Burn Vs. Punks ???

  • Autor subiect DeletedUser6919
  • Data de început

DeletedUser6919

Burn Vs. Punks...Asta e intrebarea care ma macina de cateva zile...Avand in vedere ca la inceput a fost un PNA si acum sa rupt si se iau sate...am parerea ca 'poate' dar numai 'poate' va fi un razboi:rolleyes: poate se va incheia cu o aliantza sau iarasi cu un PNA....voi ce parere aveti?
 

DeletedUser

Din data de 10.04, pana acum, PUNKS au luat 44 de sate de la BURN, iar BURN 52 de la PUNKS.
Aproape jumate din cuceriri au avut loc in ultimele 3 zile.

Prima cucerire pe ziua de azi:
Nume sat Fostul proprietar Proprietar nou Timp
alex. 1 D (653|368) K36 alex12345 [PUNKS] padurarii [BURN] 01.05.2008 02:12:48
 

DeletedUser4863

PAREREA MEA :D Sa rupa LR alianta cu ei sa vdm Care Castiga :p:p:p
 

DeletedUser5981

LR are acum PNA cu punks...mai incolo stim cu totii ce urmeaza :p:D
 

DeletedUser2786

lr-ul va cadea in scurt timp. se va imprastia in tribulete mici. e chestia de timp. burn e imprastiat iar punks e mai compact
 

DeletedUser4863

hey freesoul daca PUNKS este un trib compact si au experienta in acest joc eu ma las de triburi si ma apuc de Solitario!:rolleyes:
 

DeletedUser4863

pai dc sa renunt!

Imi place sa i-au sate cu cate 50k Defensa in ele ! Doar asa sa ii oftic...Sparg armata si din Lr si din PUNKs...2 Triburi in Unu :)):cool:
 

DeletedUser2786

loveisintheair prin compact am vrut sa spun nu e asa de rasfirat ca bun nu ca ar fi jucatori buni.
 

DeletedUser2786

si tu acu.....ideea e asa: din 2 triburi ambele sunt praf unul mai rau ca altu :D
 

DeletedUser4533

punks e compact pentru ca sunt o ciurda de oameni acolo..unii mai "destepti" ca ceilalti...
vin atacuri de la distante mari si mici..unele intr-o ora altele peste 2 zile:)
daca te uiti la burn k57 e aproape tot al lor:)
 
Sus