe l2?..e o lume tare batrana
 

DeletedUser

Fratilor , credeam ca ati rezolvat problema , dar...de ce ma mai plang , ca asa e teamul , daca nu le merge lor o comanda dau roll back , da daca e ceva la jucator ii doar fix in cot , iar mi-au aparut rapoarte cum ca armata din anumite sate stationeaza in satele de barbari .... poate mai pierd 2 , 3 , 15 sate doar pt ca nu joc cu premium .... multumesc inca o data teamului triburile.ro pentru ca se straduieste sa ignore bugurile pe care le vad playerii si ca sau perfectionat in a nu rezolva problemele....
 
Sus