buna

  • Autor subiect DeletedUser20687
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20687

cine intra in Scitii pe l 11????am un loc de intemeietor ,3 conducatori si 3 diplomati:D:D:D:D:D
 

DeletedUser2821

Mama ce tare esti ;) .
Dar invata sa fi original !
Scitii este tribul de pe L3 si nu cred ca o sa poti tu sa faci vreodata tribul ala . ok ?
Deci cauta si tu ceva mai original.
 

DeletedUser9568

Mama ce tare esti ;) .
Dar invata sa fi original !
Scitii este tribul de pe L3 si nu cred ca o sa poti tu sa faci vreodata tribul ala . ok ?
Deci cauta si tu ceva mai original.

De ce ai ceva cu toata lumea?
Daca el vrea sa copieze un trib sa il copieze.
Poate i-a dat intemeietorul sctii acordul.

@assasin.-asta trebuia postata la triburi si membri, nu la P&P.
@michelle2007-ai mesaj
 

DeletedUser

N-ai tu față de sciții !

Apropo Michelle :

Sciții nu mai este ce a fost .Imediat pierde chiar și poziția 1 .A avut în fața celor din Die. peste 100mil avantaj , iar acuma sunt câteva mil (3-4) .Poate că și diplomația îi dezavantajează , privind ''familia'' Die. și ''Fam'' Sciții !
Și apropo , nu are rost să-ți bați capu cu toți copii .80% din topicurile deschide privind trib pe L11 sunt a unor copii care duc lipsă de originalitate .
 

DeletedUser20627

poate o sa radetzi de mn, da dc mie nu imi apare l 11 ?? si scz ca nu am postat unde trb nu stiam unde sa postez
 

DeletedUser

N-ai tu față de sciții !

Apropo Michelle :

Sciții nu mai este ce a fost .Imediat pierde chiar și poziția 1 .A avut în fața celor din Die. peste 100mil avantaj , iar acuma sunt câteva mil (3-4) .Poate că și diplomația îi dezavantajează , privind ''familia'' Die. și ''Fam'' Sciții !
Și apropo , nu are rost să-ți bați capu cu toți copii .80% din topicurile deschide privind trib pe L11 sunt a unor copii care duc lipsă de originalitate .

de ce vorbesti fara sa stii?Scitii au pierdut avantajul in fata Die. pentru ca Die. au fuzionat cu LR(LR-locul3 au venit in Die-locul2).Daca nu joci acolo si nu stii care este situatia mai bine taci :)
 

DeletedUser20627

lool si astia ce vorbesc ei aici ca au deja 30 de membrii in trib ca nuj ce ..:))
 

DeletedUser

de ce vorbesti fara sa stii?Scitii au pierdut avantajul in fata Die. pentru ca Die. au fuzionat cu LR(LR-locul3 au venit in Die-locul2).Daca nu joci acolo si nu stii care este situatia mai bine taci :)


Boggy , am jucat , și joc .Urmăresc propaganda L3 non-stop !Și statisticile spun totul !
Hai să nu degenerăm că nu are rost să ne certăm )) .E și normal ca fiecare să țină cu ' ai lui ':p . Nu ?
 

DeletedUser

De ce ai ceva cu toata lumea?
Daca el vrea sa copieze un trib sa il copieze.
Poate i-a dat intemeietorul sctii acordul.

@assasin.-asta trebuia postata la triburi si membri, nu la P&P.
@michelle2007-ai mesaj

cine e intemeietorul scitii? :confused::D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus