Burn

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4863

~bai orfan esti tu ....nu noi si vb frumos nesimtitule...

~vreau sa stiu si eu un modelator se mai uita pe forumul asta...de se permite un astfel de limbaj...de fapt nu conteaza....astfel de oamenii nici nu trebuie bagati inseama...

~cata ura in jocul asta...mai mai glumiti mai radeti, faceti riduri de pe acum...:D

ca sa vezi te-ai facut civilizat coco
 

DeletedUser4195

~bai orfan esti tu ....nu noi si vb frumos nesimtitule...

~vreau sa stiu si eu un modelator se mai uita pe forumul asta...de se permite un astfel de limbaj...de fapt nu conteaza....astfel de oamenii nici nu trebuie bagati inseama...

~cata ura in jocul asta...mai mai glumiti mai radeti, faceti riduri de pe acum...:D
vreau sa fiu si eu nesimtit ca lord ma lasi!!!????te rog frumos:p:p:p
 

DeletedUser

Coco

Vad ca te-ai simtit ofensat... Nu faceam referire la tine si daca ai sta sa te gandesti putin la fuziunea pe care ati facut-o si ai avea rabdare sa vezi istoricul jucatorilor cu care ati fuzionat (si care acum sunt in TLB by the way) ai vedea ca nu au fost niste afirmatii gratuite.


Iar cat despre replica "bai orfan esti tu" o replica pe masura ar fi "bai nesimtit esti tu"... ca sa ramanem la acelasi nivel de inteligenta. ;)
 

DeletedUser

coco iti mai dai 2 maxim 3 luni sa rezisti pe L3 pe bune akum.kiar daka ai reiinfintzat burnu degeaba.sunt prea multe triburi care au ciuda pe tine.asta daca nu teai refugia bininteles in TLB sau alte triburi ca asha ati facut cu totzii vati refugiat in sciti va fost frica de acel razboi crunt mai ales cand incepuserati sa pierdeti:):):(:cool:
 

DeletedUser5627

LR se vrea un trib puternic,dar cand accepta spioni si tradatori in randurile lor... eu zic ca astea spune foarte multe despre ei.
Cu uni membri ai ce vorbi, dar mai sunt si niste specimene de oameni, care cred si eu ca au dus jocul la extrem....
 

DeletedUser

junin poate ai dreptate poate nu.eu iti spun ce stiu.toti jucatori LR ai ce vb cu ei in prbabilitate daca esti in razboi cu LR si vb cu aia de la granitza nu cred ca ai soarta buna fara sa te injure:)
 

DeletedUser

#buzica
~ tu chiar crezi ca m`as oftica :)
~ oricum greu...ca cineva sa ma scoata dupa harta de asigur eu...am prea multi pr. si nu`s numai cei de la profil :) crede`ma :)
~ multi au incercat si n`au reusit :p
 

DeletedUser

adika daca vei pleka invrun trib.LR sunt sigur ca nu va fi.poate alte triburi daca nai avut incidente si cu alea desigur:)
 

DeletedUser

sa intri in LR? nu as prea crede.poate inainte sa te certi cu xena.

orikum pe L1 nu vad ca joci dar xena joaka si sunt sigur ca daka tear prinde akolo tiar face mari probleme:) nobilu circula 50 de ore si ar veni special pt tine:)
 

DeletedUser

~era mult mai departe :)
~si :mad: aici e threader`ul tribului burn...is hai gata :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus