Bye Bye Ro21

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai prost sa fii sa mai joci pe ro. Cu asemenea persoane in team nu vad de ce ai mai juca...Inca traiesc pe timpul comunismului domnii de la butoane..Vor bani pe CP da cand sa ti spui parerea iti baga pumnu n gura :(:(:(:(
 

DeletedUser

pai prost sa fii sa mai joci pe ro. Cu asemenea persoane in team nu vad de ce ai mai juca...Inca traiesc pe timpul comunismului domnii de la butoane..Vor bani pe CP da cand sa ti spui parerea iti baga pumnu n gura :(:(:(:(

eh asa e in romanica >:D<, respectiv controlorii butonaselor sunt romani, deci ce pretenti sa ai?
 

DeletedUser4533

iar incepeti sa vorbiti prostii pentru un +1 ?
daca aveti ceva de reprosat jocului -se trimite frumos un email la inno games care nici nu va fi bagat in seama.
nu uitati ,team triburile sunt doar angajatii acestei firme (cativa din ei,iar restul sunt pe munca voluntara) .
acest joc e un privilegiu nu un drept scris in constitutia romaniei.daca nu va convine bateti campii in alta parte,eu unul sunt satul sa vad atatea aberatii pe fiecare topic deschis unui alt scop.
 

DeletedUser

iar incepeti sa vorbiti prostii pentru un +1 ?
daca aveti ceva de reprosat jocului -se trimite frumos un email la inno games care nici nu va fi bagat in seama.
nu uitati ,team triburile sunt doar angajatii acestei firme (cativa din ei,iar restul sunt pe munca voluntara) .
acest joc e un privilegiu nu un drept scris in constitutia romaniei.daca nu va convine bateti campii in alta parte,eu unul sunt satul sa vad atatea aberatii pe fiecare topic deschis unui alt scop.

uita te la cate postari am, ti se pare ca ma afecteaza un +/-1 :|
nici postul tau nu are prea multa legatura deci poate fi si el considerat +1
si daca citesti tot contextu chiar are legatura discutia de mai sus
 

DeletedUser

iar incepeti sa vorbiti prostii pentru un +1 ?
daca aveti ceva de reprosat jocului -se trimite frumos un email la inno games care nici nu va fi bagat in seama.
nu uitati ,team triburile sunt doar angajatii acestei firme (cativa din ei,iar restul sunt pe munca voluntara) .
acest joc e un privilegiu nu un drept scris in constitutia romaniei.daca nu va convine bateti campii in alta parte,eu unul sunt satul sa vad atatea aberatii pe fiecare topic deschis unui alt scop.

Altu' care sufera de nebagare in seama.Hell daca nu mai joci, te rog eu scuteste-ne cu aerele astea de vedeta.Daca esti multumit de ei, din partea mea poti sa i si pupi nu doar sa le sari in ajutor, dar atat,sfaturile tine le pt tine.Cum jocul este un privilegiu, asa si forumul este, vrei sa-l citesti bine, nu si mai bine.
O seara buna...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4533

cine ti-a zis tie ca eu nu joc?
aere de vedete? unde vezi tu asa ceva?unde m-ai vazut tu pe mine laudandu-ma vreodata in acest forum?
nu stiu cine sufera de nebagare de seama mai mult:
Text original Muhamad Ali Vezi discuţiile
pai prost sa fii sa mai joci pe ro. Cu asemenea persoane in team nu vad de ce ai mai juca...Inca traiesc pe timpul comunismului domnii de la butoane..Vor bani pe CP da cand sa ti spui parerea iti baga pumnu n gura

ce vrei sa ti se ridice statuie printr-un post?vrei sa faci greva?n-ai decat,du-te in fata parlamentului si fa greva foamei dar lasa-ne pe noi sa vorbim despre jocul propriu zis
 

DeletedUser

esti las, noob si trist pe deasupra daca te lasi!
N-avea nimeni cum sa ajunga in timp util cu sprijin la satul ala, revino-ti. Asta-i jocul!
Avem nevoie de tine!
 

DeletedUser13059

esti las, noob si trist pe deasupra daca te lasi!
N-avea nimeni cum sa ajunga in timp util cu sprijin la satul ala, revino-ti. Asta-i jocul!
Avem nevoie de tine!

ma f*t in el sat ... si de ajuns aveam eu da am uitat sa trimit ... dal dreq de joc .. vam lasat un zeu pe cont rupe ala tot in locu meu :)) pe contu lui are trofeu de reincarnare deci ii periculos :D
 

DeletedUser

da, mi-a zis ca a fost trimis de 3 ori la margine..
Ma esti nebun, cum sa te lasi? :(( cat ma enervezi tu pe mine, ca imi vine sa te tin numa'n rang 1 la aparatori, da' parca nu e momentul sa te lasi..
 

DeletedUser

ma f*t in el sat ... si de ajuns aveam eu da am uitat sa trimit ... dal dreq de joc .. vam lasat un zeu pe cont rupe ala tot in locu meu :)) pe contu lui are trofeu de reincarnare deci ii periculos :D

hahahahah , altu care zice ca se lasa dar defapt intra tot el pe cont.. mai stim noi un zeu :))))))
 

DeletedUser30628

Ursule esti suparat ca nu vrea Piter 1vs1? Daca te lasi iti spun cand e offline :D

nu am timp adenaur sa ma misc aiurea pe toata harta....si plus de asta sa ma mut pe zona aia doar pt el...deja sunt pe 4 k-uri si nu mai am chef sa ma intind pe altele :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus