buturuga mica

DeletedUser

Cine rade mai la urma,rade mai cu folos....devilutzu deja maturat de pa harta,aviz de acum incolo celor care ne va supara sa nu se duca dupa devilutzu..
 

DeletedUser

da....ia uitati-va din ce breaz era devilutzu cum sta acum....cu un picior este deja la margine de harta...bravo colegilor din gemina
 

DeletedUser

Cine rade mai la urma,rade mai cu folos....devilutzu deja maturat de pa harta,aviz de acum incolo celor care ne va supara sa nu se duca dupa devilutzu..

devilutzu a renuntzat la joc,
iar tu la gramatica...
ambii cu mult timp in urma.
 

DeletedUser

sincere felicitari echipei gemina pentru reusitele din ultimele zile!
chiar daca devilutzu renuntase la joc... atacurile au fost excelent coordonate.

felicitari inca o data pentru mobilizare si realizari!
 

DeletedUser

De obicei, cand un om renunta la joc, incearca sa mai innobileze ceva sate inamice? Ca Devilutzu asta incerca alaltaieri....
 

DeletedUser

De obicei, cand un om renunta la joc, incearca sa mai innobileze ceva sate inamice? Ca Devilutzu asta incerca alaltaieri....

un sitter aprig:)
dar "caracterul din joc" devilutzu a realizat ca nu merita sa piarda nopti ca sa dodge-uie atacuri gemina, si a lasat contul altcuiva ...
dar nu mai conteaza...
tribul nova se declara foarte dezamagit de calitatea cuvantului "onoare" pe triburile.ro si asta nu are legatura doar cu relatia gemina.

cred ca subiectul asta e epuizat, jucatorul a fost cucerit de catre tribul gemina, felicitari tuturor care au pariticipat a fost o lupta frumoasa:)
 

DeletedUser

Frumoasa lupta atat pe harta cat shi pe forum...am avut rabdarea sa citesc aproape toate posturile...
Mandria este si de o parte si de alta...
Dupa a mea umila parere..Gemina putea incheia razboiul inca de la inceput daca nu lansa acele atacuri anemice..am vazut la rapoarte cum ca se atacau chiar shi cu unit defensive...calitatea jucatorilor...pe o alta parte...am vazut shi multe atacuri frumoase cu un raport intre topoare cavalerii shi berbci frumos conturat...
Devilutzu a fost scos de pe harta insa NOVA e inca in picioare cu totzi at-zi dus shi cred k mai ducetzi inca un razboi frumos....
Respect pt asta...si..nu mai incercatzi sa gasiti onoare in razboi...precum shi vb aia veche...
"In dragoste si razboi totul e permis"
Bafta la joc in continuare
>:D<
 

DeletedUser1939

Ce noroc pe capul nostru...toti cei pe care i-am cucerit din tribul vostru se lasau de joc. :eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Ce noroc pe capul nostru...toti cei pe care i-am cucerit din tribul vostru se lasau de joc. :eek::eek::eek:



dar nu se intreaba nimeni care sunt realele motive pentru care se lasa?eu zic ca a vazut ca nu mai are scapare si atunci nu a mai avut chef...e normal,cel mai frumos e sa castigi insa nu iti iese tot timpu:D:D:D
 
Sus