Butonul de dodge!!!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser5809

Un link care o sa iti salveze viata,foarte usor de folosit si foarte util

Cod:
{game}&screen=place

Asta e codul,e mic fatza de celalalte,dar tre sa mai adaugati ceva.
Va duceti la un raport,intrati in el,cand ati atacat un sat,de barbari de preferinta,si dati click dreapta pe ataca din nou cu toate trupele,si dati copy link location.
O sa va apara,de fapt o sa copiati ceva de genul:

Cod:
http://ro8.triburile.ro/game.php?village=1910&&screen=place&try=confirm&type=all&report_id=1128565

Acum,luati acest link,dupa ce ati dat copy si il punei in fata primului cod,acesta:{game}&screen=place.

In final tre sa va apara ceva in genul:

Cod:
{game}&screen=placehttp://ro8.triburile.ro/game.php?village=1910&&screen=place&try=confirm&type=all&report_id=1128565

Puteti sa va aflati oriunde,dati click pe script si o sa va apara fereastra sa dati ok sa trimiteti trupele,rezolvati in 2 sec ce v-ar fi trebuit mult timp.:D
Ps:acest cod e facud,ultimul,e facut pt un sat de langa mine,nu uitati sa va treceti un sat din apropierea voastra,sa nu il trimiteti la la sute de ore departere,pt cei de pe alte lumi,aceste fiind facut pt L8 o sa va apara o eroare ca nu aveti autorizatie,deci nu uitati sa intrati in raport si de acolo sa copiati fiecare linkul din ce sat vreti voi.
Bafta.:D
 

DeletedUser5809

Este,de ce sa nu fie?Foloseste scurtaturi din care e facut jocul insasi,plus ca tot tre sa dai ok sa trimiti trupele,deci nu incalca regulile,nu le si trimite automat,cum am zis,tot tre sa dai click pe ok.
 

DeletedUser7272

Totusi astept un admin sa intre si sa confirme ca scriptul este legal ! Nu ma risc.
 

DeletedUser

Butonul de dodge e o chestie antica....nu-ti trebuie script pentru ea. Acelasi sistem, dai click pe "ataca din nou cu toate trupele: -> Copy Link Location, ii dati Paste in Taskul de prelucrare rapida, in casuta cu URL dorit, il denumiti Dodge....si gata.

Doar ca "expira" din cand in cand, si e cam nasol cand dispar satele de barbari si te trezesti atacand vecini...sau propriile sate.
 

DeletedUser

Nu ai inteles ca nu ai CP sa ai Task de prelucrare rapida. sau se refera sa iti faci buton la Mozilla cu Dodge.. :D

Am peste 30 de " rapide " cum le zic eu , si sunt foarte folositoare. Incercati
 

DeletedUser

nu exista si un script care il loc sa atace cand dai dodge, sa trimita sprijin trupele din sat?:D
 

DeletedUser29094

Bagi codul in Task Prelucrare Rapida ( gasesti asta in Setari ). Dar, ca sa ai acces la Task Prelucrare Rapida, ai nevoie de Cont Premium.
 

DeletedUser

eu am urmat toti pasi si tot nu merge... cand dau click imi spune ca nu am aprobare:|si nu inteleg de ce?...ma rog la mine nu se schimba nici linkul ramane acelasi de la satul principal...dar mia dat un prieten un link am urmat pasi si cand am incercat sa vad daca merge mia spus ca nu am aprobare:|
 

DeletedUser5809

eu am urmat toti pasi si tot nu merge... cand dau click imi spune ca nu am aprobare:|si nu inteleg de ce?...ma rog la mine nu se schimba nici linkul ramane acelasi de la satul principal...dar mia dat un prieten un link am urmat pasi si cand am incercat sa vad daca merge mia spus ca nu am aprobare:|

Vezi sa nu stergi rapoartele, daca stergi raportul iti apare ca nu ai aprobare.
 

DeletedUser

Vezi sa nu stergi rapoartele, daca stergi raportul iti apare ca nu ai aprobare.

acum am inteles:(mie imi dadea cineva linkul de la satul respectiv...pt ca eu am acelasi link ...adica nu se schimba daca dau un atac ramane linkul cu satul principal...asta e ghinionul meu:rolleyes:
 

DeletedUser14245

dc si {game}&screen=place??
eu pun numai codul de la copy link adress si merge
 

DeletedUser5809

Este mai de mult, acum merge direct cu link de la ataca cu toate trupele. Nu mai stiu ce era inainte de a trebuit pus si partea de inceput.
 
Sus