BURN Vs. K1

  • Autor subiect DeletedUser6054
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8835

te las bineinteles; sa-ti faci un CV cu activitatea ta pe triburile.ro, poate vorbesc cu niste prieteni sa te primeasca la ei, dar nu garantez ca nu vei fi concediat, asta numai de tine depinde :) si intru aici doar sa-mi fac numarul comic, pentru a te mai destinde un pic, sa nu faci o tragedie din asta, viata merge inainte, cu sau fara tribul pe care l-ai tot laudat atat.

e bine..un adult retrage cand zice lucruri false..deci NU am fost lider K1..cat despre recomandari, nu am nevoie..nu am un CV impresionant, deoarece joc de curand, dar am reusit sa bat jucatori care se laudau cu un anumit CV..cat despre trib, are multi jucatori de valoare, dar orice padure are uscaturile ei;)
 

DeletedUser

Mr Cold
Puncte: 45.866
Rang: 59
Trib: K1
» Scrie un mesaj

Sate Coordonate Puncte
:D:DAudrey HepBURN 421|470 6.279
BURN another day! 418|470 4.392
BURN baby! 430|475 6.026
BURNichi :)) 425|471 6.435
BURNing your S 431|468 4.851
James CoBURN 425|469 4.375:D:D
Smells like BURNed chicken 422|472 6.402
Some1 was BURNed 420|472 3.265
That BURNing beast 449|446 3.841


deci parerea mea ,k1 membri 46,burn 300
 

DeletedUser7072

aia e aproape nimic. bafta amandurora. inca nu s-a anuntat nici un posibil alt trib care sa fi intrat in acest razboi. astia chiar nu au aliati? sau fac un 1v1?
 

DeletedUser10105

daca ajungi sa discuti cu unul ca el ( claudiniho ) , inseamna sa cobori pana la radier ! doamne...ce jucator !?
 

DeletedUser10105

si inca o data ! daca vreti razboi ...faceti cu ~TOP~ ...DAR PROBABIL CA NU PUTETI ! ...SI AICI MA REFER LA DOMNUL claudiniho
 

DeletedUser8835

probabil singurul motiv pentru care faci aceasta provocare este acela ca nobilii mei nu ajung pana la tine, sau poate pentru ca stii ca top e nul pe k44 (acolo unde se duce razboiul cu burn, in caz ca nu stiai si doreai doar sa te bagi in seama), sau poate pentru ca habar n-ai cum si unde e localizat top, si consideri ca te poti bate cu toata harta...ca sa nu mai zicem ca declaratii de astea de "amor" poti face diplomatilor tribului, si nu intr-un mesaj off-topic pe forumul extern
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

K1 se tine bine, are jucatori buni si nu sta rau nici la statistici insa in urma cu ceva timp diferentza de sate de pe K44 era cam de 150, acum se apropie de 600... nu pentru ca le-am fi luat noi multe sate, insa multi jucatori au fugit de razboi, iar noi mai avem treaba si cu alte triburi... le va fi greu sa recupereze diferentza
 

DeletedUser

deoarece in loc sa se lupte cu noi tribul burn prefera sa inobileze sate de barbari:D
 

DeletedUser

nu-i chiar asa, innobilam si jucatori mari si mai avem si alte razboaie, ce-i drept mai nesemnificative :D felicitari oricum din 50 de membrii cati sunteti razboiul il duc decat cativa mai semnificativi : tu, MrCold si claudinho in special ... chiar dak pierdeti (ca e inevitabil :p) sunteti niste jucatori remarcabili
 

DeletedUser

Side 1: BURN

Side 2: K1

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 934
Tabăra 2: 297
Diferență: 637

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 19
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,309,233
Tabăra 2: 611,969
Diferență: 1,697,264

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60,190
Tabăra 2: 75,168
Diferență: 14,978

image.php


------------------------------------

Side 1: BURN

Side 2: K1

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 195
Tabăra 2: 36
Diferență: 159

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 4
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 628,893
Tabăra 2: 117,006
Diferență: 511,887

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 15,189
Diferență: 15,189

image.php
 

DeletedUser

wooow.... cand am vazut statisticile acestea nu mi'a venit sa cred... am facut si o harta si am observat ca satele parasite sunt pe post de disparitie in K44, mai exact in zona lor... orare de ce ? :rolleyes:

nu ma intelegeti gresit, nu am nimic cu burn, chiar ii respect dar sunt curios cat timp vor mai duce pana sa intre intr'un razboi puternic... dar de curiozitate ce razboaie importante mai duceti de nu va intereseaza K1 :eek:
 

DeletedUser

nu cred, mai degraba pare ca isi scot trupele din sate cnad ataca k1, asta daca au :p , partea a doua e alta, cum o mana de oameni de 50 de membri sa aiba avantaj contra burn care sunt locul 1 si au 300 de membrii... daca o tin tot asa o saptamana pe cuvantul meu ca fac alianta cu ei :D
 

DeletedUser

scuze de dublu post... dar ma uitat sa zic ceva, cine stie poate ii vom ajuta in razboi .... poate nu... vedem ce ne rezerva viitorul.

respect K1 rulez :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus