Burn&~fr~ .vs. Sh

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: BURN, ~Fr~
Parte 2:
Triburi: SH

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 6
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64,504
Tabăra 2: 56,941
Diferență: 7,563

chart
 

DeletedUser40316

ro20

Albastru - SH
Rosu - ~FR~ , Burn , LOST
Galben - eu :)

asta pentru ca sunt tinta lor in situatia in care sa atacat peste PNA :D oare dupa cele 5000 atacuri pata aia galbena va disparea sau nu ? :> ramane un mister

*pt baobao nu mai cere sprijin ca am auzit si eu deja cum iti bati sprijin pentru ca cica o sa fi atacat :)) vai si amar
 

DeletedUser40316

simplity astăzi la ora 12:50
mane uite zicea baboo sa intrati cat mai repede si voi la noi sa ii demoralizam pe baieti si sa atacati si voi sa ii determinam sa dea stergere la conturi.Intrati azi?



baboo =)) ... da oricum interesant , defapt tipic pentru voi , este cumva mostenire de familie ? asta in cazul in care caius lipseste :D
 

DeletedUser40316

da :D oare pe cine mai o prostit ca sunt aliati si ca vor sa inchida lumea impreuna ? ca sa stie ca sunt aliati cat le face pe plac apoi ii ataca pe la spate :D :D ... plus ca am auzit zvonuri ca si pe ORG ii cauta sa faca pace doar sa ne atace si ei :)) apoi cum or sa faca ? vor da impreuna cu org pe crash ?... vai si amar :D
 

DeletedUser

dude you have an obsession.. mai bine vezi acolo de atacuri ca vedem rapoarte interesante .. inteleg ca sunt multe dar totusi
 

DeletedUser34153

draga ursule nu faceti fata unui singur razboi?cautati ajutoare?ati nimerit gresit,pt ca nici nu stii cine poate sa fie pe cont.hai sa vedem cum se tatoneaza terenul


Editat TT



urmeaza a treia incercare?
 
Ultima editare de un moderator:

Deleted User - 556077

mrmayster în data de 23.07. la ora 14:57
EL CALLE 13 ARE MII DE ATACURI !
EU IAM TRIMIS DEJA 400FERME DE SPRIJIN DAR MAI ARE NEVOIE.CU ORG AM INCHIS ALIANTA DECI ACOLO NU VOR MAI FI PROBLEME,DAR EL CALLE 13 TREBUIE AJUTAT.ARE NEVOIE DE CAT DE MULTE TRUPE SE POATE.TU CATE FERME DE APARARE AI ?

....doar atat poti?
 

DeletedUser40316

lol , interesante mesaje dar daca ii pana acolo sa punem chestii cu milogeli cred ca nu aveti adversari , dar daca insisti o sa pun si cand simplity se roaga de membri nostrii sa intre la voi ca sa ne faca pe restu sa dam stergere , cum ii cauta pe org sa rupa alianta cu noi sa ne atace ca doar asa putem pierde ... etc etc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sunt unii care se coboara la nivelul tau mircea... dar el are scuza ca e politai... dar tu ce scuza ai sa fi la nivelul asta de la bun inceput?
 

DeletedUser

el cale si tu ai dat un mesaj la tot tribul BURN prin care avea semnificatia de a ''recruta'' noi membrii

=))
 

Deleted User - 556077

lol , interesante mesaje dar daca ii pana acolo sa punem chestii cu milogeli cred ca nu aveti adversari , dar daca insisti o sa pun si cand simplity se roaga de membri nostrii sa intre la voi ca sa ne faca pe restu sa dam stergere , cum ii cauta pe org sa rupa alianta cu noi sa ne atace ca doar asa putem pierde ... etc etc

domnu urs nu tu ai inceput sa pui mesaje?acum conteaza ce contin aceste mesaje?uite am demonstrat cine esti ;) sa nu iti mai dai atatea "aere "de vedete pe aici.ca defapt tu esti...

si tu ai inceput cu mesajele de sprijin uite aici "*pt baobao nu mai cere sprijin ca am auzit si eu deja cum iti bati sprijin pentru ca cica o sa fi atacat ) vai si amar" sau ai uitat cand ai spus asta?esti....cum ti-am scris pe joc in mesajul ala :)
 

DeletedUser40316

domnu urs nu tu ai inceput sa pui mesaje?acum conteaza ce contin aceste mesaje?uite am demonstrat cine esti ;) sa nu iti mai dai atatea "aere "de vedete pe aici.ca defapt tu esti...

si tu ai inceput cu mesajele de sprijin uite aici "*pt baobao nu mai cere sprijin ca am auzit si eu deja cum iti bati sprijin pentru ca cica o sa fi atacat ) vai si amar" sau ai uitat cand ai spus asta?esti....cum ti-am scris pe joc in mesajul ala :)

eu sunt eu si atat ;) daca nu era asa atunci de ce unii de la voi ma ataca si altii ma sprijina ? sau de ce nu vor toti sa atace ? mai ales cei din zona mea care ar trebui sa bage nobili pe sate gole dar nu o sa fie cazul pentru ca discutam pe harta momentan unde nu aratati nimic
 

Deleted User - 556077

adica le e frica de tine :| vai vai vai,....tu sti cum tremura?nu iti imaginezi

da se pare ca nu sti si tu ca prima data trimit aia de la 200 de ore si apoi vin aia de aproape...:p...in fine nu ma mai cobor la nivelu tau ca m-am coborat de cateva ori si m-ai batut cu experienta.bafta
 

DeletedUser40316

asa este ;) vedem danca o sa fiu nevoit sa spun DA sunteti mai buni si ati castigat , eu ma dau batut ... recunosc ca sunt cel mai praf jucatori de jocul asta si nu ma pot ridica la nivelul vostru de spartani ;) ce sa faci unii mai pierd altii mai castiga , sincer nu ii prima si nici ultima lume pe care se poate face cont sa joci deci mare brazna nu am de pierdut
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: BURN, ~Fr~
Parte 2:
Triburi: SH

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 125
Tabăra 2: 103
Diferență: 22

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 23
Diferență: 13

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,190,812
Tabăra 2: 972,359
Diferență: 218,453

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 98,887
Tabăra 2: 212,610
Diferență: 113,723

chart
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus