BURN Vs. K1

  • Autor subiect DeletedUser6054
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6054

Tribul BURN declara Razboi tribului K1, pentru ca au ales sa fuzioneze cu dusmanii nostri, -Dark-(fostul ~ATR~). Cei mai buni sa invinga!
 

DeletedUser11086

BURN-Roz
K1-Albastru
imagephpqx8.png


Dupa cum se vede si mai sus, Burn spun eu este aranjat mai bine , dar oricum burn va castiga fiindca ii stiu de pe L3 cum ataca si cum se apara :)
 

DeletedUser

unde vezi tu mai bn aranjat pe burn ma,din contra k1 par mai bn grupati,cel putin acolo spre vest-centru,e foarte strans
 

DeletedUser11086

incet incet burn ii va inconjura aproape si ii va ataca oe mai multe flancuri deci, va fi cam greu pentru cei din k1 sa se apere ;)
 

DeletedUser

is mai tari burn si mai bine organizati..cred ca cum au facut cu ATR asa vor face si cu astia
 

DeletedUser

degeaba k1 este inconjurat numai de burn, asa ca la un razboi tribul burn va iesi invingator. :D
 

DeletedUser10849

...

ii fakem periculos pe K-1 ce sa le facem dak au fuzionat cu cu dusmanii tribului nr 1:D
 

DeletedUser7072

sti cum se zice cand te inconjoara inamicul? ca poti ataca in mai multe parti ;) asteptam rapoarte. defapt eu astept rapoarte dar baniesc ca mai sunt si altii in situatia asta
 

DeletedUser8835

cat timp nu joaca exact aceeasi jucatori de pe L3, BURN ar avea doar avantajul cantitatii..au cu 50% mai multe sate pe k44, unde va fi batalia mai mare..in rest, toata treaba e circumstantiala

renumele facut pe alta lume nu ar trebui sa-si spuna cuvantul intr-un razboi, iar experienta e data de jucatori, nu de trib
 

DeletedUser

conteaza in primul rind organizarea si implicarea conducerii in activitatile tribului. pe lumea 4 TRX-ul are o conducere activa ,ce se implica in gestionarea tuturor problemelor si astfel au ajuns pe locul 1.
daca cei din conducere intra pe forum din an in paste si atunci doar pt al concedia pe x sau y ,tribul nu are nici o sansa.
cistiga cei mai bine organizati si a caror conducere este activa
 

DeletedUser

si totusi va bateti sau nu ???cei din BURN le-ati luat vreun sat???
 

DeletedUser

Side 1: BURN

Side 2: K1

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8
Tabăra 2: 6
Diferență: 2

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22,810
Tabăra 2: 24,609
Diferență: 1,799

image.php
 

DeletedUser

kam la egal...e greu de spus...oricum va urez bft celor din BURN e foarte tare acest trib si am incredere in el !
 

DeletedUser8835

vor avea nevoie de bafta..daca se face statistica pe ultima saptamana, de cand a fost declarat razboiul, BURN si-o ia:)

daca se urmaresc innobilarile, se poate observa ca BURN are tendinta sa fenteze ststistica...a se vedea jucatorul FEAST, membru BURN, care a ramas subit fara trib cu 10 minute inainte de a fi cucerit de K1..rog mai mult fair-play pe viitor...nu de alta, dar BURN a declarat razboi...sa-si asume raspunderea

deasemenea, pastrand aceste date, se poate observa ca BURN au o medie a satelor luate de la K1 destul de mica...K1 ia jucatori activi din BURN, iar BURN curata K1 de inactivi..multumiri pe aceasta cale:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vor avea nevoie de bafta..daca se face statistica pe ultima saptamana, de cand a fost declarat razboiul, BURN si-o ia:)

daca se urmaresc innobilarile, se poate observa ca BURN are tendinta sa fenteze ststistica...a se vedea jucatorul FEAST, membru BURN, care a ramas subit fara trib cu 10 minute inainte de a fi cucerit de K1..rog mai mult fair-play pe viitor...nu de alta, dar BURN a declarat razboi...sa-si asume raspunderea

deasemenea, pastrand aceste date, se poate observa ca BURN au o medie a satelor luate de la K1 destul de mica...K1 ia jucatori activi din BURN, iar BURN curata K1 de inactivi..multumiri pe aceasta cale:)

FEAST a fost concediat dupa innobilare.
 

DeletedUser6054

vor avea nevoie de bafta..daca se face statistica pe ultima saptamana, de cand a fost declarat razboiul, BURN si-o ia:)

daca se urmaresc innobilarile, se poate observa ca BURN are tendinta sa fenteze ststistica...a se vedea jucatorul FEAST, membru BURN, care a ramas subit fara trib cu 10 minute inainte de a fi cucerit de K1..rog mai mult fair-play pe viitor...nu de alta, dar BURN a declarat razboi...sa-si asume raspunderea

deasemenea, pastrand aceste date, se poate observa ca BURN au o medie a satelor luate de la K1 destul de mica...K1 ia jucatori activi din BURN, iar BURN curata K1 de inactivi..multumiri pe aceasta cale:)



asteapta sa ajungem sa facem o granita adevarata cu voi, si apoi veti vedea innobilari, la granita cu voi am 10-15 jucatori :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus