Burn

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

~stai mah calm asa face el :D m`am obisnuit;)

~are omu spioni si printre admini:D:D:D



Nu uita ca exista reguli pe acest forum, si esti aproape sa le incalci.Daca nu le stii, citeste aici
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

prietene ai grija ce afirmatii faci ca s-ar puea sa aive urmari grave:eek:


esti praf ca jucator...ia'te de mana cu coco:cool:

se scrie aiba....dar daca e prea greu sa intelegi nu il intreba pe coco pt ca si el e varza ca si tine....cateodata putin mucles nu strica....mai joaca'te cu borcanul de muraturi....acolo esti in lumea ta....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4845

hehehe

mamaie ti-a trecut ora de culcare, gainile dorm de mult :D si apropo cu muraturile cred ca ti-a ti-ar sta mai bine acolo la tara!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@Xena, the warrior princess - Cred ca e a doua oara cand faci chestia asta..

esti praf ca jucator...ia'te de mana cu coco:cool:

se scrie aiba....dar daca e prea greu sa intelegi nu il intreba pe coco pt ca si el e varza ca si tine....cateodata putin mucles nu strica....mai joaca'te cu borcanul de muraturi....acolo esti in lumea ta....

Dave a spus:
1. Comportament

1.4. Va rugam sa evitati reproºurile cu privire la greºelile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.
 

DeletedUser

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membrii de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

1.4. Va rugam sa evitati reproºurile cu privire la greºelile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Limita permisa deja a fost atinsa, urmatoarele postari ce incalca regulamentul vor fi sanctionate direct.
Aviz amatorilor!

P.S. 10x Vokiel for help
 

DeletedUser

~cucu-bau...man las`o frate sa vb ea cu dony pe forum ..:)) poate asa ii mai cun. lumea si pe ei...si isi dau seama de caracter...dupa cum ai vazut eu am incetat sa mai rapund obscenitatilor lor...

~femeia asta nu are alta treaba decat sa stea pe triburile,pe forum extern sau sa jigneasca lumea...:confused: ca doar e xena...:) isi permite:)
 

DeletedUser

Daca stau bine si ma gandesc totul a inceput de la primele posturi ale lui CoCo...Si da,am postat la modul acesta deoarece nu am dorit ca cineva sa foloseasca atacuri mai putin ortodoxe la adresa mea ,raspunzand cu aceeasi moneda.
Desigur totul se poate exprima intr'un mod cu mult mai elegant pe harta unde de fapt faptele vorbesc.
In continuare daca voi mai posta nu voi mai da curs dialogurilor impertinente indiferent din partea cui vor veni .
Ca incheiere xena este o femeie obisnuita ,o persoana cu care se poate discuta indiferent de conjunctura, dar si un caracter puternic ce isi poate apara interesele indiferent de pozitia "adversarului" din joc.
 

DeletedUser4863

fricosii este un cuvant prea frumos.
Astia sunt tradatori de neam si tara.lasii. Next lvl !
 

DeletedUser

~bai orfan esti tu ....nu noi si vb frumos nesimtitule...

~vreau sa stiu si eu un modelator se mai uita pe forumul asta...de se permite un astfel de limbaj...de fapt nu conteaza....astfel de oamenii nici nu trebuie bagati inseama...

~cata ura in jocul asta...mai mai glumiti mai radeti, faceti riduri de pe acum...:D
 

DeletedUser1627

hey :) we're just joking... ºi ãºtia care au postat paici sunt mica gardã regalã care þine graniþa :p =)

Buei b3st-ule =)) Dacã nu ai sesizat ºi acum sunt în faþa ta la inamici învinºi :D :D =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus