Bug

  • Autor subiect DeletedUser1647
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1647

bugrk1.png


Ce s-a int cu clasamentul?:confused:

:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Dumnezeule!!!!

[M~K] a cazut 2 locuri in top.....:eek::D....vine Sfarsitul lumii (2) :D

Acuma serios ... tot respectul pt. voi... ca mergeti bine dar joaca si tu din placere si nu te stresa pentru locul ala din top ;)
 

DeletedUser1647

Se pare ca nici daca e subliniat nu vezi bine. Poate ar trebui sa iti schimbi ochelarii. Sau poate ca nu stii sa citesti, eu nu am zis nimic de [M~K].

Si nu a cazut niciun loc, ca tot ai deschis subiectul, e doar un BUG!


Acuma serios, tot respectul si pentru voi, stii tu la ce ma refer si nu fac mijto.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stii de ce te iau unii la misto, Gangster Ray?
Pt. k sectiunea destinata bugurilor e aici. Omu' nu s-a uitat bine la clasamentul asta gresit si nu a remarcat decat k mk-u' a cazut 2 locuri. Nu a remarcat si k Acvila e pe 3 etc.
 

DeletedUser1647

Nu stiu care dintre noi 2 e luat mai tare la mijto pe acest forum.

Respect! :rolleyes:
 

DeletedUser3902

Stii de ce te iau unii la misto, Gangster Ray?
Pt. k sectiunea destinata bugurilor e aici. Omu' nu s-a uitat bine la clasamentul asta gresit si nu a remarcat decat k mk-u' a cazut 2 locuri. Nu a remarcat si k Acvila e pe 3 etc.

Huh???Ce ai tata???Ai visat urat...Stai mah linistit...Iar te bagi in seama aiurea??
 

DeletedUser

Eu doar ti-am spus unde se posteaza bugurile.:rolleyes:
Si nu am visat urat.:p

Ai Cosmaruri cu [M~K] sa inteleg ? :)

+
Ray a subliniat cele 2 triburi (acvile si gmk) si nu M~K. (adica, ca sa intelegi si tu, a scos in evidenta ca 2 triburi de 8mil pct. se aflau pe o pozitie ireala dar sigur dorita de ele.)
 

DeletedUser

Ai Cosmaruri cu [M~K] sa inteleg ? :)

+
Ray a subliniat cele 2 triburi (acvile si gmk) si nu M~K. (adica, ca sa intelegi si tu, a scos in evidenta ca 2 triburi de 8mil pct. se aflau pe o pozitie ireala dar sigur dorita de ele.)

Sincer, ce face si ce drege [M~K] ma intereseaza la fel de mult k prognoza meteo din Honduras.
Crede-ma k am observat si eu ce ai spus tu.
 

DeletedUser

Bine bine...pana maine inclusiv ma intereseaza [M~K]-u'. Poimaine incepe sa ploua in Honduras deci n'o sa mai intereseze.:)
 

DeletedUser

Exista sectiune speciala pentru rapoartele de acest gen, prin urmare va rog sa o folositi. Mistourile pastrati-le pentru sectiunea offtopic.



Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus