bull versus CAG2-A

Discuție în 'arhiva' creată de florin69, 22. Iul 2009.

Distribuie această pagină

1. pe onoarea mea, monser, pe onoarea mea! dar Centrala? eu inca nu am aflat cine e Centrala aia? si cui apartine? cag2-a-ului? nu se poate e academia cag2ew. direct cag2ew-ului? nici asa nu se poate...e membru in familia TMP. direct TMP-ului? :eek: te pomenesti ca eu is Centrala!?!

2. Nu! tu nu esti centrala! tu esti mijlocul centrului! :D

3. mi se pare mie sau am monopolizat discutia bestule?!? eu mi-a ocupat locul de mijlocul centrului si ma retrag cat sunt inca in frunte :) ca cine stie...poate ma ataca si pe mine cineva cu o matura si un faras si ma sterge de pe L2.

pentru florin69: multumesc de compliment, il accept in numele tribului meu. :D

4. bobby22771

bobby22771 member

interesant totpic :p

5. scuzatima ca am dat informatia trunchiata acea centrala este CAGsk de acolo a inceput totul asta poate in limbajul unora inseamna ca sunt in razboi cu toata familia lor dar celelalte triburi dn familie nu au nici-o treaba cu acest razboi,cu tribul vostru am incercat ceva relatii diplomatice dar am fost respins motivul simplu sunteti prea mici pentru relatiile diplomatice

Numele tribului: Sharp Knights Kingdom
    Prescurtare: CAGsk
    Număr de membri: 66
    Punctajul celor mai buni 40 jucători: 12.087.176
    Punctaj total: 12.558.037
    Punctaj mediu: 190.273
    Rang: 24
    Inamici învinşi: 37.713.448 (30.)

6. nu stiu ce sanse aveti voi pe lumea asta, dar ma rog succes la cucerit sate

7. aici nu este vorba de sanse este vorba de un simplu joc oricand te poti retrage doar nu crezi ca o sa te pensioneze de aici :D

8. A iesit cu bataie la gradinita?

9. sphz , bobby22771 , aldana ..... toti mai avem foarte putin pana la pensie pe L2 :)).

10. eu vreau sa joc la pensionarea voastra:D

11. la otv sau la ddtv ?

12. Buna gluma cu bastoanele :D

13. bobby22771

bobby22771 member

sunt prea tanar ca sa ies la pensie :D

14. da dar viata este frumoasa de pensionar

15. asta pentru cine o mai apuca eu nu-mi fac planuri cum sa cheltuiesc prima pensie ...

16. buna asta eugen :))

buna asta eugen :))

17. ai sa joci batuta pe calcaie :)) ....

Poate au sa-si fure niste bastoane peste spate ..... :)) orice bat are 2 capete ..... cu unul dai si cu unul iei ...

18. bun raspuns robert [​IMG]

19. rookye

rookye member

cum merge treaba?