BURN Vs. K1

  • Autor subiect DeletedUser6054
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12439

vor avea nevoie de bafta..daca se face statistica pe ultima saptamana, de cand a fost declarat razboiul, BURN si-o ia:)

daca se urmaresc innobilarile, se poate observa ca BURN are tendinta sa fenteze ststistica...a se vedea jucatorul FEAST, membru BURN, care a ramas subit fara trib cu 10 minute inainte de a fi cucerit de K1..rog mai mult fair-play pe viitor...nu de alta, dar BURN a declarat razboi...sa-si asume raspunderea

deasemenea, pastrand aceste date, se poate observa ca BURN au o medie a satelor luate de la K1 destul de mica...K1 ia jucatori activi din BURN, iar BURN curata K1 de inactivi..multumiri pe aceasta cale:)


si mie mi s-a intamplat acelasi lucru.cind am atacat un membru burn si aveam nobilul pe drum jucatorul pe care il atacam a fost dat afara din trib.si n-a primit sprijin de loc.
 

DeletedUser

diferenta de sate creste pe K44...
1 BURN 6,56 Mio. 1.167
2 K1 1,56 Mio. 289
 

DeletedUser1924

Felicitari BURN ... Prophetul se ridica la asteptarile mele ! Felicitari inca odata.
 

DeletedUser

Side 1: BURN

Side 2: K1

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18
Tabăra 2: 20
Diferență: 2

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 66,996
Tabăra 2: 77,465
Diferență: 10,469

image.php
 

DeletedUser1924

Spuse cel numit "plimbaretul"
Cred ca ai vizitat toate triburile de pe L6...curiosule.
 

DeletedUser

Ce pot spune... din nou o zic si nu imi place 43 de membri dau clasa celor 252 de membri... :p

Tot respectu din partea MaSoN'ilor pentru K1.... BURN cred ca stiti tot ce urca trebuie sa si coboare :))
 

DeletedUser

daca ai sti cat de rosie este harta burn nu cred ca ai mai spune ca ne dau clasa... atata timp cat nu domina clar la niciun capitol nu cred ca se poate afirma ca ne dau clasa


Side 1: K1

Side 2: BURN

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 431
Tabăra 2: 1,775
Diferență: 1,344

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 27
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,093,425
Tabăra 2: 5,923,683
Diferență: 4,830,258

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 92,658
Tabăra 2: 139,615
Diferență: 46,957

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8835

pai fa singur proportia BURN-K1 din toate punctele de vedere..si iti garantez ca BURN iese ca un trib de nimic
 

DeletedUser

da.... si apoi o sa fac si proportia mason-burn sa vedem daca mai suntem de nimic... cu toate ca daca pun toata familia depasesc lejer 1000 de membrii
 

DeletedUser8835

K1 nu are famil;ie cu nimeni..daca voi aveti mai multe triburi la dusmani, nu le face pe acelea familie cu noi...vezi ca arunci niste afirmatii fara baza
 

DeletedUser

nu m`am referit ca aveti famile cu ei :p:p stiu ca sunteti mai buni de atat:) dar nu eram de acord cu fraza ca suntem un trib de nimic :p
 

DeletedUser8835

atunci fa strict proportia BURN-K1..noi ne respectam ca trib..avem pretentia sa fim respectati si de ceilalti..fara confuzii, sau suprapuneri cu alte triburi
 

DeletedUser

Ce pot spune... din nou o zic si nu imi place 43 de membri dau clasa celor 252 de membri... :p

Tot respectu din partea MaSoN'ilor pentru K1.... BURN cred ca stiti tot ce urca trebuie sa si coboare :))

Imi cer scuze ca am intervenit cu un OffTopic aici dar nu m-am putut abtine... :))


Side 1: BURN

Side 2: MaSoN »MaSoN

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,780
Tabăra 2: 2,639
Diferență: 859

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 12
Diferență: 29

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,947,028
Tabăra 2: 7,362,257
Diferență: 1,415,229

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 261,782
Tabăra 2: 62,839
Diferență: 198,943

image.php



Felicitari si Masonilor...:rolleyes:
 

DeletedUser

daca imi permiteti sa continui off-topicul, daca introduci si (mason si C.M.R., trib ce face parte din familia mason ,ai vedea ca diferenta creste considerabil :)
 

DeletedUser6054

Ce pot spune... din nou o zic si nu imi place 43 de membri dau clasa celor 252 de membri... :p

Tot respectu din partea MaSoN'ilor pentru K1.... BURN cred ca stiti tot ce urca trebuie sa si coboare :))



Din pacate pt voi, cred ca suntem cel mai stabil trib, nu am avut aproape deloc fluctuatii in clasament, exaceptand perioada in care am urcat pe locul 1, pt a cobora apoi din nou pe pozitia a doua, si acolo am ramas de foarte multa vreme; in rest...cainii latra, ursul merge mai departe. Bafta tuturor.


P.S. Cat despre familia MASON, unde-s mai multi de 1, deja apar neintelegeri, prea multe triburi, prea multe orgolii, fiecare trib are zona lui, si interesele lui si va fi foarte greu ca aceasta familie sa reziste, mult prea multe triburi...nu intotdeauna e valabila zicala: "unde's multi puterea creste..." Asta este parerea mea personala, timpul va decide daca am dreptate...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus