BURN - Trib de oameni "mici"

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5970

Va salut stimati cititori,

Am deschis acest topic pentru a oferi un pont tuturor conducatorilor si jucatorilor de triburi, care se vor aventura pe viitoarele lumi ale acestui joc. Un pont referitor la tribul si conducerea BURN, chiar cu liderul de drept in compozitie, flick, deci nu putem vorbi de trib plagiat.
Aliat inca de la inceputul lumii cu noi, recent, acestia si-au pregatit granita cu noi "in secret" (cica! stia toata harta ce vor sa faca), urmand ca dupa ce s-au vazut cu satele aparate pe granita, sa intre in razboi contra noastra, fara a invoca vre-un motiv anume, fara cel putin un ultimatum de 24 de ore, fara nici macar o circulara in care sa ne anunte - au intors armele, brusc.

Un topic strict informativ pentru ceilalti jucatori, aveti grija pe viitor cu triburi si conducatori de genul!
Personal, o sa-i facem sa burn-uiasca, in suc propriu.

O zi frumoasa va doresc.
 

DeletedUser2748

Mandru ca fac parte din Burn :D
Aveti grija ce afaceri faceti cu noi pe viitor ca va ardeti :) (sau Burn in hell :))
pentru cultura generala in legatura cu reprezentanta conducerii Burn momentan ai informatii gresite :), conducere se mai schimba, odata cu relatiile care au dus la alianta respectiva

cica! stia toata harta ce vor sa faca
normal, la cate prietenii sunt pe harta (si intre triburi inamice) la cati spioni , la ce altceva sa te astepti :)
 

DeletedUser34078

ai si tu dreptate astia care nu-s in stare sa scoata un trofeu OD (nu mai conteaza ce agresor sau agresat), EDITAT TT ... e o alternativa, rusinoasa, dar e !:D
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Gabby, punctul meu de vedere. Desi va erau aliati, ar fi trebuit sa nu aveti incredere oarba in ei. Poate un cont "sub acoperire" v-ar fi scapat de situatia in care ati fost pusi. Jocul permite (slava cerului, as putea spune, pentru ca-l face mai interesant si mai captivant) miscarile de culise. Cine le face si cat de morale sunt, astea sunt alte intrebari la care nu stiu daca va conta vreodata raspunsul. Tradarile se vor face pe toate lumile, indiferent de triburi. :D
 

DeletedUser5970

De acord cu tine, nu am deschis topicul ca sa ma vait, m-am gandit la voi pe viitor, ca-mi sunteti dragi :D
 

DeletedUser2748

Pe viitor :rolleyes: slabe sanse sa ma mai vedeti pe alte lumi nici pe alt cont deci de mine ati scapat :D
 

DeletedUser5970

Da, cel mai indicat sa intrati cu nick-uri noi, scapati de rusine
 

DeletedUser2748

Care rusine ?! de parca toti ceilalti sunt sfinti inclusiv voi , oricat v-ati lupta sa dovediti ca sunteti mai presus decat ceilalti nu o veti face poate mai vorbitori dar nimic mai mult , miscarile de culise ascunse oricum ies la iveala intr-un final :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Nu ai proprietatea termenilor :D, atunci cand spui de cineva ca vorbeste singur, te referi la o persoana (singular). Cand spui ca vorbesc mai multe persoane, singure, pur si simplu dai dovada ca nu cunosti termenii folositi. :)

In ceea ce priveste topicul, il voi mai lasa cateva zile, eventual poate cei din Burn vor un drept la replica, dupa care il voi inchide cel mai probabil. Nu are rost sa se certe lumea pe inca un topic, sunt deja destule. :)
 

DeletedUser5970

Apărător: Seiza
Ţel(direcţie): 31. Goshi guruma (454|501) K54

Număr: 28443 15209 0 27908 100 0 0 2376 0 2994 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


sate frumos aparate, la numai o ora de la intrarea voastra in razboi.
Frumos jucat, pacat de unii oamenii din BURN pe care ii respectam si o sa-i respectam in continuare, ca ii patati cu astfel de manevre. Un mesaj nu cred ca durea pe nimeni, mana, sa-l scrie.
V-ati dat bine cu tbkm, si ei la fel de curat lucreaza
 

DeletedUser34078

Mai Gabi, de ce le dai tu satisfactie unora, cum ca te-ar afecta pozitia Burn, falsi aliati, ex prieteni bla...bla :p
Un jucator cu traditie si experienta, deja are o imagine despre cum alegi sa joci: unii stiu jocul, altii folosesc jocuri de culise sa reziste. Stii cum se spune, cine se-aseamana, se aduna!
Si pe principiul mai bine putini si buni, decat multi si degeaba, :D te rog frumos sa fii mai retinut cu lectia de morala, ca unii nu-i cunosc semnificatia.
Iar daca intr-adevar simti nevoia sa-i pui la colt, o poti face, platindu-le cu aceeasi moneda.... e cazul sa mai reamintesc episodul cu fuziunea cand s-a populat forumul si intr-un exces de panica au inceput sa ne tina spech'uri frustrante TBKM? :D

Dar parea mea e ca noi avem o prestanta cu mult peste ei, din toate punctele de vedere si n-au sens toate astea.
Ignora-i si-i omori! Prea multa atentie si nu e cazul! Sincer!

Cum nu ne-au scos pana acum in formula initiala nu ne vor scoate nici in formula 3+2 sau cati s=or mai fi adunat pe-acolo, ca nici acum nu stiu exact cati sunt ! :p
 

DeletedUser5970

nu acuz, doar trag concluzii, care pot fi folositoare si celorlalti colegi de harta
 

DeletedUser11867

Nu ai proprietatea termenilor :D, atunci cand spui de cineva ca vorbeste singur, te referi la o persoana (singular). Cand spui ca vorbesc mai multe persoane, singure, pur si simplu dai dovada ca nu cunosti termenii folositi. :)

In ceea ce priveste topicul, il voi mai lasa cateva zile, eventual poate cei din Burn vor un drept la replica, dupa care il voi inchide cel mai probabil. Nu are rost sa se certe lumea pe inca un topic, sunt deja destule. :)

sincer nu ma asteptam sa imi fie cineva simpatic din stafful triburilor...:))
in sfarsit un moderator care stie isi faca treaba...stie ce inseamna politica si propaganda
cat despre burn...stia toata harta ce vor sa faca...nu era nevoie de spioni pt ca au declarat asta in stanga si in dreapta...
 

DeletedUser2748

Poate ati observat, jucatorii burn nu se cunosc cu forumul extern in sensul ca nu posteaza pe forum poate il citesc doar
exceptie fac eu pt ca sun nou in Burn adica nu fac parte din grupa veche (cunoscatorii stiu :)) si imi permit iesiri pe forum, altcineva din burn sa mai posteze aici ar fi o minune si cum acestea sunt destul de rare avem de asteptat mult si bine :)
rostu temei mi se pare inutila in ideea initiata de GabbY-Ghost deoarece Burn ca de alfel multe triburi de pe L27 s-au format prin fuziuni recrutari deci foarte putini din membrii cu traditie , sa generalizezi burn ar fi ca si cum ai zice: america ca are americani getbeget cand se stie cate popoare s-au refugiat sau ma rog, au inceput o noua aventura pe taramul cu promisiuni :)

deci se poate inchide in opinia mea
 

DeletedUser

Mandru ca fac parte din Burn :D
Aveti grija ce afaceri faceti cu noi pe viitor ca va ardeti :) (sau Burn in hell :))
pentru cultura generala in legatura cu reprezentanta conducerii Burn momentan ai informatii gresite :), conducere se mai schimba, odata cu relatiile care au dus la alianta respectiva


normal, la cate prietenii sunt pe harta (si intre triburi inamice) la cati spioni , la ce altceva sa te astepti :)

Cum poti tu sa comentezi? Ai rupt internele si acum te da-i mare jucator.. pfff
 

DeletedUser5970

Imi e rusine de profetul, de sekndlife de sisisi cu razboiul asta, pacat de faptul ca actuala conducere le pateaza numele, o sa-i contactez azi si sa le spun ca prieteni fiind, tot o sa ducem BURN-ul pe marginile prapastiei, cu tot cu blindajele voastre puerile.
 

DeletedUser2748

Cum poti tu sa comentezi? Ai rupt internele si acum te da-i mare jucator.. pfff

arata-mi un trib pe harta care nu face interne ?!


nu stiu unde ai vazut tu ca ma dau mare jucator de altfel si statistica(Tw stats) spune acelasi lucru ca sunt noob in ale jocului :) asta nu inseamna ca nu stiu strategie sau nu am experienta jocului "
Adaugă data: 10/31/07" :D
sau ca nu stiu cu ce se mananca, la cate figuri tertipuri am intalnit pe joc , la cate strategii marsave se reduce jocu ca de altfel este un joc si vad ca multi nu realizeaza acest lucru :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus