Bug?

DeletedUser

Se da urmatoare situatie:
Atac SAT_INAMIC cu trupe de atac si nobil de pe SATUL_MEU. Astept sa primesc raportul dar acesta nu apare. Ma uit mai atent observ ca in dreptul SATUL_MEU apar cele doua sabii care indica ca as fi atacat(dar defapt nu am nici un atac). Incerc sa aflu ce s`a intamplat cu trupele mele care le`am trimis in SAT_INAMIC. Ele nu sunt nici in SATUL_MEU si nici pe drum spre casa. Ma uit pe SAT_INAMIC crezand ca l`am nobilat si ca nu imi apar trupele ca fiind acolo, dar tot degeaba.

Posibil sa fie ucise?:)

Multumesc. Sper ca am fost destul de clar.
 

DeletedUser

poate ai pus un filtru la rapoarte si ai facut "atacurile invizibile"
 

DeletedUser

Nu am filtru... Mai e si faza ca imi apare ca am atac din partea cuiva pe satul meu..si defapt nu am nimik...
 

DeletedUser

probabil ca altcineva a atakat acel sat si la inobilat exact cand u ai trimis ataku si tia distrus trupele si tea atakat el
 

DeletedUser7072

daca ai trimis trenulet. te-ai gandit la posibilitatea ca tu sa fi luat satul din mai putini nobili decat ai planuit? poate te ataci singur si nu ai raport pt ca trupele nu au ajuns inca
 

DeletedUser

Ce nu ai mentionat este daca ai luat sau nu satul ... si pe care dintre sate iti apare semnul ca ai fi atacat...
 
Sus