bull versus CAG2-A

DeletedUser

astept pareri de la toti cei care sunt de la noi si de la ei din trib
acest razboi declansat la comanda centralei fiidca ei sunt o academie il consider stupid si imi pare rau de toti colegii mei care au plecat de frica la ei ca o sa-i innobilez nu este nimic personal este doar strategie:p
 

DeletedUser

bafta multa:)) sa pui si rapoartele sa vedem rezultatul!:D

intrebare: cine e centrala?
 

DeletedUser

o sa-i innobilezi singur pe toti? daca ai nevoie de ajutor sa tipi, si trimitem off-ul catre tine... off, off, off...

apropo, eu zic sa declari razboi intregii familii, e mai eficient asa ;) ai avantajul moralului de partea ta.

ps: nu te intereseaza o fuziune? :D
 

DeletedUser

off off....e urmat de mai, mai!!! :))

la faza cu fuziunea...stai sa intrebam centrala....alo, centrala..?
 

DeletedUser

la naibaaaaaa....mi-ai mancat centii, acum o sa te atac ca m-ai suparat centralo'!
 

DeletedUser

la naiba? sau "la naiba, in puii mei, fata"? vezi ca-i nasol daca ma ataci... sunt thebest, and there's no rest! :D

florine, ai tacut, sau cugeti la propunerea de fisiune?
 

DeletedUser

vezi ca n-ai zis bine! e "o centrala, doo centralizatoare" pana una alta, cine e centrala? dau doua sate de la mine daca ne spune florinel69 (vezi ca 69 ala ma face sa ma gandesc departe...)
 

DeletedUser

florinele, vrei cumva sa te ajutam la strategia de atac? da-ne un mesaj cu tintele, eu trimit off-ul, aldana trimite mai-ul, si tu trimiti nobilii la final... ce zici, merge? e buna oferta mea?
 

DeletedUser

ete na...ma apuc eu sa starnesc ditamai aparatul de stat pentru o centralista care nici nu stiu daca exista? stai sa vedem daca o gaseste diaconescu prima data si apoi ma sesizez din oficiu! dar ma inscriu la atac daca vrei...mai ales la nobili
 

DeletedUser

astia suntem noi pe aceasta lume

Numele tribului: bull
Prescurtare: bull
Număr de membri: 44
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 917.810
Punctaj total: 919.201
Punctaj mediu: 20.890
Rang: 39
Inamici învinşi: 10.878.280 (42.)
Homepage:
Membri
si ei sunt socotiti dusmanii daca vedeti numele o sa va dati seama cine ia pus sa declare razboi :
Numele tribului: Empire C.A.G. Academy
Prescurtare: CAG2-A
Număr de membri: 61
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 3.045.602
Punctaj total: 3.190.828
Punctaj mediu: 52.308
Rang: 33
Inamici învinşi: 3.509.579 (56.)
Homepage:
Membri
 

DeletedUser

treaba a inceput de la refuzul de neaccceptare a fuzionarii sau a intrarii in academia aceasta,mai ales ca ei sunt fostii jucatori ai nostri pe care eu si cativa colegi care jucam impreuna de 3 ani i-am ajutat la dezvoltare, au inceput sa ma ameninte si sa ma atace,mai ales ca aici am gasit si cateva dubluri de conturi si cel in cauza este tot asa unul cu sate multe si minte invers proportionala cu acest lucru.Eu de felul meu sunt defensiv si pacifist ajut pe toti daca o cer atat cu resurse cat si cu materiale,si acuma am inceput contraatacul,nu este nimic personal este o lectie pentru cei care au aere de lorzi in cap si cred ca daca au 20 sau 30 de sate au cucerit lumea
Cu stima si respect pentru toti cei care citesc acest forum
P.S.chiar imi place acea descriere care exita la descrierea tribului tau aldana
 

DeletedUser

singurul lucru care il pot comenta referitor la triburile bull si cag2-a e ca cag2-a sunt doar de 3 ori cat voi la toate categoriile si nu imi pot explica cum de au indraznit sa refuze sa fie academia voastra! ar fi fost o chestie interesanta sa vad un trib cu o academie de 3 ori mai mare!:rolleyes:
 

DeletedUser

florine, da-le o lectie si arata-le ca buturuga mica rastoarna caru\' mare de pe cer!

apropo, cu fuziunea cum mai stati?

ps: descrierea de la trib si mie imi place, a stat aldana cu biciul pe ei pana au scris-o!
 

DeletedUser

cu cine vrei tu bestule sa faca fuziune bull? ca tu nici nu existi pe harta? cin' te-a maturat? :))
 

DeletedUser

sa fuzioneze cu academia cag, ce, nu e si ei oameni? cum nu exist pe harta? eu sunt ca Atlas, eu sustin harta pe umerii mei!!! (m-a maturat spionul toons in EW...)
 

DeletedUser

fuziunea asta e ca vorba aia: "din doua una, ori sa se revizuiasca, primesc, dar sa nu se schimbe nimic, ori sa nu se revizuiasca, primesc, dar sa se schimbe pe ici pe colo si anume in partile esentiale" :D
 

DeletedUser

curat murdar, coanasa aldana! pt fuziunea asta trebuie sa se pronunte Centrala, nu-i asa? :D
 
Sus