Butonul de dodge!!!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser17342

{game}&screen=place se pune pentru a ataca cu toate trupele de pe satul pe care esti.

daca copiezi doar link-ul 'ataca din nou cu toate trupele' si apesi pe el, pe orice sat ai fi, trimite trupele de pe satul initial de unde a venit raportul
 

DeletedUser14245

{game}&screen=place se pune pentru a ataca cu toate trupele de pe satul pe care esti.

daca copiezi doar link-ul 'ataca din nou cu toate trupele' si apesi pe el, pe orice sat ai fi, trimite trupele de pe satul initial de unde a venit raportul

:-???
:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser5809

{game}&screen=place se pune pentru a ataca cu toate trupele de pe satul pe care esti.

daca copiezi doar link-ul 'ataca din nou cu toate trupele' si apesi pe el, pe orice sat ai fi, trimite trupele de pe satul initial de unde a venit raportul

Are dreptate,{game}&screen=place este scurtatura catre piata centrala si merge sa faci dodge din orice sat, asa te trimite in satul din care ai atacat si ai luat linkul.
 

DeletedUser11365

un buton "innobilare" v-ar trebuit voua..sa apesi pe ala,sa iei satu de langa automat
 

DeletedUser11365

nu prietene..mi scarba de toate butoanele care joaca in locu vostru..eu nu-s spammer...mai zic si io cate-o chestie in speranta ca sunt jucatori care trag o concluzie
 

DeletedUser20120

butoanele aceste au fost inventate pentru ca cei care folosesc premium, sa aibe niste avantaje, si aceste butoane sunt niste avantaje
 

DeletedUser11365

nu sunt niste avantaje,sunt niste unelte de indobitocire a jucatorilor..il inveti pe om sa apese "aici" in loc sa-i explici logica succesiunii evenimentelor...e joc de strategie prietene,si nu esti decat un bot daca nu ai pus mana pe foaie si pix de cand joci..la ce ma ajuta ca apas "dodge",daca eu nici nu stiu ce inseamna termenu in engleza?sunteti niste simpli roboti,care nu o sa intelegeti niciodata jocu asta,o sa apasati doar niste butoane..
 

DeletedUser20120

cat timp am jucat fara premium, am invatat tot ce fac aceste butoane, doar ca ele sunt cu cateva secunde mai rapide decat tine, iar cateva secunde, cateodata sunt foarte importante cateodata
 
Sus