Bye Bye Ro21

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Atata polemica se face legat de plecarea Alt+F4, polemica intretinuta de niste oameni care chiar vorbesc ca sa nu taca...
Sa ne intelegem... Fryshka NU are cum sa vorbeasca in numele Alt+F4... desi a fost la noi in trib, la ce posturi vad pe-aici de-ale lui, incep sa realizez ca a fost un esec aducerea lui... Stie jocul binisor, dar ca si caracter ... ma abtin.

Felicitari PDB+SMR+alte triburi cu care am avut razboi... ati castigat iar noi am pierdut... de ce spun asta? voi sunteti inca pe harta. Cu asta sper ca se incheie polemica legata de cine e "mascul alfa" pe partea de nord a hartii...

intr-adevar principalul motiv al iesirii noastre a fost lipsa de timp fizic... pe langa asta apare insa si lipsa de chef(care deriva din plecarea unora din lipsa de timp), abordarea partial gresita a diplomatiei, si altele. Pe harta insa, desi putini, batuti de griji, de joburi(80% din noi), de neveste :D(cam jumatate din noi), eu zic ca Alt s-a descurcat bine, chiar foarte bine... Declinul insa a inceput cand membrii vechi ai nostrii(orcadevil aka morti calare fiind primul din vechii grei care ne-au parasit, urmandu-l apoi, rand pe rand din ce in ce mai multi)... asta-i situatia.. cand te bati cu dusmani pe 3 din 4 granite, sa mai fi obligat sa bagi si interne si barbari ca sa nu poata sa ii ia dusmanii... cam greu.

Ca sa tragem linie, tin sa felicit PDB pentru un razboi cat de cat placut, in care nu a lipsit nimic, poate doar jocurile diplomatice.
Cu REV a fost un razboi latent, neavand atiuni cu adevarat remarcabile de nici o parte.

Rog alti fosti membrii Alt+F4 sa gandeasca inainte sa posteze. Sper ca un jucator nou(fara nici un apropo... ar putea fi oricine), care nu ne cunoaste mentalitatea dar a fost si el in Alt, sa nu strice reputatia unui trib cu ani buni de experienta in spate, recunoscut pentru stilul de joc frumos si curat.

Bafta multa celor care mai joaca :)
Va saluta jumatate din profetul x :D
 

DeletedUser24244

Ce ati avut de demonstrat ati demonstrat...parerea mea ca ati fost cel mai constant trib al lumii 21. Foarte putine recrutari si totusi v-ati mentinut in top, e o realizare dupa modul cum se fac fuziuni in ultimul timp pe joc. A fost o placere sa avem asemenea aliati...poate cea mai frumoasa aliantza pe care am avut-o de cand ma joc triburi.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Si cel mai frumos iepure de cand joc triburi :

EL ESTE !
bouncing_rabbit.gif


:))
 

DeletedUser

iar pe noi (pe mine cel putin) nu ne intereseaza :)
fiecare cu fanteziile lui
 

DeletedUser30628

bye bye profetule :) bafta in continuare si sa speram ca ne mai intalnim si pe alte lumi
 

DeletedUser

taci ma, daca se alsa piter e gata 88...mi a promis ca da stergere cont da vad ca a uitat...
ungureeee(unguru89) ce ai ma??? nu mai ** cu mine???

tradator ordinar...sa-ti fie rusine,tie si lui Dinu Patriciu.

va dau termen pana la lumea 24 ,dar nici urss-ul nu vor castiga cu jucatori ca gauthier si gabycfr in conducere.....cred ca punguta cu 2 bani vor lua sefia lumii 21:p

e clar,am pierdut razboiu :(
 

DeletedUser30628

va dau termen pana la lumea 24 ,dar nici urss-ul nu vor castiga cu jucatori ca gauthier si gabycfr in conducere.....cred ca punguta cu 2 bani vor lua sefia lumii 21:p

aline,cei cu tine pe extern????vrei sa ne certam din nou sau ce is cu figurile astea pe capu tau????
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus