bull versus CAG2-A

DeletedUser

pe onoarea mea, monser, pe onoarea mea! dar Centrala? eu inca nu am aflat cine e Centrala aia? si cui apartine? cag2-a-ului? nu se poate e academia cag2ew. direct cag2ew-ului? nici asa nu se poate...e membru in familia TMP. direct TMP-ului? :eek: te pomenesti ca eu is Centrala!?!
 

DeletedUser

mi se pare mie sau am monopolizat discutia bestule?!? eu mi-a ocupat locul de mijlocul centrului si ma retrag cat sunt inca in frunte :) ca cine stie...poate ma ataca si pe mine cineva cu o matura si un faras si ma sterge de pe L2.

pentru florin69: multumesc de compliment, il accept in numele tribului meu. :D
 

DeletedUser

scuzatima ca am dat informatia trunchiata acea centrala este CAGsk de acolo a inceput totul asta poate in limbajul unora inseamna ca sunt in razboi cu toata familia lor dar celelalte triburi dn familie nu au nici-o treaba cu acest razboi,cu tribul vostru am incercat ceva relatii diplomatice dar am fost respins motivul simplu sunteti prea mici pentru relatiile diplomatice

Numele tribului: Sharp Knights Kingdom
Prescurtare: CAGsk
Număr de membri: 66
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 12.087.176
Punctaj total: 12.558.037
Punctaj mediu: 190.273
Rang: 24
Inamici învinşi: 37.713.448 (30.)
 

DeletedUser

nu stiu ce sanse aveti voi pe lumea asta, dar ma rog succes la cucerit sate
 

DeletedUser

aici nu este vorba de sanse este vorba de un simplu joc oricand te poti retrage doar nu crezi ca o sa te pensioneze de aici :D
 

DeletedUser

A iesit cu bataie la gradinita?


76286.png
 

DeletedUser

asta pentru cine o mai apuca eu nu-mi fac planuri cum sa cheltuiesc prima pensie ...
 

DeletedUser

eu vreau sa joc la pensionarea voastra:D

ai sa joci batuta pe calcaie :)) ....


http://ro2x.triburile.ro/staemme.php?&screen=info_ally&&id=4550

La asta ma refeream. Ei sunt gradinita noastra. unii cresc si vin la noi altii raman copii si va fura voua bastoanele cand stati la table-n parc.

Meciul e pe TrinytasTv.


76286.png



Poate au sa-si fure niste bastoane peste spate ..... :)) orice bat are 2 capete ..... cu unul dai si cu unul iei ...
 
Sus