BURN vs. WAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Da jucatori care se lasa dau la recuperare si isi blindeaza satele, cred ca am eu probleme cu memoria, oricum majoritatea cand pierd zic ca sau lasat, ca nu au mai avut timp si alte prostii, fiti demni si recunoasteti ca adversari vostri au fost mai buni.
 

DeletedUser

pai 7 contra 1 normal ca n-aveam sanse
pai nu s-au lasat toti...
am blindat eu vreun sat? sau am recuperat vreunul?
 

DeletedUser4533

rog un moderator sa inchida topicul, iar vitejii ca valy regele suprem sa se inscrie pe l17 :)
 

DeletedUser

Nu stiti cand sa lasat valy regele suprem sa terminat razboiul ...dar tribul a fost pana in luna a 4-a ...dar ei sau lasat in luna intai! :) Adevarat un moderator sa inchida topicul!Eu l-am deschis eu il inchid !
 

DeletedUser19690

stiti vorba aia

dupa razboi ...
War a fost un trib in care au jucat 5 oameni ...restul au fost doar "balerine" cu talent sau fara ...

e normal ca toate triburile sa se laude ca au crescut pe urma lor (cele din zona) ...

nu-i prb ...pe L17 care va incepe curand...(cine stie cand) aveti sansa sa va demonstrati valoarea ...aviz WAR-ului :D
 

DeletedUser

la toti va fost frica de burn...nu va dati smekeri akm...de frica lor ne-ati avut la dusmani
inchideti si tema asta ...
 

DeletedUser19690

Me-ul era la 2 K-uri de burn ...cu siguranta de frica lor eram dusmani cu voi ...

ati adunat toti fermierii din zona numai ca sa stati in top ,si v-ati lasat cand ati vazut greseala ,si acum vii sa rascolesti trecutul

nu ati fost capabili sa rezistati p lumea asta ,mergeti pe alta noua!

inchideti tema ca war sunt deja trecuti in istorie pe L8 ,pe prima pagina chiar ;)
 

DeletedUser4533

ishule zcuzama ca te contrazic dar war nici macar in istoria l8 nu se poate incadra.
Ca sa iti faci o istorie trebuie sa realizezi ceva intai
 

DeletedUser19690

helldrake puteai sa iti dai seama ca era doar o aluzie faza cu istoria :) ...

war nu mai este prezent pe L8 si nu cred ca mai are rost sa continuam povestea ...

Se poate inchide tema aceasta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus