BURN vs ~TH~

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5970

Au iesit toti ca ciupercile dupa ploaie sa sarbatoreasca.
Cand o sa aveti si voi dinti in gura, la cate topicuri de razboi a avut ~TH~ deschise, atunci sa va mai pronuntati in privinta noastra, pana atunci, spor la innobilat sate moca.

Bafta Crash, cum spuneam imi place stilul lor, poate pentru ca s-a asemanat cu al nostru.
~TH~ o sa fie pe urmatoarea lume, tinem legatura.
 

DeletedUser

Nu cred, is convinsa deja. As fi ipocrita sa nu spun ca pe mine nu m-au ajutat avalonii, dar nu la modul ala de blindaj nesimtit. Un 3-4 k acolo, pe 4-5 sate retras la primul atac SH.
Si-mi reprosau mie ca am blindaje, in conditiile in care moldoveanul ala de icem4n mi-a luat satele deja goale.
Deci nu mai gasiti scuze TBKM'ului ca nu tine. Am si eu sursele mele.
Si nu mai denigrati TH ca a fost cel mai bun trib de pe harta, la cat a fost de expus si in ce conditii de inferioritate numerica a luptat. Singur impotriva unor mutanti... aaaaaa pardon mamuti!
Daca vreti sa acceptati bine, daca nu e treaba voastra! :p
Eu una sunt mandra ca am facut parte din el!

Sigur, as continua, in Avalon, deoarece am prieteni acolo, daca nu as avea embargou dictat de TBKM, Avalonului. :))
Asta ca sa se confirme ce am spus mai sus. :p
Evident daca aveti autonomie, imi cer scuze. :))

sa inteleg ca TBKM-ul tine in haturi toata harta si toti danseaza dupa cum canta ei ?
ce vrajeala au astia ? hipnoza cumva ?
sau au bagat frica in aliatii lor ? :D
 

DeletedUser34078

Parte 1:
Triburi: ~TBKM~, ~TBK2~
Parte 2:
Triburi: ~TH~

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 70
Tabăra 2: 27
Diferență: 43

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 3
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 428,432
Tabăra 2: 159,573
Diferență: 268,859

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 106,811
Tabăra 2: 25,114
Diferență: 81,697

chart

Uite mai Marian! Esti cel mai infocat suporter al lui TBKM :p Mai exista vreun dubiu?
Esti sigur ca ma mai vrei in Avalon? :rolleyes: Cere voie si
promit sa rup SH in 2,3, 4 :p
 

DeletedUser

Deci din ce citesc Burn, Avalon, Wwizz, Equil triburi top 6 toate sunt controlate de TBKM, ce sa zic bravo lor ca ii stie cineva de frica:))

Am uitat Soveja:))
 

DeletedUser

Ha ma ca o tineti una si buna ca TBKM a bagat frica in toti
nu-i adevar
 

DeletedUser

Descoperire incendiara, teoria conspiratiei TBKM manipuleaza toate triburile din top 6 din umbra, a fost descoperita :eek::eek::eek:
PS: Pamflet, nu tin cu ei, bafta alianta ~TH~-Crush-SH, joaca cel mai fair-play.
 

DeletedUser

Bafta, ca a ramas SH si compatriotii contra toata harta, acum e pe bune. :))

Sh si compatriotii controleaza cam 40% din harta, restul, barbarii.
 

DeletedUser38581

Uite mai Marian! Esti cel mai infocat suporter al lui TBKM :p Mai exista vreun dubiu?
Esti sigur ca ma mai vrei in Avalon? :rolleyes: Cere voie si
promit sa rup SH in 2,3, 4 :p

nu sunt infocat..chiar nu ii suport pe unii de acolo dar trecem peste:D:D
Am pus statiscile astea sa le dau peste nas celor din SH ca sa fiu sincer:D
 

DeletedUser

nu sunt infocat..chiar nu ii suport pe unii de acolo dar trecem peste:D:D
Am pus statiscile astea sa le dau peste nas celor din SH ca sa fiu sincer:D

Pai normal, daca nu ai statistici cu privire la razboiul tau propriu cu SH in care sa te dai mare, te lauzi cu statistici din alt razboi, cu totul si totul diferit. Mama ce logica si scuza. Numai educatoarea mea de la gradinita baga cate o scuza de genu' cand nu ne dadea voie sa ne jucam cu papusile si masinutele..
 

DeletedUser2748

daca nu se stie, acesta este un joc de strategie denumit sugestiv "triburile" deci prima strategie este cea a triburilor asezare pe harta, aliante, control aliante , spioni,
si in al doilea rand vine razboiul inevitabil intre triburi si strategia de razboi

deci orice scuze ca nu am aliati ca am rezistat bine ca ...etc nu scuza infrangerea ci doar o confirma
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34078

daca nu se stie, acesta este un joc de strategie denumit sugestiv "triburile" deci prima strategie este cea a triburilor asezare pe harta, alianate, control aliante , spioni,
si in al doilea rand vine razboiul inevitabil intre triburi si strategia de razboi

deci orice scuze ca nu am aliati ca am rezistat bine ca ...etc nu scuza infrangerea ci doar o confirma

Repetati fraza asta obsesiv, incredibil! :| Ca-n triburi e permis orice!
Fratilor o fi un soi de strategie, dar utila celor slabi!
Pai noi de ce n-am lins, de ce n-am cautat o cartita care s-o mituim si alte compromisuri care ne-ar fi asigurat stabilitate.?
Va zic eu de ce... pentru ca avem caracter si principii. Si am considerat, pana la un punct ca poti juca un joc si fair-play. Asta daca cunoasteti semnificatia.
Acum regretam ca n-am jucat cu aceleasi "arme" dar nah din greseli invata omu'.
Mai vorbim mai tarziu, cand Avalon va deveni incomod in dezvoltarea Tbkm. Si o sa ne dati dreptate. :D
 

DeletedUser38581

Pai normal, daca nu ai statistici cu privire la razboiul tau propriu cu SH in care sa te dai mare, te lauzi cu statistici din alt razboi, cu totul si totul diferit. Mama ce logica si scuza. Numai educatoarea mea de la gradinita baga cate o scuza de genu' cand nu ne dadea voie sa ne jucam cu papusile si masinutele..

pot sa ma laud si cu statistica impotriva SH stai linistit;) avem pe minus 100-200 de sate dar se pot recupera usor pentru ca are balta peste :)) 40% din harta;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus