Bug pp-uri

  • Autor subiect DeletedUser38145
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38145

Buna seara
As vrea sa va prezint cateva lucruri reale si destul de urate legate de cumpararea pp-urilor odata cu aparitia lumi 28.
Inca de atunci unchiul meu se chinuiete sa cumpere din Franta pp cu cartea de credit, a incercat cu vreo 3 carti de credit si tot nimic, tot ce ii apare este o eroare...
Pe 28 aprilie revenit in tara a incercat sa cumpere cu telefonul, trimit codul de pe telefon si surpriza primesc mesaj ca mi-a fost retras 10 euro plus TVA dar ca din cauza unei erori trebuie sa sun la un numar de telefon de la suport.Asa am si facut am primit raspuns simplu si concis ca in 48 de ore voi primi telefon si ca pp-urile vor fi bagate pe cont.Am sunat peste 3 zile si am primit un raspuns ca acele 48 de ore erau defapt zile lucratoare...Am sunat dupa o saptamana si mi-au zis ca nu este inca confirmata plata. De atunci a trecut app o luna si pp-urile inca nu au intrat insa azi am auzit ca un alt coleg de trib a patit la fel azi.
Nu vreau decat ca si alti jucatori care au patit la fel sa posteze aici iar ca moderatori si admini sa raporteze mai departe situatile expuse mai sus pentru rezolvarea pe viitor a acestor probleme.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Acest gen de probleme se reclama la suport, pe forum nu te poate ajuta nimeni.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus