Bye Bye Ro21

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23756

baftalarevedere.png




Toti stim ca sunt jucatori de start si jucatori de "plictis".

Creez acest topic special pentru jucatorii de start care doresc sa-si anunte retragerea de pe acest server si nu vor sa aibe numele "patat" de jucatorii ce raman pe conturile lor, dar si pentru cei care isi iau "fapta" si pleaca ceva mai fortzat cu coditza intre picioruse.:)

Va doresc un spam placut
:D
 

DeletedUser17308

adevaratul bismaster numai e.. a renuntat la joc.. pe cont joaca un noob la fel de mare ca unguru
 

DeletedUser

Mda.

Eu ma las de ro21 :) nu prea mai am timp de triburile,sapt viitoare am examen la scoala de soferi :X (abia astept) nu prea am timp sa intru si pe triburile :(

Bafta sock? ,sunteti cei mai tari :) e clar :)
 

DeletedUser

Atat am zis!!! :D

Apropo, altu care s-a lasat e NMircea, cedeaza satele la un newby, a iesit cu ceva scandal dar ii trece cu apa rece :D

Asta s-a lasat de joc pentru ca a ramas fara atac :))

NMircea a spus:
[report_display]http://ro21.triburile.ro/public_report/6c284edf39f607b0790a4abe7110aac2[/report_display]

deci e incredibil.
de unde ma frate atata aparare? :|
eu cred ca renunt la lumea asta :|

Asa jucatori sa tot avem :))
 

DeletedUser35970

si eu am crezut la fel :D

ontopic: adevaratul zammolxe s-a lasat,pe contul lui joaca un noob. asa ca sa nu va mirati de slabele performante ale jucatorului zammolxe,ca e slab rau :)

inseamna ca pot sa atac si sa am sanse sa iau vreun sat,mai ales ca mi-ai luat un sat.
 

DeletedUser35970

ma pun sa fac nobili cam 30 imi ajung pentru toate satele...eu dau cu nobili cine ma ajuta cu trupe de atac?
 

DeletedUser35970

o bun..il facem praf ca e noob..am deja 15 nobili ce zici dam in el de acum?tu cam cate ore faci pana la el?eu fac 40 de min:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus