BURN vs. WAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14376

cum spuneam si in celalalt topic
a fost o chestiune de timp pana jucatorii nostri mai agresivi sa vina pe granita
ii rog pe cei din war sa mai posteze niste statistici de razboi
de 2 saptamani nu le-am mai auzit gura
sau probabil nu prea au mai cucerit
deci pana la urma cateva strategii de ale noastre s-au implinit
spuneati ca am intrat in T~W ca sa spalam rusinea din Khaos
asta a fost impresia voastra
va rog sa faceti statistici pe T~W,=SEL si Khaos si o sa va dati seama ca a fost o aberatie la adresa noastra
ziceati ca ati invins Khaos-ul si ca ce vreau eu ,sa cuceriti voi pana la ultimul sat ca sa fie intr-adevar invins Khaos-ul
nu prietene,ai scos de pe harta un jucator,poate 2-3,dar nu Khaos
asadar,pregatiti-va sa intrati in L10,sau probabil cred ca ati facut-o deja,dar va sfatuiesc ,pe viitor "gura bate fundul"
cred ca voi deja lucrati la aparare si nu mai aveti timp si de atac
a venit timpul sa stati si sa va aparati

bafta si urmati sfatul meu

intrati in L10 :)

pacat ca s-a inchis topicul =nbz= vs titan union, scuze ...:(:(:(:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18238

bravo... ai un os... acuma dute roadel si nu mai canta ca deja plictisesti ;)

ai vorbit k sa te aflin in borsh..vezi`ti de lungu lantului ...
in ceea ce priveste topicu, cred k sa cam "domolit" war..a vazut cum sta treaba :)).. de frica ? :D

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai din cate shtiu baxxutz era in HL :>

sunt curios .. unde o sa ajungeti.. sa faceti familie cu toata harta in afara de cateva triburi cu care aveti razboi ? :)

Nu sa inteles...nu stiu de unde e baxxutz...dar eu am raspund omului ca TLG...inca nu intra in ecuatiarazboiului cu familia WAR
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: BURN T~W Khaos HellZ TGL
Players:

Side 2:
Tribes: WAR W@R WARz
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 319
Tabăra 2: 162
Diferență: 157

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 12
Diferență: 23

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,461,847
Tabăra 2: 1,131,618
Diferență: 1,330,229

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 351,302
Tabăra 2: 93,647
Diferență: 257,655

image.php




I-am bagat si pe cei din TGL .... iar daca faci statistica vei observa cum WARz si TGL ...sunt puse degeaba deoarece nu au participat deloc la cuceriri/pierderi! Dar ca sa facem statistica pe familie am bagat toate triburile!
 

DeletedUser

pai din cate shtiu baxxutz era in HL :>

sunt curios .. unde o sa ajungeti.. sa faceti familie cu toata harta in afara de cateva triburi cu care aveti razboi ? :)


Da sunt in HL , eu sunt ala care conduce jos razboiu cu TGL :) si cat de curand o sa pap si din TW :D
 

DeletedUser17105

pai din cate shtiu baxxutz era in HL :>

sunt curios .. unde o sa ajungeti.. sa faceti familie cu toata harta in afara de cateva triburi cu care aveti razboi ? :)


Mai da chiori mai sunteti ma
Unde vedeti voi ca avem familie cu jumatate din harta ca multi au zis asa
uitati-va mai bine si analizati corect familia noastra si ai sa vezi ca nici un sfert de harta nu ocupam ,cu toate ca acum a intrat si TGL in familie cu noi
faceti niste aberatii aiurea,sau nu mai aveti subiecte de discutat?

Apropo Baxxutz sau cum te cheama,bine ca te-ai bagat in seama pe aici ca sa ne spui ca esti conducatorul din coceni
ai plecat de la noi ca ti s-a luat drepturile ca la capitolul comunicare sau sa te ocupi si tu de trib sau cu mici detalii,erai zero
aici probabil ai muncit ca sa ti se dea drepturi
a fost deplasat gestul tau si razbunator
se vede ca esti parsiv
in trib nu te auzeam decat:
nu il invita pe ala ca ies din trib si chestii din astea amenintatoare
nu ai facut nimic in tribul asta decat toate au fost facute in avantajul tau
caracter 0
 

DeletedUser

prietene .. esti robot ? Evident ca era o figura de stil aia cu jumate de harta.. ca n-am stat sa va calkulez voua procentul. Ba kiar mai mult.. nu ma asteptam sa aveti nici macar un sfert.. Dar daca tu zici ca aveti familie cu 1/4 din harta.. e GRAV :)) Mai bine taceai .. ca v-ati facut mai rau de ras ;)

Cred ca asta a fost keia succesului pana acum.. faptul ca ati jucat ca niste roboti. Mediocru dar constant :> Ca in filme ;) Mai nashpa ca in filme, intr-un final, robotii mereu clakeaza ;)

2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12762

Macar taci si nu te mai da tare aici... nu esti om serios si care sa joace frumos...
ai incalcat mereu aliantele si PNA-urile pe L8...
esti un magar cu urechile mari...
Chiar merita sa fie sters familia War de pe L8... nu au jucatori seriosi, plus la asta intemeietorul e un copil prost si fara nici un simnt...
de asta am dat satele la prieteni si am parasit L8, de scirba acestor mucosi...
eu nas putea sai sufar nici ca adversari caci nam placerea sa eau nici sate de la asa oameni...



Puteti sa numi comentati nici postul ca nu va voi da nici un pic de atentie( se refera la cei din WAR.. beaaa scz putin nu am vomitat cind am scris acest cuvint)
Rupetile curul ca asta merita...:D

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai da chiori mai sunteti ma
Unde vedeti voi ca avem familie cu jumatate din harta ca multi au zis asa
uitati-va mai bine si analizati corect familia noastra si ai sa vezi ca nici un sfert de harta nu ocupam ,cu toate ca acum a intrat si TGL in familie cu noi
faceti niste aberatii aiurea,sau nu mai aveti subiecte de discutat?

Apropo Baxxutz sau cum te cheama,bine ca te-ai bagat in seama pe aici ca sa ne spui ca esti conducatorul din coceni
ai plecat de la noi ca ti s-a luat drepturile ca la capitolul comunicare sau sa te ocupi si tu de trib sau cu mici detalii,erai zero
aici probabil ai muncit ca sa ti se dea drepturi
a fost deplasat gestul tau si razbunator
se vede ca esti parsiv
in trib nu te auzeam decat:
nu il invita pe ala ca ies din trib si chestii din astea amenintatoare
nu ai facut nimic in tribul asta decat toate au fost facute in avantajul tau
caracter 0


PS : 1 Pary tati cu oameni ca tine nici nu ** , deoarece tu nici nu sti ce iti iasa pe gura . Iti dau un exemplu si din asta trage si tu concluzia : Cand am iesit eu a cazut si maretul trib khaos .... daca eram " conducatorul din coceni " dc a cazut khaosu ?
2 Spune`mi si mie cate inobilari interne am facut eu ? ca daca este de va trec pe fiecare din khaos toti aveti inobilari IN MASA - cap de frunte este maxx4ever23 cu 80 de inobilari interne din triburile khaos , =SEL= si T~W ... chiar vrei sa pun statisticile cu fiecare pe foum? Cred ca nu are rostul deoarece va faceti de kko ;)]

3 Am iesit din trib pe ca eu nu suport harta albastra si sa stau sa " frec menta " cum faceti voi si asteptati sa primiti circulara in care sa specifica ca aveti de facut si voi inobilari interne . Eu sunt jucator AGRESIV tine minte .



RUSINICA , RUSINICA , RUSINICA
 

DeletedUser

vad ca numai ai glas Pary ,,,,, vreau sa imi raspunzi si mie la intrebarile pe care ti le`am pus :)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: BURN HellZ T~W Khaos TGL
Players:

Side 2:
Tribes: WAR WARz Emp W@R
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 473
Tabăra 2: 143
Diferență: 330

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80
Tabăra 2: 3
Diferență: 77

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,657,522
Tabăra 2: 911,559
Diferență: 2,745,963

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 737,411
Tabăra 2: 29,310
Diferență: 708,101

image.php



ii putem baga oficial in razboi si pe cei din Emp !! Pericles din cate vad deja l-ati luat in trib! // impartirea forumului si diplomatia asemanatoare poate transforma Emp-ul ... in WAR2 / WARs(sau cum vreti voi!)

Faquer ai scapat de ban te rog poti sa postezi aici deoarece " WAR vs. Khaos" sa inchis !
 

DeletedUser

LUPAmuttely fi frate om serios si nu mai baga EMP ca nu face parte din nici o familie ... acum bagi si emp ca sa arati ca aveti mai multe sate ca familia WAR ? Nu va credeam in stare de asa ceva dar se vede ca sunteti jalnici ....
 

DeletedUser

untitled.JPG


Te rog frumos sa iti revizuiesti limbajul! Ca fost membru al Khaos-ului stii despre ce este vorba in zona aceea!
 

DeletedUser523

Ce e interesant la razboaiele astea e ca toata lumea are spioni in tabara adversa:D:)ma si mir ca se mai cuceresc sate;)cu atatea scurgeri grave de informatii.:D
 

DeletedUser

Nu am dorit sa arat ca am spioni(pentru mine spion inseamna decat diplomatie .. .sa vad diplomatia unui trib) ,am vrut doar ca baxutzz sa nu mai jigneasca necontenit si mai ales sa faca afirmatii rautacioase!
 

DeletedUser17105

LUPAmuttely fi frate om serios si nu mai baga EMP ca nu face parte din nici o familie ... acum bagi si emp ca sa arati ca aveti mai multe sate ca familia WAR ? Nu va credeam in stare de asa ceva dar se vede ca sunteti jalnici ....
probabil nu face parte din familie,dar atacati impreuna sau poate nici asta nu stii
 

DeletedUser17105

PS : 1 Pary tati cu oameni ca tine nici nu ** , deoarece tu nici nu sti ce iti iasa pe gura . Iti dau un exemplu si din asta trage si tu concluzia : Cand am iesit eu a cazut si maretul trib khaos .... daca eram " conducatorul din coceni " dc a cazut khaosu ?
2 Spune`mi si mie cate inobilari interne am facut eu ? ca daca este de va trec pe fiecare din khaos toti aveti inobilari IN MASA - cap de frunte este maxx4ever23 cu 80 de inobilari interne din triburile khaos , =SEL= si T~W ... chiar vrei sa pun statisticile cu fiecare pe foum? Cred ca nu are rostul deoarece va faceti de kko ;)]

3 Am iesit din trib pe ca eu nu suport harta albastra si sa stau sa " frec menta " cum faceti voi si asteptati sa primiti circulara in care sa specifica ca aveti de facut si voi inobilari interne . Eu sunt jucator AGRESIV tine minte .



RUSINICA , RUSINICA , RUSINICA

poti sa te uiti si la mine draga la innobilari interne
faptul ca mi-a lasat un coleg 20 de sate nu stiu care e problema
1-ca agresor nici eu nu o duc rau
2-Khaos nu a cazut si nici nu o sa cada
3-arata-mi o singura circulara in care suntem anuntati de o innobilare interna
4-innobilarea interna face parte din joc
deci,decat sa ia un jucator fara experienta,de ce sa nu ia unul cu experienta
sunt bune si folositoare
deci nu te da rotund ca ai iesit tu,jucator cu experienta
unii pleaca si alti vin
nu-i nici o problema
te mai pot ajuta cu niste lamuriri?????????
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus