BURN - Trib de oameni "mici"

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In BURN, in momentul de fata nu mai sunt activi mai mult de 4-5 jucatori din cei initiali , iar voi stiti asta , nici flik nu e activ.
Quitana tu cred ca mereu ai fost buna de gura si ai umblat din floare in floare, in TH ai intrat ca refugiata , iar in ultima perioada tot ai tendinta sa te refugiezi in Avalon.
Cei din BURN care au ajuns la concluzia ca alianta cu TH nu mai trebuie mentinuta a fost in urma amenintarilor care au venit din TH si a discutiilor voastre in privinta celor din BURN.(nu BURN am rupt alianta cu TH , si nu BURN au fost cei care dupa ce alianta a fost rupta nu a anuntat, Dupa o luna doua alte triburi ne-au anuntat ca TH a renuntat la alianta)
Cei din TH au avut informatii din BURN si inca cred ca mai au,stiu destul de bine ca pana recent TH nu a fost privit nici o data rau.
IN burn au fost si poate si inca mai sunt jucatori care sustin TH chiar daca numarul lor a scazut cand au vazut cum va manifestati si aruncati cuvintele.

Va urez un joc placut.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tot respectul pentru tine vivip dar burn demonstreaza in continuare cum mi-a mai aratat-o pe alta lume ca e plin de lepre :) au lasat jucatori fara conducere sa promita unele lucruri in numele lor si nu au respectat acele intelegeri... personal o sa zambesc atunci cand o sa imi dau seama cat o sa se bata cu capu de tastatura unii de acolo cand le dispar sate :)
 

DeletedUser2748

In BURN, in momentul de fata nu mai sunt activi mai mult de 4-5 jucatori din cei initiali , iar voi stiti asta , nici flik nu e activ.
Quitana tu cred ca mereu ai fost buna de gura si ai umblat din floare in floare, in TH ai intrat ca refugiata , iar in ultima perioada tot ai tendinta sa te refugiezi in Avalon.
Cei din BURN care au ajuns la concluzia ca alianta cu TH nu mai trebuie mentinuta a fost in urma amenintarilor care au venit din TH si a discutiilor voastre in privinta celor din BURN.(nu BURN am rupt alianta cu TH , si nu BURN au fost cei care dupa ce alianta a fost rupta nu a anuntat, Dupa o luna doua alte triburi ne-au anuntat ca TH a renuntat la alianta)
Cei din TH au avut informatii din BURN si inca cred ca mai au,stiu destul de bine ca pana recent TH nu a fost privit nici o data rau.
IN burn au fost si poate si inca mai sunt jucatori care sustin TH chiar daca numarul lor a scazut cand au vazut cum va manifestati si aruncati cuvintele.

Va urez un joc placut.
aprob
icon14.gif



ei cred ca plebimea este indiferenta si credula la fel ca in politica romana :)
si ca doar ei au informatia orice jucator are acces la ro.twstats.com/ro27/index.php si se poate vedea cine este activ si cine nu, care de unde a plecat , care cate barbare ia si asa mai departe , cine se increde doar in propaganda lor se lasa usor manipulati si nu ajung departe :)
 

DeletedUser34078

Quitana tu cred ca mereu ai fost buna de gura si ai umblat din floare in floare, in TH ai intrat ca refugiata , iar in ultima perioada tot ai tendinta sa te refugiezi in Avalon.

Mai, vivip, nu stiu cine esti pe joc, sa-mi fac o prima impresie, ca dupa postul asta m-am lamurit :))
Insa, daca marturisesti ca ai baut ceva alcool, mai mult decat prevede luna iulie, chiar te iert pt. cum halucinezi mai sus.
Pentru cultura ta, refugiat e ala care fuge si care e haituit. De cand joc nu m-a caracterizat statutul asta cu care m-ai pricopsit matale. Cand eu ma bateam cu juma' de Ntsf si am stat rang 1 o luna zile, la diferenta considerabila de restul, matale abia farmai sa scoti primul nobil. ... si nu am de ce sa fug, sunt in tribul in care mi-am dorit sa fiu si sa raman pana la final, indiferent cum se va termina. Asa ca baga capu' sub dus si p'orma vii "curatit" sa iti ceri scuze :p
Aviz celor care mai au replici d'astea de prost gust si nu au toate "datele", nu mai pierdeti timpul sa ma provocati ca inca nu s-a gasit persoana sa ma "incolteasca" si mai ales cu aberatii!

Cat priveste ruperea aliantei, a fost o consecinta a gestului de spionaj al unui coleg de-al vostru si Gabi a parut firesc sa retrogradeze relatia cu voi in Pna, de-acolo pana la a intra in razboi cu noi alaturi de tbkm, e distanta mare. Lipsa de dialog si indiferenta nu a imbunatatit cu nimic relatiile dintre noi, pentru ca nu aveati nici un interes ci mai degraba pressing de la tbkm.
Dar stii ceva impresiile astea si feedback'ul vostru pe mine chiar nu ma intereseaza, doar am simtit nevoia sa partizez cu Gabi.
Asa ca stati flex ca nu va plange nimeni! :D
 

DeletedUser34078

aprob
icon14.gif



ei cred ca plebimea este indiferenta si credula la fel ca in politica romana :)
si ca doar ei au informatia orice jucator are acces la ro.twstats.com/ro27/index.php si se poate vedea cine este activ si cine nu, care de unde a plecat , care cate barbare ia si asa mai departe , cine se increde doar in propaganda lor se lasa usor manipulati si nu ajung departe :)

si tu mai lasa aprobatul ca esti paralel cu jocul!

PS: este ultimul meu post intr-un topic INUTIL!
Daca mai aveti reprosuri sau observatii la adresa mea va astept pm pe joc. Ca nu capatati ceva daca bravati pe-aici!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da quitana partial ai dreptate , cand tu erai rang 1 la aparatori eu abia farmam sa mai scot un nobili sa ajung rand 1 la puncte(si pt ca abia farmam nici nu am reusit), stiu ca erai in MTH(daca nu ma insel , tribul cavalerului danubian) , iar cand ai vazut ca nu o scoti la capat te-ai transfarat in TH pt ca aveai nevoie de mai mult sprijin (oricum TH te sprijinea si in MTH).Daca am gresit imi cer scuze , insa cum se numeste jucatorul care isi paraseste tribul atunci cand e atacat constant de un trib x.?
Legat de razboiul dintre TH si BURN am fost impotriva lui stiind de colaborarea triburilor noastre inca de pe lumea 5(daca nu gresesc), mi-am pus si colegii in cap dar la sfarsit dai mana libera majoritatii.
 

DeletedUser34078

Mai, iar esti in eroare, te rog controleaza-te, esti informat prost!
Am iesit din Mth deoarece am avut un conflict personal cu cavalerul, si doream un trib cu o viziune mai agresiva pt. a intari zona. Cand am plecat din MTH la nici-o luna, din pozitia de conducator, nu aveam razboi ci aveam razboiul meu personal cu aia, fiind oarecum izolata de restul tribului. Evident ca am mers in TH fiind incurajata de ei, si cu toate astea nu m-am lasat pana nu am fuzionat cu MTH si ne-am insusit si razboiul cu tbkm, ceea ce nu regret. Asa ca despre ce vbm si in calitate ma judeci tu pe mine? :|
Vezi-ti de treaba ta acolo si lasa-ma pe mine!
 

DeletedUser2748

quitana a spus:
si tu mai lasa aprobatul ca esti paralel cu jocul!
am zis eu undeva ca nu sunt paralel cu jocul ?! dimpotriva am zis ca-s noob :)


quitana a spus:
PS: este ultimul meu post intr-un topic INUTIL!

se vede ce te tii de cuvant deci minciuna este la ordinea zilei

ca de altfel nici respectarea regulilor un dublu post pt moderatori :)
 

DeletedUser18409

vivip,noi ne stim demult
quitana e genul de jucator f bun pe care nu ti-l doresti in trib cand esti conducator
intradevar,am avut divergente cu ea pt ca nu-i faceam pe plac de fiecare data
~MTH~ ar fi fost unul dintre triburile de top ale acestei lumi daca nu ar fi existat scandalurile unor jucatori fara viziune si caracter din trib,de altfel jucatori buni de triburi
si fara quitana si fara o asezare deosebita si cu multe razboaie,~MTH~ a facut legea in zona
tbkm a tremurat serios in zona
s-a facut fuziunea pt ca noi am dorit asta (mth si conducerea th) si nu quitana
ramasesem putini si eram loviti din pulte parti
cu toate astea,Vlad,decizia voastra de a intra in razboi fara o declaratie oficiala,este una miseleasca
intotdeauna am spus lucrurilor pe nume
daca tu esti conducator acolo,m-ai dezamagit
 

DeletedUser5970

in momentul in care ati fost coborati la pna, stiau cel putin 3 conducatori de la voi, pe care i-am anuntat personal.
Ca nu au vrut ei sa va spuna, e alta treaba.
 

DeletedUser

Care conducatori Gabi ? doar daca le-ai dat mesaje celor inactivi , iar tu stiai ca ei nu mai joaca.(daca nu ma insel erai prieten cu o parte din ei)
Iar BURN nu a fost deloc pregatit de acest razboi cu voi , doar 3,4 jucatori stiau sigur ca o sa inceapa razboiul contra voastra , iar din cei 4, 2 sau 3 nici nu au granita cu voi , insa chiar daca tu ai pus raportul in care ai gasit un sat mai bine aparat stii destul de bine ca granita lor cu voi la acel moment nu era deloc aparata , iar jucatorii care ii atacati au fost vizati prin Twstats.
 

DeletedUser7708

vivip, ține minte o vorbă.

Unde nu-i cap, vai de picioare.

Asta cred că rezumă toată povestea tribului BURN.
 

DeletedUser2748

hai hai dai cu lectiile
cine va credeti centru hartii?!!! :) o sa vedem noi cine rade la urma :D
 

DeletedUser40122

hai hai dai cu lectiile
cine va credeti centru hartii?!!! :) o sa vedem noi cine rade la urma :D

arion mie nu imi place sa fac misto de colegi sau de inamiki toti joaka de placere si nu as vrea sa ma cert cu cineva pentru un jok, imi pare rau cind citesc asa postari:(((
imi cer scuze daca team jignit aiki.



nu ne credem, chiar suntem

gabi nu stiu cine esti pe jok dar dupa comentarii pot sa inteleg ca esti din tribul TH........eu personal nu stiu care sint cauzile acestui razboi si nu ma intereseaza asta e razboi deci razboi.....

dar va rog nu va declarati invingatori nici voi inainte de a se incepe razboiul cu adevarat.
 

DeletedUser2748

eram ironic ... daca nu s-a inteles :) bineinteles ca stiu ca-s pozitionati fix in centru nu mi-am batut joc de nimeni nu am injurat pe nimeni de suparat poate am suparat dar era inevitabil :) eu doar iau atitudine cand altii nu o fac

eu numa supar si nu ma simt jignit :) pe/de nimeni
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus