Butoanele pietii centrale

DeletedUser

1.Atac

Cod:
javascript:document.forms.units.attack.click%20();end();

2.Suport

Cod:
javascript:document.forms.units.support.click%20();end();

3.OK

Cod:
javascript:document.getElementsByName('submit')[0].click();end();

Toate cele 3 scripturi realizeaza cate o singura actiune putand fi considerate scurtaturi catre butoanele de Atac, Suport si OK. Sunt momente in care din cauza rezolutiei monitorului / ecranului de telefon butoanele respective nu sunt vizbile in ecran.

Primul apasa butonul de atac in piata centrala.

Al doilea apasa butonul de suport in piata centrala.

Al treilea apasa butonul de OK in ecranul de confirmare ce apare pentru confirmarea trimiterilor de trupe

Orice combinatie a continutului acestor 3 scripturi cu oricare alt script va trebui aprobata inainte de a putea fi folosita.
Combinatiile neaprobate sunt interzise si pot duce la penalizari.
Va recomand sa folositi doar scripturi aprobate
 

DeletedUser5809

Daca aveti intrebari sau nelamuriri, va stam la dispozitie. Daca ai un script care nu stii sigur daca a fost aprobat sau nu, sau ai facut modicari la el, puteti folosi sistemul de suport ori puteti intreba aici.
 

DeletedUser5809

Alt+D pentru inainte sau alt+a inapoi. Dar trebuie sa activezi short key's in browserul tau.Acceskey pardon, nu short key.:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19164

ce scripturi ilegale iti iesa cu prescurtarile astea! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Eu am zis cum sa faci sa treci la urmatorul sat. De ce vreti voi script neaparat nu intaleg, cand se rezolva foarte usor din browser. :eek:
 

DeletedUser

Alt+D pentru inainte sau alt+a inapoi. Dar trebuie sa activezi short key's in browserul tau.Acceskey pardon, nu short key.:p

Ceva mai detailat subiectul asta, chiar un tutorial ar fi binevenit (asta sa nu ma pun sa ma milogesc ca de fel sunt adicted de tastatura/shortcut keys)

Ar fi ideal separat pe browsere pt ca stiu ca tu esti fan Opera parca :)
 

DeletedUser5809

Pentru mozila:
1)tasteaza:about:config unde scrii de obicei www.triburile.ro
2)cauta in jos pana gasesti ui.key.contentaccess si schimba valuare cu 4, de obicei este 5
3)Cand o sa intri din nou in triburile alt+d si alt+a te va duce pe satul urmator, respectiv inapoi cu un sat
4)alt+s te va duce pe privirea enerala

Pentru opera:
Pentru opera, pauza deocamdata, incercati un google si poate gasiti ceva.:D
 

DeletedUser17342

Sincer nu prea vad rostul 'scurtaturii'. pana apesi alt +d sau s ai dat un click:) macar daca mergea fara premium era o chestie
 

DeletedUser

@Jackass20 - mii de multumiri, iti sunt dator cu multe secunde de viata :D
"ui.key.contentaccess" nu e chiar "accesskey" :) de asta am ramas in ceata, oricum nu stiam de asta

@Crazyyesco - ai doua maini date de dumnezeu, de ce sa nu-i folosesti ambele daca tot stai in fata calculatorului ? :p mai ales ca faci intindere musculara dand urmatorul sat daca ai 100 de parcurs
 

DeletedUser5809

@Jackass20 - mii de multumiri, iti sunt dator cu multe secunde de viata :D
"ui.key.contentaccess" nu e chiar "accesskey" :) de asta am ramas in ceata, oricum nu stiam de asta

asa le activezi, ca browserul nu le activeaza singur cand il instalezi:(
Pentru opera si chrome inca pauza, sincer mi-a fost lene sa caut:D
 

DeletedUser

Da nu va trebuie alt+d sau alt+a.... va asezati scriptuile in pagina si dati atacurile din clicuri.. nu va mai duceti sa schimbati coordonatele dupaia sa va duceti sa dati atac, si ok....
Va puneti scripturile in ordine.. de ex pt farming...
Editati "scriptul de fake", si va puneti coordonatele de la ferme... dupaia va bagati scriptul pt butonul de "atac", scriptul pt butonul "ok"
Dupa ce aveti cele 3 butoane la rand.. ati dat 3 clicuri scurte si s-a trimis atacul... nu va mai plimbati cu mausul pe tot monitoru....

-pt cei lenesi ca mine :D
 

DeletedUser5809

Ei se refera la altceva, tot trebuie sa va treci la satul urmator cumva, asa ca folosesti alt+d.
 
Sus