BURN Vs. K1

  • Autor subiect DeletedUser6054
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6054

cu asta s-a explicat lipsa de fair-play:D

care lipsa de fair play? si explicatiile tale sunt total ilogice, eu nu urmaresc maruntisuri ca tine, eu voi fi multumit cand nu voi mai vedea K1 pe lumea 6...ce luati voi sunt jucatori activi, ce luam noi sunt jucatori inactivi; noi concediem jucatorii inainte sa fie innobilati de voi...tu te auzi putin cand gandesti cu voce tare? mai gandeste inainte sa vorbesti ca s-ar putea sa te faci de ras, cand vor citi si altii prostiile tale.
 

DeletedUser8835

eu am zis doar ceea ce poate fi dovedit...media punctelor arata ce sate luati voi(si noi)..iar acel jucator a fost dat afara din trib cu 10 minute inainte de a fi innobilat..am dat nume(FEAST)..twstats.com spune tot...daca doar la statistica tineti, ma intreb cat mai dureaza pana incepeti sa recrutati din K1...eu astept sa va aratai valoarea fenomenala de care se tot vorbeste, ca vorbele nu ajung...tu aici iar arunci vorbe si atat..cat timp sunt dovezi, nu contrazice, ca e stupid;)

am vazut ca nu urmaresti maruntisuri...ca doar am avut o saptamana acel sprijin, marunt ce-i drept, de la tine:)[nu nega, ca nu vreau sa mai fac upload si la imaginile rapoartelor]...totusi uite ca maruntisurile conteaza...si prin atentia la detalii am adus tribul K1 in top10, fara a ne baza pe renumele de pe alte lumi:)

dovezile[...ca nu obisnuiesc sa gandesc cu voce tare..eu gandesc de mai multe ori, asa nu risc sa scot pasarele;)]:






...daca desfiintarea K1 pe L6 te va multumi, iti recomand sa dai "stergere cont", ca nu se va intampla:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6054

twstats vorbeste? hai ca iti inchid gura imediat!!! si sa nu te mai aud, ca nu stii ce vorbesti...
 

DeletedUser8607

Cei drept o sa fie un razboi mai lung decat cel cu ATR(2-3 zile sau cat a fost). Intr-un final tot BURN va avea de castigat de pe urma lui. Is convins.
 

DeletedUser6054

eu am zis doar ceea ce poate fi dovedit...media punctelor arata ce sate luati voi(si noi)..iar acel jucator a fost dat afara din trib cu 10 minute inainte de a fi innobilat..am dat nume(FEAST)..twstats.com spune tot...daca doar la statistica tineti, ma intreb cat mai dureaza pana incepeti sa recrutati din K1...eu astept sa va aratai valoarea fenomenala de care se tot vorbeste, ca vorbele nu ajung...tu aici iar arunci vorbe si atat..cat timp sunt dovezi, nu contrazice, ca e stupid;)

am vazut ca nu urmaresti maruntisuri...ca doar am avut o saptamana acel sprijin, marunt ce-i drept, de la tine:)[nu nega, ca nu vreau sa mai fac upload si la imaginile rapoartelor]...totusi uite ca maruntisurile conteaza...si prin atentia la detalii am adus tribul K1 in top10, fara a ne baza pe renumele de pe alte lumi:)

dovezile[...ca nu obisnuiesc sa gandesc cu voce tare..eu gandesc de mai multe ori, asa nu risc sa scot pasarele;)]:






...daca desfiintarea K1 pe L6 te va multumi, iti recomand sa dai "stergere cont", ca nu se va intampla:)





Ai adus tribul in top 10 prin fuziune, asta clar, si cand zic ca vorbesti prostii iti si dovedesc. Ai zis ca urmaresti statisticile, si ca twstats nu minte: daca verifici jucatorul Feast, apare ca iinobilat de catre neck de la voi: KenT 8 (418|504) K54 4,695 Feast neck [K1] 22nd July 2008 - 20:45:00 iar concediat a fost ulterior cum e si logic.
22.07.
22:57 Feast a fost concediat de către Prophettul.

Asa ca nu mai imi tine mie rostul cum fac concedierile, cand si de ce, esti in top 10 datorita acelei fuziuni, dar la cat de mult vorbesti nu vei mai fi mult timp acolo, si ti-am demonstrat ca vorbesti fara sa gandesti inainte. Apropo Moon Demon am auzit ca s-a lasat tare greu cand l-ai innobilat...si de ce ai jucatori inchisi dupa atacurile de aseara? din prea mult fair play banuiesc. Asta e ultimul meu post, si nu iti mai raspund, pt ca nu are rost sa intru in polemica cu tine, pentru mine vor vorbi rezultate, pentru tine vor ramane doar cele scrise aici de tine. Bye si spor la inobilari in continuare.
 

DeletedUser8835

twstats vorbeste? hai ca iti inchid gura imediat!!! si sa nu te mai aud, ca nu stii ce vorbesti...

cu ce mi-ai inchis gura?..eu stiu ca omul nostru trimis la margine un jucator fara trib, om care era in BURN...si twstats confirma..corect?..FEAST nu e in BURN la ora respectiva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8835

Ai adus tribul in top 10 prin fuziune, asta clar, si cand zic ca vorbesti prostii iti si dovedesc. Ai zis ca urmaresti statisticile, si ca twstats nu minte: daca verifici jucatorul Feast, apare ca iinobilat de catre neck de la voi: KenT 8 (418|504) K54 4,695 Feast neck [K1] 22nd July 2008 - 20:45:00 iar concediat a fost ulterior cum e si logic.
22.07.
22:57 Feast a fost concediat de către Prophettul.

Asa ca nu mai imi tine mie rostul cum fac concedierile, cand si de ce, esti in top 10 datorita acelei fuziuni, dar la cat de mult vorbesti nu vei mai fi mult timp acolo, si ti-am demonstrat ca vorbesti fara sa gandesti inainte. Apropo Moon Demon am auzit ca s-a lasat tare greu cand l-ai innobilat...si de ce ai jucatori inchisi dupa atacurile de aseara? din prea mult fair play banuiesc. Asta e ultimul meu post, si nu iti mai raspund, pt ca nu are rost sa intru in polemica cu tine, pentru mine vor vorbi rezultate, pentru tine vor ramane doar cele scrise aici de tine. Bye si spor la inobilari in continuare.

moon demon nu era in burn...avea in schimb cel mai mare sat pe zona atunci, sat ce e al meu acum.

cat despre rezultate, sunteti un trib cu punctaj dublu decat K1..trebuia sa terminati demult cu noi

cat despre jucatoriul incuiat...shit happens
 

DeletedUser

apropo, am si acum sprijin pe satul lui feast:D , ce-mi plac "burnerii" astia:D
 

DeletedUser

dar de sebaa ce poate sa ne spuna:)), avea vreo 4-5 sate , i-au fost luate 2 si l-au dat afara:)), fortza burnerii:)))
 

DeletedUser6054

Sebaa a fost concediat pentru inactivitate, nu pentru ca a pierdut sate, noi nu tinem inactivi in trib, asa cum ati zis voi ca noi innobilam jucatori inactivi de la voi, si voi jucatori activi de la noi. Cum de altfel un jucator care cere sprijin cand are adeziunea deja scazuta, este concediat direct, din acelasi motiv - imi pare rau ca va tot stric statisticile, dar momentan imi conduc eu tribul, nu voi.
 

DeletedUser6054

cu ce mi-ai inchis gura?..eu stiu ca omul nostru trimis la margine un jucator fara trib, om care era in BURN...si twstats confirma..corect?..FEAST nu e in BURN la ora respectiva


si vrei sa-ti dau sitter sa vezi ca a fost concediat cand avea 0 puncte? sau mai bine da in judecata twstats-ul ca ti-a stricat statisticile :)))
 

DeletedUser6054

moon demon nu era in burn...avea in schimb cel mai mare sat pe zona atunci, sat ce e al meu acum.

cat despre rezultate, sunteti un trib cu punctaj dublu decat K1..trebuia sa terminati demult cu noi

cat despre jucatoriul incuiat...shit happens



tu te uiti numai la statistici, numai la clasamente, numai la punctaje, si risti sa pierzi esentialul...esentialul pt tine este sa iei sate din BURN(strategie pe termen scurt care implica si rezultate imediate), BURN urmareste cucerirea pozitiilor strategice, consolidarea zonelor vulnerabile si formarea unei granite compacte cu voi (strategie pe termen lung ce va da roade mai tarziu)...multumit/a de raspuns?
 

DeletedUser8835

ok...sunt eu mai noob, dar nu cred ca strategia cuiva pe termen lung implica pierderea de sate pe termen scurt..dar sunt mai nou in TW..probabil mai am de invatat:)
 

DeletedUser8835

si pt ca nu a dat nimeni povestea pana acum..de unde a inceput razboiul...[/b ]

Salutare :)) a spus:
diNk4kBT în data de 17.07. la ora 00:07
Ce faci mai ?:)
Faci Front comun cu Dusmanii mei !?:((

claudiniho în data de 17.07. la ora 06:46
ei na

claudiniho în data de 17.07. la ora 07:37
dar tu erai in burn?..si de cand facem fronturi?:))..ca la noi nu se discuta nimic de vreun front..

diNk4kBT în data de 17.07. la ora 12:29
da...sunt de mult in BURN :p
PAi...Au venit ceva membrii din fostul ATR (cu care eram in razboi) pe la voi prin trib.. :)

claudiniho în data de 17.07. la ora 12:32
si de cand inseamna asta ca facem front comun? sau impotriva cuiva?

claudiniho în data de 17.07. la ora 12:32
noi nu facem nici un front cu nimeni:))

diNk4kBT în data de 17.07. la ora 12:33
Pai prin intrarea lor in tribul tau, si continuarea atacurilor asupra lor... sa nu`mi spui ca voi nu`i veti ajuta...

claudiniho în data de 17.07. la ora 12:36
aham..sa inteleg ca voi atacati absolut toti jucatorii din atr..sau daca nu cei care au intrat la noi erau cei atacati...:))

diNk4kBT în data de 17.07. la ora 12:38
Pai, noi continuam razboiul cu jucatorii din ATR :)
O parte au venit la voi, alta parte s-au dus in DARK.

Multi dintre acei jucatori au devenit ferme sigure sau prade usoare. Nu zic toti, insa pana si fostii lor intemeietori au fost prade usoare...ce sa mai spun de Jucatori...

claudiniho în data de 17.07. la ora 12:40
intemeietorii sunt multi noobi...cat despre jucatori..atata timp cat nu ni se demonztreaza ca au fost atacati dinainte de a intra in trib..ii vom apara...daca atacati dupa, nu inseamna ca atacati jucatori atr ci jucatori k1, si atunci voi veti crea fronturi, nu noi, dupa cum ziceam, noi nu cream nici un front

claudiniho în data de 17.07. la ora 12:41
suntem total impartiali cu absolut toata lumea

diNk4kBT în data de 17.07. la ora 12:42
Ok, insa esti Constienta ca prin primirea jucatorilor se vor crea Fronturi.

Nu poti nega asta. Orice Conducator trebuie sa-si asume acest risc.


In fine...:)

claudiniho în data de 17.07. la ora 12:44
nu stiu unde vrei sa ajungi..eu am zis ceva..si de asta sunt constient:))

diNk4kBT în data de 17.07. la ora 12:50
Ok, o sa fac o lista de Refugiati dupa care ti-o voi prezenta tie si Rapoartele de Atac pentru fiecare dintre Regugiati ... este ok !?

claudiniho în data de 17.07. la ora 12:52
dap

claudiniho în data de 18.07. la ora 10:47
urmeaza inca un val de recrutari din DARK..acel trib se va dizolva..daca intra vreo ferma, trimiti raportul, si va ajutam sa-i innobilati

diNk4kBT în data de 18.07. la ora 11:22
Dark ne sunt trecuti la Dusmani...
Fuziune placuta.
Din pacate sunt sigur ca se va continua Razboiul cu noul trib in care se vor afla cel mai multi "ATR"...

claudiniho în data de 18.07. la ora 12:11
Nu stiu ce functie are respectivul in trib, dar am dori sa fim anuntati daca vom fi considerati dusmani de un alt trib..multumesc..te salut!

Mesajele acestea au fost trimise de către claudiniho mai departe.

Prophettul în data de 18.07. la ora 12:15
Stiati ca noi suntem in razboi cu ei, si totusi ii primiti la voi in trib, noi tot vom continua sa-i atacam, vrem sa terminam ce am inceput. Si eu te salut.

claudiniho în data de 18.07. la ora 12:18
Daca ai citit toate mesajele, stii ce ai de facut..mi se pare corect..jucatorii schimba triburile..asa e jocul..mai ales ca e la inceput..daca nu puteti demonstra ca respectivul a fost atacat inainte de a intra in trib, il vom sustine..ar fi mai simplu pt voi sa-i anuntati exact pe cei atacati deja, sa-i concediem

Prophettul în data de 18.07. la ora 12:21
aici nu e vorba de ferme, e vorba de razboi, prietenii dusmanului meu ii pot considera dusmani, eu nu vreau un conflict cu voi, dar noi nu am destramat ATR, ne-am batut cu DARK, ca acum sa va uniti fortele cu dusmanii nostri iar noi sa stam cu mainile in san. Din toate fuziunile posibile care le puteati face ati ales exact tribul cu care suntem noi in razboi.

claudiniho în data de 18.07. la ora 13:05
hmm..dar odata ce intemeietorul ATR..sau DARK..sau cum se mai numeau, dizolva tribul, din ceea ce imi zici, membrii ce erau in trib nu au voie sa se duca altundeva, ci doar sa astepte sa fie atacati de voi..noi doar am primit niste jucatori care ramaneau fara trib...si pt o buna colaborare am cerut o eventuala lista cu refugiati..e firesc sa nu primim refugiati..dar ma indoiesc ca toti 100 erau simultan sub atacuri...o singura rugaminte mai avem..daca hotarati sa ne treceti cu rosu aprins, sa ne anuntati...noi nu vedem un motiv de razboi intre K1 si BURN..noroc!

Prophettul în data de 18.07. la ora 13:09
nu a ramas nici un jucator fara trib, si bineinteles ca puteti sa-i primiti, nu va interzic eu asta, voi faceti ce vreti e treaba voastra, dar si eu imi voi vedea de treaba mea in continuare. da, veti fi anuntati in cazul un razboi. Salut.

Prophettul în data de 18.07. la ora 21:15
Sunteti trecuti la dusmani. Bafta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8835

nu am fost niciodata trecut in profilul tribului ca lider..ce e asa comic, in afara de tine? Nu a zis nimeni ca sunt lider, nici eu macar..deci "faimosule" lider..ma "leshi"?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6054

te las bineinteles; sa-ti faci un CV cu activitatea ta pe triburile.ro, poate vorbesc cu niste prieteni sa te primeasca la ei, dar nu garantez ca nu vei fi concediat, asta numai de tine depinde :) si intru aici doar sa-mi fac numarul comic, pentru a te mai destinde un pic, sa nu faci o tragedie din asta, viata merge inainte, cu sau fara tribul pe care l-ai tot laudat atat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus