-bux.to- Cum sa faci bani pe net!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

La Bux.to, tu esti platit ca sa dai clickuri si sa vizitezi site-uri. Treaba e foarte simpla! Tu, simplu, dai click pe un link si vizualizezi acel site pentru 30 de secunde si incasezi bani. Tu poti incasa chiar mai mult de la prietenii pe care ii inviti (referiri). Tu vei fi platit 0.01$ pentru fiecare site pe care il accesezi personal si 0.01$ pentru fiecare site care il acceseaza prietenii tai. Cererile de plata pot fi facut in fiecare zi si se fac prin intermediul AlertPay. Suma minima de plata este de 10.00$.

Exemplu de castig :
» Tu dai click pe 10 reclame pe zi = 0.10$
» 20 de prieteni dau click pe 10 reclame pe zi = 2.00$
» Castig zilnic = 2.10$
» Castig saptamanal = 14.70$
» Castig lunar = 63.00$

Exemplu de mai sus se bazeaza pe 20 de referiri si 10 clickuri zilnice. In unele zile tu vei avea mai multe clickuri de dat, in altele vei avea mai putine. Ce-ar fi daca ai avea mai multi prieteni ? Ce-ar fi daca ai avea mai multe reclame de clickuit?

Disponibilitate Limitata!
Greu de gasit prieteni activi? De ce nu ne lasi pe noi sa tii gasim? Avem un numar limitat de membrii (nerefereri) ramasi pentru vanzare. Pachete cu 15, 35, 100 si 500 referiri sunt disponibile acum. Poti plati cu MasterCard, VISA, American Express, Discover, Diners Club, JCB, Cheque or by Wire Transfer.

Pasii de inregistrare:
Pasul 1:

Inainte de face un cont la Bux trebuie sa-ti faci un cont la AlertPay.

AlertPay este o banca virtuala pe internet ce permite tranzactii oriunde pe internet cat si extrageri direct pe card. Plata se va efectua cu ajutorul AlertPay, in sensul ca banii vor fi transferati pe contul de pe AlertPay, dupa care ii poti ridica prin transfer pe card.

Pasul 2:

Acum urmeaza inregistrarea pe Bux. Da click pe ‘ Inregistrare Cont Nou ‘ de pe pagina principala si o sa iti apara un formular pe care trebuie sa-l completezi.

Pasul 3:

Dupa ce ai facut cele 2 conturi pe AlertPay, respectiv Bux, o sa iti apara meniul de la Bux.

Bux este un site de publicitate online. Pentru vizualizarea reclamelor de catre utilizatorii sai Bux ofera o suma de bani.

Fiecare site pe care il vizualizezi valoreaza 0.01 $ daca esti membru simplu si 0.0125 daca esti membru premium.

Pasul 4:

In meniul Bux veti gasi un buton Surf ads, unde sunt afisate reclamele pe care trebuie sa le deschideti si sa asteptati 30 de secunde.

Pentru a putea castiga mai repede bani va puteti upgrada contul la premium, dar puteti cumpara si membri.

*Inregistrati-va si voi cu link-ul acesta Sir-NyCkY pentru a intra la refferali la mine. Nu aveti NIMIC de pierdut. Thx all ;)


Corect, doar de castigat :) Succes la clickuit.

BlooM
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cate ore crezi ca o sa mai supravietuiasca topicul? sau userul?
 

DeletedUser

tu stii ce inseamna functia Cautare ?
Da, stiu...
"The following errors occurred with your search:
1. Sorry - no matches. Please try some different terms."
cate ore crezi ca o sa mai supravietuiasca topicul? sau userul?
Cu ce te deranjeaza pe tine topicul meu chiar nu inteleg! :mad: Esti "anti-bux"?:confused:
O sa te rog sa imi precizezi si mie regula pe care am incalcat-o. Sunt Off-topic in thread-ul "Off-topic"?:)) Sau nu am voie sa postez link-uri in cadrul acestui thread? Ma indoiesc...:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Total Balance Available Balance
$0.00 USD $0.00 USD

Si asta dupa ce am pierdut 15 min din viata:mad::confused:
 

DeletedUser

nycky cum te-ai inregistrat la alertpay? ai dat dovada ca ai platit facturi sau cum?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus