BURN vs. WAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pary... lasa-l pe baxutzz ... nu are legatura cu topicul! Baxutzz daca continui cu off-topic voi cere warn-area ta !
 

DeletedUser

ii putem baga oficial in razboi si pe cei din Emp !! Pericles din cate vad deja l-ati luat in trib! // impartirea forumului si diplomatia asemanatoare poate transforma Emp-ul ... in WAR2 / WARs(sau cum vreti voi!)

Faquer ai scapat de ban te rog poti sa postezi aici deoarece " WAR vs. Khaos" sa inchis !

Ce abominatie ai putut sa scrii :)) EMP ne sunt put si simplu aliati. Unii din putinii pe care ii avem. Faptul ca avem un forum comun cu ei nu cred ca ii transforma in vreo acaedmie de-a noastra. Este un trib de sine statator cu o conducere independenta. Daca mergem pe ideea ta aberanta... ar trebui sa incepem sa punem in statistici toti aliatii familiei voastre... Ar fii o priveliste rara! =)) Ba chiar mai mult.. am niste conversatii in care maxx4ever se ruga de cei din Emp sa intre in Khaos.. incercand sa-i "mituiasca" cu fel si fel de functii :)

Ma rog, conteaza mai putin oricum.. dar mi se pare josnic sa incerci artificii d-astea in conditiile in care oricum statistica e clar de partea voastra.

Bravo! Vad ca lucrurile au evoluat mult in favoarea familiei voastre de la faza cu banul meu si a altor vreo 17 membrii de baza din trib in interval de vreo 4 zile:) Nu o spun ca o scuza pentru ca probabil daca nici unii nu greseam cu nimic.. nu aveau cum sa ne caute nod in papura si sa ne ia cate 30-40 de sate (sau chiar ban permanent) pentru folosirea vreunui script grafic tembel care imita CP intr-o mica masura. Dar asta este.. greseala noastra. Alta data sa ne fie invatatura de minte, sa dam bani.. ca niste baieti obedienti ;) =))
 

DeletedUser

Am citit cateva posturi ... si sunt foarte convins ca BURN nu au ce face cu cei din WAR ... spre exemplu academiile tribului depun mai multe eforturi sa scoata un player din inima lor ... dar probabil ca sunt obisnuiti cu eforturile in zadar si o dau in bara la fiecare incercare !


Succes ambelor triburi !
 

DeletedUser

Ce abominatie ai putut sa scrii :)) EMP ne sunt put si simplu aliati. Unii din putinii pe care ii avem. Faptul ca avem un forum comun cu ei nu cred ca ii transforma in vreo acaedmie de-a noastra.

Nu a zis nimeni acest lucru! Diplomatia la fel/ forumul comun /pericles plecand in tribul vostru! Ce intelg? nu e vorba de academie! Nu am zis nimic de academie!Dupa cum am zis in primul topic: "Este vorba de familii si razboiul intre familii!" Te rog frumos fii atent toate cele 3 motive enumerate mai sus ma fac sa ma gandesc la un lucru!(cred ca te gndesti ca eu zic tot ceva gen academie nu?! ) Nu ma gandesc la o familie a voastra!(nedeclarata)
 

DeletedUser

untitled.JPG


Te rog frumos sa iti revizuiesti limbajul! Ca fost membru al Khaos-ului stii despre ce este vorba in zona aceea!

Ups Faquer! :)
Te-ai dat de gol! :))
faQer a spus:
Acest mesaj se adreseaza tuturor membrilor acestui trib si celor din Academiile noastre.

Stim cu totii si observam ca tribul nostru este intr-un usor declin, eu personal intentionez sa raman mai in umbra dupa problema cu adminii.

In viata acestui trib vor aparea niste modificari majore atat la nivel de conducere, cat si de organizare.

Prin prezentul mesaj va anunt urmatoarele:

1. S-a decis o fuziune cu tribul [ally]Emp[/ally]ire urmand sa avem o infuzie de membri noi.

Al vostru, [player]Faqer[/player]
(m-am gandit sa nu va divulg foarte mult din acel mesaj care pe mine m-ar stimula la razboi si sa trec doar esentialul ! Nu doresc sa denigrez pe nimeni! Dar doresc corectitudine! (exact cum fac si eu in forumul BURN\/=nBz= .. unde recunosc ca suntem invinsi! pentru moment! )
 

DeletedUser

+
sdf395x145sp1.jpg


:D ... ce frumos merg lucrurile p'acolo sa scapi de un razboi sau de cei mai greu in jocul asta :)

Succes tribului War si toate n-academiile lor ... o sansa n-aveti...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: TGL BURN HellZ T~W Khaos
Players:

Side 2:
Tribes: WAR WARz W@R Empire
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 197
Tabăra 2: 44
Diferență: 153

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36
Tabăra 2: 4
Diferență: 32

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,505,041
Tabăra 2: 384,474
Diferență: 1,120,567

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 319,122
Tabăra 2: 39,645
Diferență: 279,477

image.php
 

DeletedUser

Cine sunt M~T ??? Ce sa intamplat cu W@R? cu WARz....vad ca faquer lea dat teapa lu hector radu si nefer... au bagat Emp in WAR...iar acum vad ca tribul se dastrama?
 

DeletedUser

iti spun eu ce sa intamplat...au fugit toti in M~T..adica pe k57 unde suntem noi...:D

doamne de cand am inceput sa joc nu am avut liniste decat la inceputul jocului 3 saptamani in rest numa razboaie(Utf,{g-d},+SaS+,=low=,o~d~v,war,warz,W@r si acum M~T)...:p
 

DeletedUser

Nokia tribul vostru e demn de respect,o mina de oameni care au rezistat pe acel k chiar *** WAR conducea detasat
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: BURN HellZ TGL T~W Khaos
Players:

Side 2:
Tribes: WAR WARz W@R Empire M~T
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 14,169
Tabăra 2: 5,584
Diferență: 8,585

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 710
Tabăra 2: 169
Diferență: 541

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 85,199,072
Tabăra 2: 29,090,759
Diferență: 56,108,313

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,405,548
Tabăra 2: 1,482,321
Diferență: 4,923,227

image.php




Cam asa arata statisticile finale!!! Deoarece domnul faquer.. nu mai intra pe forum sa ne spuna pozitia tribului M~T ,ce sa intamplat cu familia WAR . Vom considera razboiul castigat pentru moment de Familia Titanilor.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: BURN
Players:

Side 2:
Tribes: WAR
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 417
Tabăra 2: 108
Diferență: 309

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 4
Diferență: 19

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,951,051
Tabăra 2: 859,562
Diferență: 3,091,489

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 242,285
Tabăra 2: 41,233
Diferență: 201,052

image.php




:(( Sunt una dintre cele patru victime.. :(
 

DeletedUser

Am scapat de voi...daia.. :)) .. Recunosc =nBz= ...au avut jucatori puternici... noi cei din granita nordica K55 ...eram jucatori buni dar tot nu inteleg cum reuseati sa intrati in noi ca in branza!(deci concluzie a-ti fost buni!) ... Acum in ultimele doua saptamani au venit majoritatea jucatorilor nordici aici pe k65/k66 ... mai ne trebuie 2-3 sate fiecaruia si peurma intoarcem roata la ce ne-au facut WAR cu ~HL~ ! (desi war au fost batuti de cei care acum sunt in RtoD (mai porecis spus Helldrake si falci2007 ! :) )
 

DeletedUser

ca sa stiti si voi ,majoritatea ne-am lasat prin ianuarie daca nu ma insel;)
 

DeletedUser

erati rupti de mult voi dar ati avut noroc ca eram atacati din toate directiile;)
 

DeletedUser

erati rupti de mult voi dar ati avut noroc ca eram atacati din toate directiile;)

Cu ce sa ne rupeti cu curatarile voastre cu arcasi:), daca ati avut 10 jucatori cat de cat acceptabili in trib e mare lucru, ati fost o turma de noobi si ati fost rasi dupa harta, si normal ca au dat toti pe voi ca au avut pe cine sa rupa, oricum discutiile nu mai au rost pentru ca razboiul sa terminat deja de 7 luni si voi ati fost stersi dupa harta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus