BURN vs ~13~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Deleted User - 556077

deja a venit prima tura peste ea :)

are mare noroc ca atunci cand striga in tribu ala toti se pun in genunchi :))
 

DeletedUser4991

cata suferinta in burnu asta, inimaginabil.. rog sa se inchida topicul ca doar spam se face aici
 

Deleted User - 556077

cata suferinta in burnu asta, inimaginabil.. rog sa se inchida topicul ca doar spam se face aici

ti se pare ca se face spam lumea vorbeste de atacuri si alte conflicte intre aceste triburi ;)

daca erati in avantaj numai gura era de voi.

cunosc foarte bine situatiile de pe alte lumi.
 

DeletedUser4991

pai eu sunt in avantaj cu burnu..si nu, nu ma cunosti. spor la spam, poatea jungi senior member
 

Deleted User - 556077

ti se pare ca daca esti senior member esti mai destept?!

poate ai dreptate nu te cunosc pe tine.dar toti sunteti romani.pardon suntem ;)
 

DeletedUser

Esti acelasi profetul de pe lumea 3, care ti-ai luat-o de la sciti? :rolleyes:
 

DeletedUser

acum e spam .. si noi daca e sa "suferim" e pentru ca ne permitem .. cand veti avea si voi statistica favorabila puteti sa ne inchideti gura .. pana atunci noi suntem zmei :p
 

DeletedUser

pai statistica favorabila nu or sa aiba.... citeam niste mesaje : cika dau stergere cont ( asta din cauza ca se certatu de la inobilari interne) pfoaaaaaai
 

DeletedUser34828

voi omiteti ceea ceeste mai important:aveti aliante pana si cu triburile satelit ce va inconjoara ca sa puteti ataca pe cei din ~13~.
asa ca nu mai va tot laudati....fiti putin decenti si mai intai multumiti unor triburi ca va tin in carca si fara de care erati de mult "arsi" in flacarile acestui joc si mai apoi sa faceti calcule matematice.
oricum,va doresc succes la spam.acolo sunteti primii.recunosc ca nu va intrece nimenea.
 

DeletedUser

voi omiteti ceea ceeste mai important:aveti aliante pana si cu triburile satelit ce va inconjoara ca sa puteti ataca pe cei din ~13~.
asa ca nu mai va tot laudati....fiti putin decenti si mai intai multumiti unor triburi ca va tin in carca si fara de care erati de mult "arsi" in flacarile acestui joc si mai apoi sa faceti calcule matematice.
oricum,va doresc succes la spam.acolo sunteti primii.recunosc ca nu va intrece nimenea.


Voi cei din "13" atzi migrat in N triburi si N fuzionari , sunteti pe primul loc doar cu punctele in rest varzaaaaaaaaaaa
 

Deleted User - 556077

Burn nu isi incalca cuvantul spre deosebire de voi ;)

si mai e ceva tu omiti cel mai importat fapt ca triburile 2011 si ~13~ mai sunt pe harta datorita fuziunilor.

sincer doar cei din BW merita respect dar iau prostit si pe ei cei din KEGEL sau punct sau Inbz sau escape sau cine au mai fost nici nu imi mai amintesc :))))))
 

DeletedUser34153

deja a venit prima tura peste ea :)

are mare noroc ca atunci cand striga in tribu ala toti se pun in genunchi :))


din cate stiu,statistica imi e net favorabila.sa nu mai spun ca ati cam esuat cu asa zisa ultima actiune impotriva mea

oricum la spam si laude,nu va intrece nimeni:)
 

DeletedUser

voi omiteti ceea ceeste mai important:aveti aliante pana si cu triburile satelit ce va inconjoara ca sa puteti ataca pe cei din ~13~.
asa ca nu mai va tot laudati....fiti putin decenti si mai intai multumiti unor triburi ca va tin in carca si fara de care erati de mult "arsi" in flacarile acestui joc si mai apoi sa faceti calcule matematice.
oricum,va doresc succes la spam.acolo sunteti primii.recunosc ca nu va intrece nimenea.

as spune ceva da te superi .. ma rezum la atat .. nu e vina mea ca voi nu aveti un strateg bun care sa va asigure o stabilitate
a si inca ceva .. noi nu bagam strambe aliatilor vostri cum ati incercat voi doar doar sa inceapa un alt razboi sa nu v-o luati urat de tot .. dar na .. si asta face parte din joc .. daca nu puteti curat jucati cum puteti
 

DeletedUser

ma intreb ce o patit Darkside2 :D
se pare ca fantomele l-au bantuit si a pierdut satele :)))))))))))))))))))))))))
urletele celor inobilati intern:)
 

Deleted User - 556077

din cate stiu,statistica imi e net favorabila.sa nu mai spun ca ati cam esuat cu asa zisa ultima actiune impotriva mea

oricum la spam si laude,nu va intrece nimeni:)

corect iti este favorabila,

partial ai dreptate si ca am esuat cu acea actiune dar ai avut de suferit la capitolul aparare de pe urma ei trebuie sa te gandesti pe viitor ca se va termina apararea ;)

si oricum vad ca sa terminat sprijinul din ~13~ acum ai trecut in 2011 poate poate :))
 

DeletedUser

"pai ti-am zis ca sa sti ..eu nu te atac..ti-am zis pt mine prea putin conteaza tribul.

si eu acum am altceva de facut..s-a gasit un destept de la tine sa ma spioneze..asta este :p"

citez pe un "Mare" jucator din 2011 :)
 

DeletedUser

din cate stiu,statistica imi e net favorabila.sa nu mai spun ca ati cam esuat cu asa zisa ultima actiune impotriva mea

oricum la spam si laude,nu va intrece nimeni:)

jocul se numeste "triburile" .. ar trebui sa te gandesti si la colegii tai totusi .. eu am pus statistica pentru toti .. nu am nominalizat un jucator .. dar poate asta iti e gandirea si vrei doar tu sa te afirmi pe spinarea altora .. cu toate ca eu cred ca te sprijina masiv colegii tai .. urat ca nu i-ai mentionat


gaby .. acum ma dau cu ruj :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus